Анавар Half-Life і Спліт Дозування калькулятор

Last Updated on

Анавар це бренд для синтетичного оральний стероїд Оксандролон, який був спочатку виготовленому фармацевтичної компанії Серла в 1964 році Анавар спочатку розроблявся як безпечний спосіб, щоб стимулювати зростання дітей, але незабаром став популярним в якості потужного допомогу втрати ваги. Через свою коротким періодом напіврозпаду рекомендується добова доза ділиться на дві частини і приймати двічі на день. Рекомендоване дозування для жінок від 10 -20mg в день. У той час як добова доза для чоловіків становить від 50 -80mg в день. Ці дози повинні бути прийняті протягом приблизно 6 – 8 тижнів. Що це половина життя і виявлення період Анавар в?

Анавар хімічні властивості

оксандролонАнавар йде під хімічним назвою 17 & beta; гідрокси-17а-метил-2-окса-5-альфа-андростан-3-он. Молекулярна структура C19H30O3. Анавар містить активний інгредієнт Оксандролон і неактивні інгредієнти включають кукурудзяний крохмаль, лактоза, стеарат магнію і гідроксипропілметилцелюлозу. Він був використаний для лікування пацієнтів із запаленням печінки, викликаного надмірним споживанням алкоголю, а також ВІЛ / СНІДу, пов’язаних з втратою ваги, синдром Тернера, щоб допомогти важкі опікові виростити м’язи і полегшити біль в кістках жінок з остеопорозом.

Топ причин спробувати Анавар

Оксандролон також продається під торговою маркою Oxandrin і є улюбленим серед культуристів стероїди та інші спортсмени для збільшення сили, стимулюючи ріст м’язів, спалювання жиру, і захищати м’язові тканини в обмеженням калорій дієти, споживаних під час різання циклів. Анавар дуже м’який анаболічний стероїд з дуже низьким андрогенної активністю.

Анавар походить від дигідротестостерону, більш широко відомий як DHT, і сформульовані таким чином, що вона має менше тенденція перетворити на естроген-подібних гормонів або стимулювати рецептори естрогену таким чином, що інші стероїди, як відомо ,. Це не викликає затримку води, яка є спільною проблемою під час різання циклів. Він також інгібує катаболізм, що це процес руйнування м’язової тканини в енергії і є поширеною проблемою серед бажаючих схуднути і є поширеним побічним ефектом тривалого використання кортикостероїдів.

Ефекти Анавар не обмежуються спортсменів, які шукають підвищення продуктивності, однако. Вона також має ряд медичних цілях, а також. Він був використаний, щоб допомогти пацієнтам, які мають безпричинна втрата ваги, пацієнти, які втратили вагу через тривале зараження або серйозної операції, щоб допомогти пацієнтам з тяжкими опіками виростити м’язову тканину, щоб полегшити біль в кістках у жінок з остеопорозом, витрачаючи в результаті ВІЛ / СНІД, і, щоб допомогти швидкому загоєнню опіків і ран.

купити 2 пляшки Анавар і отримати 1 безкоштовно

Анавар Half-Life

Анавар має період напіврозпаду близько восьми до десяти годин, і серологічні наркотиків протягом трьох-чотирьох тижнів після використання. Концентрації зазвичай потрапляють Анавар 73% або більше 18 годин після введення. Це означає, що він швидко метаболізується. Через це рекомендується добові дози від розділений і препарат приймати двічі на день, щоб підтримувати рівень у крові постійно.

Анавар Дози і стеки

Запропонована добова доза для спортсменів-чоловіків 15-25 мг. Анавар добре поєднується з Винстрол або Примоболан додати визначення м’язів, не викликаючи затримку води. Анавар також можуть бути укладені з Halotestin, Trenbolone, або Провірон, щоб зміцнитися м’язи і подальшого підвищення обміну речовин і спалювання жиру.

