Ako získať svaly Fast

Last Updated on

testostorone
To môže byť ťažké, aby zbaliť na svale ale cesta vpred je konzistencia. Ak chcete získať svaly rýchlo, avšak existuje niekoľko kompromisy, ako napríklad získanie nejaký tuk spolu s týmto svalovej hmoty, a vzdať sa niektoré ďalšie činnosti, ako je beh, takže vaše telo môže sústrediť na svalovej zisk. Musíte jesť viac, používať správnu stratégiu cvičenie, cvičenie a zamestnávať smerujúce k aby vaše svaly väčší. Čítajte ďalej a dozviete sa, ako ísť z chudá do postavený v niekoľkých mesiacov.

1. Nastavte pevnosť ciele

Skôr než sa zamerať výhradne na získanie “X” libier svalov-ktoré môžu alebo nemusia byť realizovateľné v danom časovom období-práca na stále silnejšie. Zvýšenie sily zlepšuje schopnosť vášho tela regrutovať svalových vlákien, najmä tie, ktoré robia najväčší rozdiel v tom, ako vaša postava vyzerá. Školenia pre silu tiež robí vaše ciele hmatateľnejšie a konkrétnejšie. Ak budete strieľať zasiahnuť určité čísla na svoje výťahov a potom s nimi stretnúť, uvidíte vaše svaly reagovať na ceste. Vyberte tri cvičenia, ktoré chcete vidieť zlepšenie na: jeden hornej polovice tela Push (napríklad bench press), jeden hornej polovice tela pull (podobne ako chinup), a jeden nižší-telo cvičenie (skúste mŕtvy ťah). Potom sa do práce.

2. Udržujte potravín denník

Rovnako tak, ako chcete byť konkrétne s vašimi tréningových cieľov, a sledovať svoje pokroky, chcete tiež sledovať svoje výživy. Hard školenie nebude prekladať na nový sval, ak budete jesť dostatok kalórií a jedlo denník vám dáva objektívne meradlo, koľko ste vlastne jesť. To tiež umožňuje ľahko vykonávať úpravy, ak nie ste robiť pokroky by ste dúfal. Zapíšte si všetko, čo jete a pijete, spolu s časom dňa. Ak si nie ste priberať na váhe, snažte sa zistiť, kde si môžete prepašovať viac kalórií naštartovať svoj pokrok.

získať svaly rýchlejšie s testosterón booster

3. Zamerajte sa na zložených cvičenie

Výťahy, ktoré pracujú svaly na viac ako jednom kĺbu sú známe ako zložené cvičenie. Medzi ne patrí mŕtvy ťah, drep, stlačte tlačidlo, riadok a chinup. Zložené výťahy zamestnať veľa svalovej hmoty, čo pre efektívnu výučbu a veľký uvoľňovanie hormónov, ako je testosterón, ktoré podporujú rast, aby im základné kamene tréningu. Na tom nie je nič hádzať v nejakej izolácii práci (kudrlinky, predkopávanie) zlé, ale zaobchádzať s nimi ako dezert potom, čo ste mali hlavný chod-the zložené vleky.

4. Zaviazať sa k ísť do postele 30 minút skôr

Recovery je nevyhnutne nutné pre rast svalov, a nie je lepší spôsob, ako obnoviť, než tým, že jednoducho spí viac. V dokonalom svete, mali by ste dostať spať osem až deväť hodín ‘za noc, ale to nie je reálne. Môžete však, riadiť, keď idete do postele, čím vám poskytne najlepšiu šancu na získanie čo najviac spať, ako môžete. DVR sa televízne programy, ktoré by inak vás priebežne a do spať.

Kúpte teraz

5. Pite koktail počas tréningu

Pred a po tréningu výživa dostáva veľa pozornosti, a právom, pretože obe sú dôležité. Ale ak hľadáte získať svaly, popíjal koktail s bielkovín a sacharidov počas tréningu je skvelý spôsob, ako prepašovať v niektorých kalórií, bez toho, aby jedlo. Mid-cvičenie výživa vám rýchly záber sacharidov a kalórií, ktoré môžu udržať vaše energetické up a pomôže trénovať tvrdšie. Je len potrebné byť konzervatívne s čiastkami budete konzumovať, takže nemusíte narušiť váš žalúdok. Začnite s miernym pohybom okolo 20 g bielkovín a 40 g sacharidov.

