Anavar לנשים סקירה: האם זה סטרואידים יעילים ובטוח?

Last Updated on

Anavar (Anvarol): ביקורות, תוצאות ותופעות לוואי אפשריותלמרות שגברים יכולים לקבל כמה תוצאות מAnavar, זה הרבה יותר יעיל סטרואידים לנשים. כל כך הרבה יותר יעיל, כי רב לעתים קרובות לשקול Anavar להיות הסטרואידים הרשמיים לספורטאים ממין נקבה. כשזה מגיע לסטרואידים אנבוליים, Anavar לנשים אין מה טסטוסטרון עושה לגברים, כמעט כל מה שהוא צריך, עם מינימום של תופעות לוואי בלתי רצויים. זה מה שהופך Anavar בהרבה סטרואידים הפופולריים ביותר למפתחי גוף וספורטאים ממין נקבה.

Anavar לנשים

רוב הסטרואידים אנבוליים מאוד קשה על הגוף של אישה ולגרום למספר תופעות השליליות. תופעות הלוואי הנפוצות ביותר של סטרואידים בנשים הם הפיתוח של מאפיינים גבריים. אלו סוגים של תופעות לוואי יכולים להחריב את הנשיות של אישה. בניגוד לסטרואידים אחרים, לעומת זאת, Anavar הוא הורמון קל מאוד, עם מעט תופעות לוואי. Virilization הוא נדיר אצל נשים המשתמשות בתרופה כפי שהומלץ.

תוצאות של Anavar לנשים

מה קורה כאשר אתה לוקח Anavar? Anavar יעשה הרבה מהדברים שהספורטאיות הכי רוצים. אתה יכול לצפות את השרירים שלך לגדול ולגרום לך הרבה יותר חזק אם אתה מתכנן וללקחת את המינון הנכון. אבל הכי חשוב, אתה יכול לצפות לי גוף רזה יותר. שימוש Anavar הוא פופולרי ביותר בקרב נשים במשקל וחיתוך שומן.

כסטרואידים, Anavar עושה הרבה כדי לשמור על רקמה רזה כשאתה הולך בדיאטה. הוא עושה הרבה כדי להפוך אותך חזק יותר. רוב הזמן, האדם הממוצע מאבד רקמה ונחלש כאשר הולכים על דיאטה. עם זאת, כאשר Oxandrolone משמש, אתה יכול לצפות כדי לשמור על יותר מזה. חוץ מזה, כשאתה לשמור על שריר יותר, זה עושה את חילוף החומרים שלכם לשרוף יותר מהר. יותר שרירים והרקמות להישען על הגוף שלך, קצב חילוף החומרים שלך יהיו גבוה יותר. השורה התחתונה היא שאתה יכול להיפטר משומן יותר.

ברור, זה מה שהספורטאי הממוצע רוצה להשיג. כולם רוצים להיות גוף רזה ומטופח, וOxandrolone יכול מאוד לעזור. איך מוצק הגוף שלך יהיה תלוי איך הגוף רזה שלך מקבל. אם המטרה שלך היא רק כדי להיות בכושר, אז אתה לא צריך לשאוף לגוף סלע מוצק. אבל, אם אתה רוצה להיראות כמו אתלט שהוא מתכוון לקצץ עם מבנה גוף מוצק רוק, אז זה טוב לדעת שAnavar יכול לגרום לזה לקרות לך. עם זאת, היא מסתמכת על איכות התזונה שלך גם כן.

לחץ כאן כדי לקבל את העסקה הטובה ביותר על Anavar

Anavar לביקורות נשים

נשים-שריר-Anavar

המטרות של צמיחה בפגרה הן פשוטות, כדי להגדיל את מסת שריר רזה. הטבע קל של Anavar עושה את זה כמעט חסר תועלת עבור גברים, במיוחד במהלך העונה. רוב הגברים מוצאים סטרואידים אנבוליים חלופיים שהרבה יותר יעיל. זה אפשרי עבור אנשים כדי לראות כמה רווחים, אבל זה דורש מינון כה גבוה, ועם העלות הגבוהה של Anavar לעומת סטרואידים אחרים, העלות היא בדרך כלל מונעת. נשים הן כל כך הרבה יותר רגיש להורמון, הדורשים מינונים נמוכים יותר באופן משמעותי, ולקבל תוצאות הרבה יותר משמעותיות מיליגרם מאשר גברים.

