איך להשיג שרירים מהיר

Last Updated on

testostorone
זה יכול להיות קשה לארוז על שריר אבל הדרך קדימה היא עקביות. אם אתה רוצה להשיג שרירים במהירות, עם זאת, יש כמה פשרות, כגון צובר קצת שומן יחד עם שמסת השריר, וויתור על כמה פעילויות אחרות כמו ריצה, כך שהגוף שלך יכול להתמקד ברווח שריר. אתה צריך לאכול יותר, תוך שימוש באסטרטגית האימון הנכונה, והעסקת תרגילים מכוונים עושה השרירים שלך גדולים יותר. המשיכו לקרוא כדי לגלות כיצד לעבור מרזה לנבנתה בעניין של חודשים.

1. מטרות כוח הגדר

במקום להתמקד אך ורק על צובר ליש”ט “X” של שריר אשר עשוי או לא עשוי להיות בר ביצוע בפרק זמן נתון של עבודה במשרה במתחזק. הגדלת כוח משפרת את היכולת של הגוף לגייס סיבי שריר, במיוחד אלה שעושים את ההבדל הגדול ביותר בדרך הגוף שלך נראה. הדרכה לכוח גם עושה את המטרות שלך יותר מוחשיות וקונקרטיות. אם אתה יורה לרמה של מספרים מסוימים במעליות שלך ולאחר מכן לפגוש אותם, תראה את השרירים שלך להגיב בדרך. בחר שלושה תרגילים שאתה רוצה לראות שיפור ב: דחיפת גוף העליון אחד (כגון עיתונות הספסל), משיכה העליונה גוף אחד (כמו chinup), ופעילות גופנית נמוך-גוף אחד (נסה דדליפט). אז להגיע לעבודה.

2. שמרו יומן מזון

בדיוק כפי שאתה רוצה להיות ספציפי עם מטרות האימון שלך ולעקוב אחר ההתקדמות שלך, אתה רוצה גם כדי לעקוב אחר התזונה שלך. אימונים קשים לא לתרגם לשריר חדש אלא אם כן אתה אוכל מספיק קלוריות, וכתב עת מזון נותן לך מדד אובייקטיבי של כמה אתה בעצם אכילה. זה גם מאפשר לך לבצע התאמות בקלות אם אתה לא עושה את ההתקדמות שקיווית. לכתוב את כל מה שאתם אוכלים ושותים, יחד עם הזמן של היום. אם אתה לא עולה במשקל, נסה לראות איפה אתה יכול להתגנב יותר קלוריות כדי kickstart ההתקדמות שלך.

להשיג שרירים מהר יותר עם מאיץ טסטוסטרון

3. דגש על תרגילי מתחם

מעליות שעבודת שרירים במפרק אחד או יותר ידועות כמו תרגילי מתחם. אלה כוללים את דדליפט, סקוואט, עיתונות, שורה, וchinup. מעליות מתחם לגייס המון מסת שריר, מה שהופך את אימון ליעיל ושחרור גדול של הורמונים כמו טסטוסטרון המקדמים צמיחה-להפוך אותם אבני היסוד של האימונים שלך. אין שום דבר רע עם זריקה בעבודת בידוד (תלתלים, הרחבות רגל), אבל להתייחס אליהם כמו קינוח אחרי שאכלת מעליות כמובן-המתחם העיקרי שלך.

4. להתחייב הולך לישון 30 דקות קודם לכן

התאוששות היא הכרחית לצמיחת שריר, ואין דרך טובה יותר להתאושש מידי פשוט ישן יותר. בעולם מושלם, היית לישון “שמונה עד תשע שעות בלילה, אבל זה לא מציאותי. ניתן, עם זאת, שליטה כשאתה הולך לישון, ובכך נותן לך את הסיכוי הטוב ביותר להגיע לכמה שיותר לישון כמו שאתה יכול. DVR תוכניות הטלוויזיה שאחרת היה לשמור אותך והולכות לישון.

קנה עכשיו

5. לשתות שייק במהלך אימון

תזונה לפני ואחרי אימון מקבלת הרבה תשומת לב, ובצדק, כי שניהם חשובים. אבל אם אתה מסתכל על מנת להשיג שרירים, שתיית שייק עם חלבון ופחמימות במהלך האימון שלך הוא דרך מצוינת להתגנב כמה קלוריות נוספות בלי ארוחה. תזונת אמצע אימון תיתן לך זריקה מהירה של פחמימות וקלוריות שיכולים לשמור על האנרגיה שלך ולעזור לך להתאמן קשה יותר. אתה רק צריך להיות שמרני עם הכמויות שאתם צורכים כדי שלא להרגיז את הבטן שלך. התחל עם לרעוד צנוע של כ 20g של חלבון ופחמימות 40g.

