האם טסטוסטרון Booster / תוספי באמת עובדים?

Last Updated on

איך משפיע-טסטוסטרון-שומן-לשרוף-ומשקל-הפסד-השוק מוצף בתוספי טסטוסטרון טוענים כי כדי לעשות הכל מלגרום לך לרדת במשקל כדי להגדיל את גודל איבר המין שלך. זה יכול להיות קשה לקבוע איזו מטענות אלה נכונות ושאינן, אבל אני מקווה שאנחנו יכולים לנקות את האוויר בשבילך קצת.

האם טסטוסטרון לשרוף שומן?

זה נכון שמספר גברים מהשמנת יתר חולני הוזרק תוספות טסטוסטרון ואותו גברים אלה גם ירדו במשקל לאחר הזריקות ניתנו. למרבה הצער, העדות לכך שהזריקות גרמו לירידה במשקל היא נסיבתיות, במקרה הטוב. רוב הגברים טופלו בתוספי טסטוסטרון כי הם הראו רמות נמוכות של ההורמון. ברגע שהרמות הועלו לנורמלי, האנשים האלה חוו רמות אנרגיה מוגברות אשר הביאו לגידול הכולל בפעילות. אז, האם טסטוסטרון לשרוף שומן? התשובה לכך היא אולי מהדהדת.

לחץ כאן כדי לקנות טסטוסטרון – מקס מאתר הרשמי

האם טסטוסטרון להפוך את הפין שלך גדול יותר?

מיתוס רב שנים בקהילת התוסף הוא שהשימוש בתוספי טסטוסטרון יגדילו את גודל איבר המין שלך. למרות שמספר מחקרים הראו כי היישום של רמות גבוהות של טסטוסטרון יכול להגדיל את גודל פין, התוצאות נמצאו רק כדי להיות יעיל בנערים צעירים שעדיין לא פגעו בגרות. לא יהיה לה השפעה על אדם מבוגר. למרבה הצער, לא משנה מה תוספים אלה טוענים, טסטוסטרון לא להפוך את הפין שלך גדול יותר. הדבר היחיד שיכול להגדיל את גודל פין הוא ניתוח, ושמגיע עם סיכונים משלה.

האם טסטוסטרון לקדם את צמיחת שריר?

רמות טסטוסטרון גבוהות כבר מזמן מזוהות עם שרירים גדולים ושיעור גבוה של צמיחת שריר. אמנם נכון שזה יכול לעודד את צמיחת שרירים או עלייה ברקמות שרירים הכלליים, זה לא יעבוד, אלא אם כן יש פער עצום בין הרמה שלך בסיס טסטוסטרון והרמה שנוצרה על ידי התוספים. זה קו דק מאוד ללכת, כי אם רמות ההורמונים שלך הן גבוהות מדי, לא יכולה להיות תופעות לוואי, כמו גם.

לקנות 2 טסטוסטרון-מקס קבל 1 בחינם, טוען עכשיו!

האם יש לך יותר מדי טסטוסטרון?

כן. אנשים רבים המטפלים בעצמם עם תוספות טסטוסטרון מעל-טיפול תרופתי וימצאו את עצמם סובלים מארח של תופעות לוואי. אלו יכולים לכלול עור שמנוני, אקנה, הגדלת חזה, דום נשימה בשינה, נפיחות בבלוטת ערמונית, ירידה בשתי ספירת גודל האשך וזרע, ועלייה בייצור תאי דם אדומים. רב של תופעות לוואי אלה, כמו הגדלת האקנה ושד, נגרמים על ידי תגובה של הגוף עצמו לעומס יתר של טסטוסטרון. ההורמון העודף הוא למעשה הופך לאסטרוגן.

לקנות-Testo

אז, בקליפת אגוז, טסטוסטרון לא להפוך את הפין שלך גדול יותר, אנחנו לא יודעים את התשובה ל” עושה טסטוסטרון לשרוף שומן, “ובזמן שניתן להשתמש בו כדי לקדם את צמיחת שריר, יותר מדי יכול גם לגרום למספר מאוד לא נעימות, תופעות לוואי. זה תמיד הכי טוב להתייעץ עם הרופא לפני תחילת טיפול בתרופות או תוספים חדש. הוא או היא תוכל להגיד לך אם אתה בריא מספיק כדי לנסות אותם, או לתת הצעות בנוגע לאפשרויות חלופיות.

טסטוסטרון למכירה

crazybulk_testosterone-max_front_1200x1200
ישנן כמה צורות של מאיץ טסטוסטרון למכירה. תיקון העור מיושם פעם אחת בכל יום, והוא נישא על הגוף העליון. זה משחרר את ההורמון דרך העור. יש ג’לי כגון Testim וAndroGel שיכול לשמש גם כן. ג’ל מוחל פעם אחת בכל יום וטסטוסטרון נספג דרך העור. תיקון פה יכול להיות מיושם פעמיים ביום. תיקונים אלה מיושמים על החניכיים העליונות. זה משחרר את ההורמון בדם באמצעות רקמות פה. סוג נוסף של טסטוסטרון למכירה הוא השתלים או זריקות. ההורמון ניתן להזריק לתוך השרירים או שתולה ככדורים. והאחרון בצורה של כדורים, בדיוק כמו Testo-מקס ידי CrazyBulk. אין צורך בזריקות. אתה פשוט לקחת את זה בעל פה ללא צורך במרשם.

מציע הנחת טסטוסטרון מקס המחיר הטוב ביותר קנייה באינטרנט
בקבוק 1 (90 טבליות) $ 59.99
כדי עכשיו
2 בקבוקים (180 טבליות) $ 119.98
כדי עכשיו
4 בקבוקים (360 טבליות) $ 179.97
כדי עכשיו
80/100 : by 240 users
Testosterone Review