6. Práca každý sval 2-3 krát týždenne

Kulturistika programy sú typicky rozdelené do udrieť každú jednotlivú časť tela raz týždenne. To znamená, že idete dlhú dobu medzi tréningy pre určitú svalovú skupinu. Ak môžete zdvíhať závažia len trikrát týždenne, skúste prejsť na celotelových cvičenia, kde pracujete celé telo v každej relácii. Týmto spôsobom, budete hit každý sval trikrát týždenne. Vykonajte dve až tri sady na svalovú skupinu.

Ak ste školenia štyri dni v týždni, skúste horné / dolné rozdelenie kam biť každý sval dvakrát týždenne asi päť sád každý. Zvýšením frekvencie, s ktorou budete pracovať každý sval vám umožní dosiahnuť silu a svalovej zisky rýchlejšie. Kľúčom k úspechu je, aby hlasitosť nízke až stredné, aby sa zabránilo pretrénovania.

Predám 2 Testosterón-Max Get 1 ZADARMO, tvrdí tvoje TERAZ!

7. Nezanedbávajte svoje nohy

Aj keď je vaším cieľom len mať veľkú hruď a paže, nemôžete zabudnúť na školenie nohách. Po prvé, svalové nerovnováhy vyzerať zle, a za druhé, ťažký zlúčenina dolnej časti tela cvičenie, ako je mŕtvy ťah mať obrovský vplyv na vaše celkové svalového rozvoja, a to aj v hornej časti tela. To preto, že nábor svaly všade, dokonca aj vo vašich ramenách a back-a podporujú uvoľňovanie hormónov, ktoré stavajú veľkosť a silu.

8. Jedzte viac na “off” dni

Len preto, že ste netrénujete dnes neznamená, že by ste nemali jesť veľké. Vaše Off dni sú ak väčšinu svojho rastu svalov prebieha-oživenie fázy tak to dáva zmysel, aby dostatok živín na ruky pre telo, aby čo najviac z. To je v poriadku, a pravdepodobne rozumné, znížiť príjem sacharidov mierne na non-tréningové dni, pretože nepotrebujete extra energiu pre tréning, ale aby sa vaše bielkovín vysokej a uistite sa, že váš celkový kalorický príjem neklesne o viac ako 500 kalórií.

250-A

9. Nebojte sa sacharidy

Low-carb diéty sú veľmi populárne za stratu telesného tuku, ale sú to opak toho, čo je potrebné, aby rast svalovej hmoty. Ak chcete získať veľké, nemôžete mať strach získať trochu tuku, a tak dlho, ako budete jesť čisté jedlo a dostatok kalórií k rastu, ale nie príliš veľa, málo tuku, je všetko, čo budete získavať.

Ako východiskový bod, patrí sacharidov vo vašej pre-tréningu jedla a post-tréningu jedlá, rovnako ako v chvenie, ktoré ste konzumovať pri cvičení. Odtiaľ môžete pridať alebo ubrať sacharidov jedlo podľa toho, ako budete postupovať smerom k vašim cieľom.

10. Váženie v týždenných

Väčšina ľudí vážiť sami seba, keď chcú schudnúť, ale s použitím stupnice je skvelý nástroj pre sledovanie svalovej zisky taky. Vážte sa raz týždenne v rovnaký deň a čas, najlepšie hneď ráno, potom, čo ste použili kúpeľne a pred ste jedli. V prípade, že váha nie je v pohybe nahor, nie ste získanie svalovej. Proste a jednoducho. Strieľať pridať asi pol kila za týždeň, aby sa minimalizovalo ukladanie tuku zisk a použiť zrkadlo, aby sa ubezpečil, hmotnosť ste získať je pevný sval.

získať svaly rýchlejšie s testosterón booster
58/100 : by 123 users
Steroids Review