6. עבודה כל שריר 2-3 פעמים בשבוע

תוכניות פיתוח גוף בדרך כלל להתפצל לרמה של כל חלק בגוף אדם פעם בשבוע. זה אומר שאתה הולך זמן בין אימונים ארוך לקבוצת שרירים מסוימת. אם אתה יכול רק להרים משקולות שלוש פעמים בשבוע, נסה לעבור לאימון גוף מלא שבו אתה עובד על כל הגוף בכל מפגש. בדרך זו, תוכל להכות כל שריר שלוש פעמים בשבוע. לבצע 2-3 סטים לכל קבוצת שרירים.

אם אתה מתאמן ארבעה ימים בשבוע, לנסות פיצול עליון / תחתון שבו אתה מכה כל שריר פעמיים בשבוע עם חמש קבוצות כל אחד. הגדלת התדירות שבה אתה עובד כל שריר יאפשר לך להשיג רווחי כוח שריר במהירות רבה יותר. המפתח הוא לשמור על הנפח הנמוך עד בינוני, כדי למנוע אימון יתר.

קנה 2 טסטוסטרון-מקס קבל 1 בחינם, טוען שלך עכשיו!

7. אין להזניח את הרגליים שלך

גם אם המטרה שלך היא רק כדי להיות חזה וזרועות גדולים, אתה לא יכול לשכוח את הרגליים אימונים. ראשית, חוסר איזון שרירים להיראות רע, ושנית, יש לי מתחם תרגילים כבד נמוך-גוף כמו דדליפט השפעה עצומה על התפתחות השרירים הכללית שלך, אפילו בחלק העליון של הגוף. זה בגלל שהם מגייסים את השרירים בכל מקום, אפילו בכתפיים ובגב, והם לקדם את שחרורו של הורמונים כי לבנות גודל וכוח.

8. לאכול יותר בימים “OFF”

רק בגלל שאתה לא מתאמן היום לא אומר שאתה לא צריך לאכול גדול. ימי החופש שלך הם כאשר רוב צמיחת השרירים שלך מתרחש-התאוששות שלב-כך שזה הגיוני לשמור שפע של חומרים מזינים ביד לגוף להפיק את המירב. זה בסדר-וכנראה זהיר-כדי להקטין את צריכת הפחמימות שלך מעט בימים שאינם אימון, כמו שאתה לא צריך את האנרגיה נוספת לאימון, אבל לשמור את החלבון גבוה ולוודא את צריכת הקלוריות הכוללת שלך לא לרדת יותר מ 500 קלוריות.

250-

9. אל תפחדו פחמימות

דיאטות דלות פחמימות הן מאוד פופולריות עבור לאבד שומן בגוף, אבל הם ההפך ממה שאתה צריך לגדול שרירים. כדי לקבל גדול, אתה יכול לא לפחד לקבל קצת שומן, וכל עוד אתם אוכלים מזון נקי ומספיק קלוריות כדי לגדול, אבל לא יותר מדי-מעט שומן הוא כל מה שאתה מרוויח.

כנקודת מוצא, כוללים פחמימות בארוחה שלפני האימון והארוחה שאחרי האימון שלך, כמו גם בטלטלה שאתם צורכים במהלך אימון. משם, אתה יכול להוסיף או להחסיר ארוחות פחמימות מבוססות על איך אתה מתקדם לעבר המטרות שלך.

10. לשקול-בשבועי

רוב האנשים לשקול את עצמם כאשר הם רוצים לרדת במשקל, אבל שימוש בסולם הוא כלי נהדר למעקב אחר רווחי שריר מדי. לשקול את עצמך פעם בשבוע באותו היום והזמן, רצוי דבר ראשון בבוקר, לאחר שהשתמשת בשירותים ולפני שאכלת. אם בקנה מידה לא זז עד, אתה לא צובר שריר. חד וחלק. לירות על מנת להוסיף כחצי פאונד בשבוע כדי למזער רווח שומן ולהשתמש במראה כדי לוודא את המשקל שאתה צובר הוא שריר מוצק.

להשיג שרירים מהר יותר עם מאיץ טסטוסטרון
52/100 : by 141 users
Steroids Review