תופעות לוואי שליליות Anavar בגברים ונשים

Last Updated on

oxandroloneעבור אלו המחפשים סטרואידים עם תופעות לוואי מינימאליים, אז Anavar עשוי להיות התשובה שלך. לעתים רחוקות מאוד יהיה Anavar תופעות לוואי מתרחשים, ואם הם עושים הם יהיו קלים. אנחנו לא יכולים לומר שתופעות לוואי לא תתרחש, כי הם יכולים, אבל כמעט בכל המקרים מישהו באמצעות Anavar אחריות יקבל תוצאות חיוביות בלבד. חשוב להבין תחילה את ההורמון Oxandrolone, שהוא Anavar, וברגע שאנחנו עושים אנחנו יכולים לצפות את תופעות לוואי האפשרית. כאשר הם מתרחשים הם כמעט תמיד קשורים לדיהידרוטסטוסטרון (DHT).

יש עוד בעיה שנוגעת לדיכוי של טסטוסטרון ושל virilization כמובן, כדי שנלך לכל הנושאים הללו, כך שאתה הודיע ​​באופן מלא בנוגע לשימוש הבטוח של Anavar. להלן כמה מהקטגוריות השונות של השפעות שליליות ותופעות לוואי שיכול להתרחש. כמו כן, תוכל למצוא מידע כדי להקל ולמנוע תופעות לוואי.

תופעות לוואי Anavar

מאז Anavar נגזר DHT זה רק הגיוני שכל תופעות לוואי יהיו דומה, אם לא זהה, תופעות הלוואי כתוצאה מסטרואידים אנבוליים androgenic אחרים נגזרים מDHT. אנשים שנוטים לקבל אקנה לעתים קרובות מוצאים את העור שלהם לפרוץ וזה מעצבן. מסיבה כלשהי פצעונים מופיעים על הגב וכתפיים, אבל הם לפעמים התפשטו לחזה ובמקרים קיצוניים, על הפנים. בעת שימוש Anavar זה מאוד חשוב כדי לשמור על העור נקי ויבשים בכל העת. אם אתה נוטה לאקנה לוודא שאתה לשנות את החולצה שלך לאחר מזיע או להתקלח מייד אם אתה יכול. אנשים שנופלים בקטגוריה הזו צריכים לקחת מקלחת נוספת בכל יום.

Anavar יכול לייצר תופעות לוואי אחר, המבוסס כולו על גנטיקה. DHT נוטה להשפיע לרעה זקיקי שיער וגורם להם להידרדר שתוצאת אובדן שיער. אבל זה קורה רק בגברים שכבר נטייה להתקרחות גברית שיש-דפוס. אם אתה מתוכנתים גנטי לאבד את השיער שלך, את מתחם DHT יכול לגרום לזה לקרות מוקדם יותר.

ייתכן שתוכל כדי לנטרל את זה על ידי שימוש במעכבי 5 אלפא רדוקטאז נקראים פינסטריד, אשר ניתן למצוא תחת שמות המותג פרופסיה וProscar. שימוש בפינסטריד כנראה יכול לעזור קו השיער שלך, אבל זה מדכא אנדרוגן חזק כדי להיות זהיר. ואל תשכחו, אם אתה לא מתוכנתים גנטי לאובדן שיער, אתה לא מאבד את השיער שלך בשל DHT.

לחץ כאן כדי לקנות Anvarol, אלטרנטיבי Anavar

Anavar והגדלת ערמונית

יש עוד, תופעת לוואי חמור יותר הקשורים DHT, שהוא הגדלת ערמונית. כאשר יש הצטברות של DHT ענק במערכת זו יכולה להתרחש, אבל במקרה של Anavar, זה ייקח כמויות אדירות של ההורמון במשך זמן רב לתגובה מסוג זה. אבל כאמצעי זהירות, אם יש לי בלוטת ערמונית המוגדלת, אתה בהחלט צריך לקחת לא Anavar. ואם מסיבה כלשהי אתה מקבל ערמונית מוגדלת בגלל נטילת תוספים, לא הכל אבוד. פינסטריד הוכיח להיות מאוד מועיל במקרה זה, אם נלקח במשך שישה חודשים. זה יכול להפחית באופן משמעותי להגדלה אם לא לבטל אותו לחלוטין.

