Як отримати м’язи швидко

Last Updated on

testostorone
Він може бути жорстким, щоб упакувати на м’язи, але шлях вперед консистенції. Якщо ви хочете, щоб наростити м’язи швидко, однак, є кілька компромісів, таких як отримання трохи жиру разом з тим м’язової маси, і даючи деякі інші види діяльності, як біг, так що ваше тіло може зосередитися на посилення м’язів. Ви повинні бути їдять більше, використовуючи правильну стратегію тренування, а також використовуючи вправи, спрямовані у бік рішень ваші м’язи більше. Читайте далі, щоб дізнатися, як перейти від худий вбудованому в лічені місяці.

1. Встановити цілі міцність

Замість того щоб зосередитися виключно на отримання “X” фунтів м’язів-що може або не може бути здійснимо протягом певного періоду часу роботи по-міцніють. Збільшення сили покращує здатність організму набирати м’язові волокна, зокрема ті, які роблять велике розходження в тому, як ваше тіло виглядає. Навчання на міцність і робить ваші цілі більш відчутним і бетону. Якщо ви знімаєте, щоб вразити певні цифри на ваших ліфтів, а потім зустрітися з ними, ви побачите ваші м’язи реагувати на цьому шляху. Виберіть три вправи, які ви хочете бачити поліпшення на: одним натисканням верхньої частини тіла (наприклад, жим лежачи), один верхній тіла тягнути (як chinup), і одна вправа нижньої частини тіла (спробуйте тягу). Потім приступити до роботи.

2. Тримайте журнал їжі

Так само, як ви хочете, щоб бути конкретним з вашими цілями навчання і відстежувати ваші успіхи, ви також хочете, щоб стежити за вашим харчуванням. Жорсткий підготовка не буде переводити в новий м’язи, якщо ви не їсте достатню кількість калорій, і харчування журнал дає об’єктивну міру того, наскільки ви насправді є. Вона також дозволяє вносити корективи легко, якщо ви не робите прогрес, якого ви сподівалися для. Запишіть все, що ви їсте і п’єте, а з часом дня. Якщо ви не набирає вагу, постарайтеся побачити, де ви можете проникнути в більш калорій, щоб завести ножним стартером ваш прогрес.

отримати м’язи швидше з підсилювачем тестостерону

3. Фокус на складних вправ

Ліфти, які працюють м’язи на більш ніж один суглоб відомі як складові вправи. Вони включають в себе тягу, присадкуватий, преса, ряд, і chinup. Складові підйомники набирати багато м’язової маси, що робить для ефективного навчання і великий реліз гормонів, таких як тестостерон, які стимулюють ріст-зробити їх наріжних ваших тренувань. Там немає нічого поганого з кидали в якійсь ізоляції робіт (завитки, розгинання ніг), але ставитися до них як десерт після того як ви були ваші основні Звичайно-з’єднання підйомників.

4. Прихильність сном на 30 хвилин раніше

Відновлення необхідно для росту м’язів, і немає кращого способу, щоб відновити, ніж просто спати більше. В ідеальному світі, ви отримаєте сон восьми до дев’яти годин на добу “, але це не реально. Можна, однак, контролювати, коли ви лягаєте спати, тим самим даючи Вам кращий шанс на отримання стільки спати, як ви можете. DVR телевізійні шоу, які в іншому випадку тримати вас і вдарив сіно.

купити зараз

5. Пийте коктейль під час тренування

До і після тренування харчування отримує багато уваги, і це справедливо, оскільки обидва є дуже важливими. Але якщо ви хочете, щоб наростити м’язи, пити коктейль з білком і вуглеводів під час тренування є відмінним способом, щоб проникнути в деяких додаткових калорій, не роблячи їжу. Середній тренування харчування дасть вам швидкий постріл вуглеводів і калорій, які можуть тримати вашу енергію і допоможе вам тренуватися. Вам просто потрібно бути консервативним з сум, які ви споживаєте, таким чином Ви не порушити ваш шлунок. Почніть зі скромним тремтіння близько 20 г білка і 40 г вуглеводів.

6. Робота кожного м’яза 2-3 рази на тиждень

Бодібілдинг програми, як правило, розділений на удар кожної окремої частини тіла раз на тиждень. Це означає, що ви йдете довго між тренуваннями для певної групи м’язів. Якщо ви можете тільки піднімати тяжкості три рази на тиждень, спробуйте перейти на тренування всього тіла, де ви працюєте на весь організм в кожній сесії. Таким чином, ви потрапили кожен м’яз три рази на тиждень. Виконайте два-три комплекти на групу м’язів.

Якщо ви тренуєтеся чотири дні на тиждень, спробуйте верхній / нижній розкол, де ви удару кожен мускул два рази на тиждень з п’яти наборів кожного. Збільшення частоти, з якою ви працюєте кожен м’яз дозволить вам досягти силу і м’язи швидше. Ключ, щоб зберегти обсяг низького до помірного, щоб уникнути перетренованості.

Купити Тестостерон 2-Макс Отримати 1 БЕЗКОШТОВНО, стверджують тепер твій!

7. Не нехтуйте ваших ніг

Навіть якщо ваша мета тільки, щоб мати великі груди і руки, ви не можете забути про навчальні ніг. По-перше, м’язові дисбаланси виглядати погано, а по-друге, вправи важкої з’єднання нижньої частини тіла, такі як тяга мати величезний вплив на загальний розвиток м’язів, навіть у верхній частині тіла. Це тому, що вони вербують м’язи скрізь, навіть у ваших плечах і спині, і вони сприяють вивільнення гормонів, які будують розмір і силу.

8. Їжте більше “OFF” днів

Просто тому, що ви не навчання сьогодні не означає, що ви не повинні є великий. Ваші вихідні дні, коли більшість ваших м’язового росту відбувається-відновлення фази, так що має сенс тримати багато поживних речовин на руках для тіла, щоб зробити більшість з. Це прекрасно, і, ймовірно, розумно до зменшити споживання вуглеводів трохи на НЕ-навчальних днів, поки ви не потребують додаткової енергії для тренувань, але зберегти свій білок високого і переконайтеся, що ваш загальний споживання калорій не втратити більш ніж 500 калорій.

250-А

9. Не бійтеся вуглеводів

Низкоуглеводная дієти дико популярні для втрати жиру, але вони протилежне тому, що вам потрібно, щоб нарощувати м’язи. Щоб отримати великий, ви можете не боятися, щоб отримати трохи жиру і так довго, як ви їсте чисту їжу і достатню кількість калорій рости, але не занадто багато, мало жиру все ви отримаєте.

У якості відправної точки, включають в себе вуглеводи у вашій попередньо тренування їжі і після їжі тренування, а також в тремтіння, що ви споживаєте під час тренувань. Звідти, ви можете додати або відняти вуглеводів їжі, засновані на тому, як ви прогресує до вашої мети.

10. Зважування Weekly

Більшість людей важать самі, коли вони хочуть, щоб схуднути, але, використовуючи шкалу є відмінним інструментом для відстеження м’язової маси теж. Зважуйтеся раз на тиждень в той же день і час, переважно, насамперед з ранку, після того як ви використовували ванну і, перш ніж ви з’їли. Якщо масштаб не рухається ні вгору, ви не набирає м’язи. Простий і простий. Стріляти додати про півфунта на тиждень, щоб мінімізувати зростання жиру і використовувати дзеркало, щоб переконатися, що вага ви отримати тверде м’язи.

отримати м’язи швидше з підсилювачем тестостерону
73/100 : by 219 users
Steroids Review