У той час як Анавар зазвичай не ефективна для чоловіків, що намагаються отримати масу, вона може бути укладені з тестостероном і Дианабола, щоб збільшити міцність і забезпечити більш визначену, м’язову зовнішній вигляд основної маси, отриманої від більш високо андрогенних стероїдів.

Анавар особливо популярний серед спортсменок, тому що це не правило, викликають жінки проявляють чоловічі характеристики в тій мірі, інші стероїди роблять. Деякі жінки люблять складати Анавар з Винстрол, Примоболан, Дураболин або Дека для прискорення жиру скорочення і збільшення м’язової сили.

Список можливих побічних ефектів Анавар

Анавар, як правило, вважаються безпечними, практично без побічних ефектів у більшості осіб. Тим не менш, за допомогою Анавар при занадто високих дозах, або на термін більше типових 8-10 тижнів може результати в різних неприємних побічних ефектів. Деякі з побічних ефектів включають підвищені ферменти печінки, можливе пошкодження печінки, порушення функції яєчок, атрофію яєчок, імпотенція, пріапізм, дратівливість сечового міхура, гінекомастія у чоловіків, у жінок маскулінізації і дратівливість сечового міхура.

У 1989 році, Сирл припинити виробництво препарату у відповідь на незаконне використання спортсменами та іншими культуристів. У 1995 році, Біо-Технологія Загальна Corp організував угоду з Сірлом якої Сирл б зберегти виробництво наркотиків, і надати його BTG. У цей час був виданий прес-реліз щодо наслідків Анавар на втрату ваги, конкретно з ВІЛ / СНІДу, пов’язаних умовах виснаження. Ці застосування були затверджені FDA, де вони були в змозі визначити вартість через його, отримавши статус сироти наркотиками Продовольчої і ліками.

Натисніть тут, щоб замовити Anvarol (Анавар)

Anvarol Відгуки: Що Anvarol – Оксандролон альтернатива?

Анавар (Anvarol): Відгуки, результати і Можливі побічні ефектиЯкщо вам відомо про більш відомого під назвою анаболічного стероїду Анавар, то ви знаєте, що є також сотні продуктів, який імітує його якості та затаврували як “альтернативні добавки”. Anvarol є одним з них.

Деякі із заявлених переваг Anvarol включають:

  • Підвищує міцність, витривалість, енергія і відновлення
  • Клочок жир швидко, зберігаючи пісне м’язових тканин
  • Ідеально підходить для різання циклів
  • Величезні успіхи м’язів і синтез білка
  • Збільшує утримання азоту і кровотік
  • Допомагає збільшити диск, а зменшує стрес
  • Підтримка збільшення чоловіче лібідо, статевого потягу і фізичної працездатності

Але як Anvarol відрізняється від інших конкурентів, особливо з оригінальним Анавар? Ну, Анавар справді потужний анаболічний агент, але це сумно для його побічних ефектів. Тобто, де Anvarol приходить, настільки ж потужний анаболічний доповнення, але набагато більш безпечніше, ніж синтетичних стероїдів.

Anvarol Відгуки: Anvarol побічні ефекти

Anvarol (раніше відомий як P-Var) є власністю і поширюються CrazyBulk, творець якості і бестселерів анаболічні добавки, такі як гормон росту-X2 Somatroppine, D-Bal Дианабола, Winsitrol і багато інших.

Anvarol є одним з найбезпечніших оксандролон альтернативної доповнення на ринку сьогодні. CrazyBulk є прозорим для вас, публікуючи їх точний профіль інгредієнт, даючи вам точне значення того, що він може по-справжньому Пропонуємо Вашій фітнес-програми.

Там немає відомих побічних ефектів для цієї марки в Інтернеті. Всі інгредієнти у формулі Anvarol були сформульовані все до досконалості, що означає безпеку для вас. Anvarol не токсичний для печінки або нирок.

купити-anvarol

67/100 : by 201 users
Anvarol Review