Anadrol aktualizácia: Výhody a vedľajšie účinky

Last Updated on

Anadrol je jedným z tisícov anadrol copycats na športovej výživy trhu. Ak ste skúsený kulturista, potom ste pravdepodobne vedomí o mnohých výhod Anadrol. Avšak, Anadrol má tiež nedostatky a je známy pre svoje vedľajšie účinky.

To je dôvod, prečo tisíce objemových doplnky sú vyrábané napodobniť pozitívne vlastnosti Anadrol, a väčšina z týchto produktov sa snaží, aby žiadny z jej nežiaducich vedľajších účinkov. Už ste vyskúšali Anadrol v poslednej dobe?

Ak chcete efektívne anadrol alternatívny doplnok, potom je potrebné prečítať túto recenziu produktu. Čítajte ďalej a dozviete, ako Anadrol môžu využívať svoj fitness program lepšie než akékoľvek iné anadrol doplnkov na trhu.

Čo je Anadrol?

Anadrol je objemové a sila prostriedok vyvinutý Bláznivý Bulk, športovej výživy výrobcu doplnkov. Ako bolo uvedené vyššie, Anadrol je silný anabolický vzorec, ktorý napodobňuje silu oxymetolon skôr známy ako Anadrol.

Avšak, Bláznivý Bulk produkoval Anadrol nielen, ktoré vám pomôžu vo vašej celkovej silového tréningu režimu, ale je špeciálne navrhnutý na výrobu žiadne vedľajšie účinky na rozdiel od bežných anadrol anabolických steroidov, ktoré si môžete kúpiť kdekoľvek.

Niektoré z nárokovaných zdravotných výhod Anadrol zahŕňa:

 • Zvyšuje syntézu pevnosť a bielkovín
 • Rapídne zvyšuje svalovej hmoty
 • Zvyšuje výdrž, energiu a rýchlu obnovu
 • Podporuje masívne čerpadla a oneskorenia únavu
 • Výrazne zvyšuje retenciu dusíka
 • Zvyšuje tvorbu červených krviniek pre zvýšenie dodávky kyslíka do svalov

Anadrol Prehľad

Podľa Wikipédie , Oxymetholone alebo známy ako Anadrol / Anapolon, je syntetický anabolický steroid, ktorý bol vyvinutý v 60. rokoch Zoltan Anadrol. Jeho prvým použitie je pre liečbu osteoporózy a anémia. Jeho budovanie svalov výhody boli zaznamenané, kedy bola Oxymetholone použitý pre nárast svalovej hmoty v podvyživených alebo nezrelej pacientov.

Aj keď bolo zistené, Oxymetholone mať vedľajšie účinky, bol schválený FDA pre použitie u človeka v tej dobe, ako nesteroidné lieky boli vyvinuté pre týchto chorôb.

V súčasnej dobe je bežne Oxymetholone v dávke 50 mg na tabletu a je považovaný za jeden z najsilnejších androgénnych steroidov na trhu k dispozícii. Avšak, tam sú vedľajšie účinky pomocou Oxymetholone.

Nežiaduce účinky patrí opuchy, rýchle priberanie na váhe, priapizmus, ťažkosti močenie, nevoľnosť, vracanie, bolesť brucha, strata chuti do jedla, žltačka, opuch prsníkov u mužov, nepokoj, nespavosť a hnačka.

U žien, časté nežiaduce účinky patria menštruačné zmeny obdobie akné, hlbší hlas, rast vlasov na brade alebo hrudníka, mužskej plešivosti, zväčšený klitoris a zmeny v sexuálny apetít.

Prečo Anadrol je ideálny pre vás?

Anadrol na druhej strane nie je syntetický steroid, a je navrhnutý tak, aby napodobniť anadrol je anabolický vzorec. To znamená, že Anadrol nemá žiadne vedľajšie účinky, ktoré sú bežné v Anadroll steroidov.

Anadrol nie je toxický pre pečeň a obličky a osvedčenie zákazníkov ukazuje, že Anadrol je jedným z najlepších Anadroll-alternatívne doplnky v priemysle.

Anadrol je formulovaný tak, aby zvýšiť produkciu červených krviniek a pomáha únavu meškanie. Ak k tomu dôjde, bude vaše telo sa zvýšil dopravu kyslíka, ktorý bude prínosom pre vaše celkové úsilie budovanie svalov.

Bláznivý Bulk tvrdí, že je možné získať obrovské svaly asi 15 až 20 libier na štíhle a čistej svalovej hmoty vo svojom len veľmi prvom cykle. Na rozdiel od convetional anabolických steroidov, bude Anadrol nebude vyžadovať, aby ste podstúpiť injekcie, ihly alebo predpisovania dokonca aj lekára. Anadrol sa užíva perorálne, 100% legálne a nevyžaduje predpis svojho lekára.

buy-2-steroidy-get-one-za-voľne Anadrol

Anadrol Zloženie

anadrole_ingredients

Ak chcete získať lepšiu predstavu, prečo Anadrol je silný, ale jedným z najbezpečnejších anadrol alternatíva liekov, musíme sa dostať vnútorné informácie o jeho zložiek.

Jeho hlavnou zložkou je Tribulus terrestris extrakt (250 mg v jednej porcii) a jeho podporné prostriedky sú sójové bielkoviny koncentrát, DHEA, shilajit a Acetyl-L-karnitín.

Jeho neaktívne zložky zahŕňajú želatínové kapsule a stearát horečnatý. Ako môžete vidieť, všetky zložky sú klinicky preukázané, a bezpečný pre účely kulturistiky.

Anadrol aktualizácia: Návod použitia

Užívajte jednu tabletu dvakrát denne spolu s jedlom, a to aj na non-cvičenie dní. Na tréningu dňoch, môžete si vziať to 30-45 minút pred začatím tréningu.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, používajte aspoň 2 mesiace. Odporúčaná tréning doba činí 2 mesiace, potom 1,5 týždňov preč.

Tie by nemali prekročiť túto dávku bez schválenia Vášho lekára alebo fitness inštruktor. Ste povzbudzovať najprv poradiť so svojím lekárom skôr, ako začnete Anadrol alebo akýkoľvek iný anabolický steroid môžete naraziť na internete.

tu kúpiť Anadrol z oficiálnych stránok

Anadrol Recenzia Zhrnutie

Anadrol má dobrú povesť medzi fitness nadšencov a má rastúcu popularitu v kulturistike komunity.

Ak ste ešte predtým pokúsili o doplnok anadrol alternatíva vzhľadom na riziko vedľajších účinkov, potom pomocou Anadrol ako prvý doplnok anabolický zmesový je dobrý spôsob, ako začať.

Som ratingu tento doplnok ako ” odporúčaná ” z nasledujúcich dôvodov:

 • Skvelé pre zmesový a pevnostné cyklov
 • Podporuje masívne čerpadla a oneskorenia únavu
 • Zvyšuje syntézu pevnosť a bielkovín
 • Dobré recenzie od kulturistiky komunity
 • Záruka vrátenia peňazí

Kde kúpiť Anadrol?

Anadrol nie je ani k dispozícii u ktoréhokoľvek obecného športovej výživy predajní blízko vás, ani u všetkých on-line doplnenie predajcov. Môžete si kúpiť len túto značku priamo na svojich oficiálnych internetových stránkach.

Ak chcete kúpiť Anadrol nájdete CrazyBulk oficiálne stránky nižšie.

tu kúpiť Anadrol z oficiálnych stránok

50/100 : by 150 users
Anadrole Review