Anavar ורעילות כבדיה

Anavar תופעות לוואי הן לא שונות מרוב הסטרואידים אנבוליים אוראליים אחרים במונחים של להיות hepatotoxic בגלל C17-אלפא (C17-אא) alkylated לפצות. אבל במקרה של Anavar, התוצאה הטבעית היא די קלה. אם נלקח כראוי, במינונים הנכונים, זה יהיה כמעט אף פעם לא להגדיל אנזימי כבד. למעשה מינוני ביצועים בדרך כלל לא יגרמו לעלייה גדולה; אבל אל תשכח שאתה צריך לפעול על פי הכללים. יש לך לעקוב אחר הנחיות המינון ולהשתמש בזה בצורה אחראית.

לא שותה לשוכרה, תוך שימוש Anavar. אתה צריך גם להימנע מנטילת תרופות הנמכרות ללא מרשם, אם בכלל אפשרי, כי רב של תרופות אלה יש השפעה הרבה יותר חזקה על הכבד מאשר Anavar, כך שאתה לא רוצה לשלב אותם. אם אתה יכול לעקוב אחר כללים אלה, ואתה אמור להיות מסוגל, אם כי אנזימי הכבד שלך עשויים להגדיל בזמן נטילת Anavar, הם יורדים חזרה לרמות נורמליות בקרוב לאחר שתחדל לקחת את התוספים.

להזמין Anvarol מקוון עכשיו!

Anavar תופעות לוואי לנשים

אחת מתופעות הלוואי המדאיגות שיכול להיגרם משימוש Anavar הוא virilization, שהוא הפיתוח של תכונות גבריות בנשים. כן, זה אפשרי שיהיה לי זה אבל זה מאוד נדיר. רוב הנשים שלוקחות Anavar לעשות זאת באחריות ובאין לי נושא זה. עם זאת, אם סימפטומים מתחילים להופיע עקב נטילה יותר מדי Anavar, יש עזרה.

קודם כל אתה צריך להפסיק לקחת Anavar הרגע שאתה שם לב סימפטומים והם צריכים להיעלם במהירות ובאתה תחזור למצב נורמלי בקרוב. עם זאת, אם אתה מתעלם מסימני virilization, ייתכן שיש לך תכונות גבריות אלה באופן קבוע.

לשחק על בטוח, רוב הנשים לקחת 10 מ”ג יום לא יותר מ -6 עד 8 שבועות וזה עובד בצורה מושלמת למצוא. חלק מהנשים לעשות בסופו של הגדלת המינון שלהם, אבל זה לא מומלץ עד לאחר שהוא מוצג להיות חוויה חיובית ב10mg מינון יום. לנשים שרוצות לנסות קצת יותר, אז 15mg יום תהיה ברמת המינון הבאה שלך, ואולי 20mg יום בהמשך הדרך.

אבל דבר אחד חשוב להבין ושעם כל עלייה במינון מעל 10mg ליום, אתה מגדיל את הסיכויים שלך באופן משמעותי virilization וכל אישה משתלטת 20mg ביום יכולה להיות בטוחה שזה יקרה. אם כך, יש לזכור כי רוב הנשים לקבל את כל התוצאות שהם רוצים מ10mg יום, מה שאומר שזה המינון היעיל הבטוח ביותר לנשים.

דיכוי Anavar וטסטוסטרון

סוג אחר של תופעות לוואי Anavar מתייחס לייצור טסטוסטרון לגברים. לאנשים רבים יש את הרעיון שAnavar לא לדכא טסטוסטרון, אבל זה יכול. הורמון Oxandrolone יש השפעה מתונה על HPTA, לא השפעה חזקה, אבל זה יכול להשפיע עליו בלשון המעטה. ההורמונים שלך סקס כריכת גלובולין (SHBG), כמו גם הורמון luteinizing (LH) שלך הן להיות מושפע במידה ודוכאו כתוצאה מכך. עם זאת הזקיק שלך ההורמון מגרה (FSH) לא יהיה מדוכא.

מידע זה חשוב כי אם אתה לוקח Anavar במינונים נמוך עד בינוני בלבד, ייתכן שתוכל כדי למנוע את הצורך בתוספי טסטוסטרון אקסוגני. החריג לכלל יהיה אם אתה לוקח Anavar במינונים הופעות בפועל, ואולי עם סטרואידים אנבוליים אחרים, אתה חייב לקחת טסטוסטרון אקסוגני מספיק כדי להישאר בריאים, ואם אתה לא עושה את זה, אתה יכול לסכם עם טסטוסטרון נמוך מאוד , מצב לא בריא. הפוך להיות בטוח וחכם בעת שימוש בסטרואידים זה, כדי למנוע תופעות לוואי שליליים Anavar לבריאות שלך בטוח.

ביקורות Anvarol: מה הוא Anvarol – אלטרנטיבי Oxandrolone?

Anavar (Anvarol): ביקורות, תוצאות ותופעות לוואי אפשריותאם אתה מודע לסטרואידים אנבוליים המפורסמים יותר בשם Anavar, אז אתה יודע שיש גם מאות מוצרים המחקה את התכונות והממותגות כמו “תוספים חלופיים”. Anvarol הוא אחד מהם.

חלק מן היתרונות של טענו Anvarol כולל:

  • משפר את הכוח, הסיבולת, האנרגיה וההתאוששות שלך
  • שומן לגרוס מהיר תוך שמירה על רקמות שריר רזה
  • אידיאלי לחיתוך מחזורים
  • רווחי שריר ענק וסינתזת חלבון
  • מגביר שימור חנקן וזרימת דם
  • עוזר בעוד כונן העלייה מפחיתה מתח
  • תומך עלייה בחשק מיני גברי, חשק מיני וביצועים פיזיים

אבל איך הוא Anvarol שונה משאר התחרות, במיוחד עם Anavar המקורי? ובכן, Anavar הוא באמת סוכן אנבוליים חזק, אבל זה ידוע לשמצה לתופעות הלוואי שלה. זה המקום שבי Anvarol מגיע ב, תוספת אנבוליים חזקה באותה מידה, אבל הוא הרבה יותר בטוח יותר מאשר סטרואידים סינטטיים.

ביקורות Anvarol: Anvarol תופעות לוואי

Anvarol (ידוע בעבר כP-Var) נמצא בבעלות ומופץ על ידי CrazyBulk, יצרנית של איכות ורבה מכר תוספים אנבוליים כמו Somatroppine HGH-X2, D-Bal Dianabol, Winsitrol ועוד רבים אחרים.

Anvarol הוא אחד התוספים הכי בטוחים Oxandrolone החלופי בשוק היום. CrazyBulk הוא שקוף לך על ידי פרסום פרופיל המרכיב המדויק שלהם, נותן לך את הערך של מה שהוא באמת יכול להציע לתכנית הכושר שלך מדויק.

אין תופעות לוואי ידועות למותג זה באינטרנט. כל המרכיבים בנוסחא של Anvarol היו כל גובשו לשלמות, מה שאומר שבטיחות בשבילך. Anvarol אינו רעיל לכבד או הכליות.

שימוש מומלץ Anvarol

קח 1 טבלית של Anvarol, שלוש פעמים ביום עם ארוחות, גם בימים שאינם אמון. בימי אימון, לקחת 30 עד 45 דקות לפני האימון. השתמש בלפחות 2 חודשים לתוצאות הטובות ביותר.

תקופת אימון הציע היא 2 חודשים “על” ו -1.5 שבועות “כבוי”. לא יעלה על מינון זה, אלא אם אושר על ידי הרופא שלך או יועץ הכושר שלך.

הערימה הטובה ביותר עם תוספי Decaduro או Dianabol. ראה עמוד תזונת ספורט שלנו לבחור את תוספי התזונה לספורטאים הטובים ביותר לתכנית Anvarol.

לקנות-anvarol

היכן ניתן לרכוש Anvarol?

Anvarol אינו זמין בכל חנויות תוספת כושר מקומיות קרובים אליך, ולא בכל קמעונאים תוספת בריאות מקוונים. מוצר זה ניתן לרכוש רק דרך האתר הרשמי של CrazyBulk.

לחץ כאן כדי להזמין Anvarol מקוון עכשיו!
53/100 : by 159 users
Anvarol Review