למרות Anavar הוא מצוין לנשים בתקופת הפגרה, הערך שלה באמת מגיע דרך בתהליך הדיאטה. יש הרבה תרופות זמינות לשיפור ביצועים, אבל Anavar הוא אחת הסיבות העיקריות מבט אישה בכושר הוא מה הוא כיום. זה ידוע כי לנשים יש הרבה יותר בעיות לאבד שומן מאשר גברים, וכי נשים נוטות יותר לצבור שומן תת עורי, בניגוד לשומן קרביים שהוא פחות גלוי.

כמו גברים, לעומת זאת, התהליך של איבוד שומן נוטה ללכת יד ביד עם אובדן שריר רזה. למרות איבוד שומן גוף רצוי, לאבד רקמת שריר, בדרך כלל לא. שרירים לשרוף שומן במהירות רבה יותר ויעילות רבה יותר מאשר שומן, אפילו במנוחה, כל כך לאבד רקמת שריר נוטה להאט את חילוף החומרים. זהו עוד תכונה חיובית של Anavar, כפי שהוא מסוגל להגן על שריר רזה בתקופות של הגבלת קלוריות ומגבירים את יעילות חילוף חומרים. במילים אחרות, באמצעות Anavar מאפשר למשתמש לשרוף שומן במהירות רבה יותר. Anavar גם תוצאות במראה יותר שרירי ואסתטי שרירים, במיוחד בנשים. למרות Anavar הוא בהחלט לא הכרחי לספורטאיות, זה יכול לאפשר להם להשיג הרבה יותר ממה שהם יוכלו להשיג בכוחות עצמם.

Anavar מחזור ומינונים לנשים

בהמשך תמצא מחזורי Anavar שונים כדי לבחור. אם לא השתמשת בתוסף בעבר, אתה צריך להתחיל עם ערימה למתחילים, כדי שלא תוכל להגיב באופן שלילי לזה. רוב משתמשים חדשים יהיו מספיק Anavar באמת לעשות את הבדל. זה עושה את העבודה כמו המראה והתחושה של הגוף שלך משתפרת. מחזורי Anavar אלה פועלים גם לנשים. Anavar לנשים (למתחילים) השבוע Anavar Clenbuterol Nolvadex 10mg 1 / 20mcg עורך / אד 10mg 2 / 40mcg עורך / אד 10mg 3 / 40mcg עורך / אד 10mg 4 / 60mcg עורך / אד 5 10mg / אד 60mcg / 10 מ”ג אד / אד 6 10mg / 80mcg אד / 10 מ”ג אד / אד 10mg 7 / 80mcg אד / 10 מ”ג אד / אד 8 10mg 100mcg / עורך / 10mg עורך / עורך

שים לב שאם אתה משתמש בתוסף במהלך העונה את, לא לוקח Clenbuterol או Nolvadex. אם צמיחה היא המטרה שלך אז לצרוך מספיק קלוריות. עבור רוב האנשים, התכנית האמורה היא טובה להשגת רזה או מקבלים גוף נראה טוב יותר. כמו כן שים לב שHGH הוא חלק מהתוכניות האחרות שלנו, אבל אתה יכול להוסיף אותו לתכנית זו גם כן. אם תבחר לעשות זאת, לקחת 1iu-2iu יומי.

לחץ כאן כדי להזמין Anavar

אורכי מחזור מומלצים

עבור רוב הנשים, מינון יומי של 10-20mg די מושלם עבור רוב המטרות, ו20mg כל יום הוא כנראה המינון הגבוה ביותר שרוב הנשים רוצים לקחת. למרות Anavar הוא סטרואידים קלים עם מעט תופעות לוואי, הסיכון לתופעות לוואי אלה באופן ניכר כמנה עולה מעל רמה זו. באופן כללי, נשים מומלץ להתחיל ב10mg כל יום ולפחות לראות איך זה הולך לפני הגדלת המינון. נשים רבות מוצאים את זה כדי להיות מספיק לצרכים שלהם. אם לא, זה רעיון טוב למשתמש כדי לגלות כיצד מינונים נמוכים משפיעים עליהם לפני שהם עולים. אם תבחר לנסות Anavar, במיוחד כפי שאתה להגדיל את המינון, כדי להיות בטוח לשים לב לגוף שלך ואם אתה מתחיל לשים לב לכל שינויים, להפסיק להשתמש בו באופן מיידי.

Anavar תופעות לוואי על נשים

oxandroloneכמו בכל סוג של תרופות אחרים, יש לי סטרואידים אנבוליים androgenic הפוטנציאל לגרום לתופעות לוואי מסוימות. לכל סטרואידים הסתברות ספציפית של גרימת תופעת לוואי מסוים. למרות סטרואידים ניתנו עשויים להיות ידועים לתופעות לוואי מסוימים לא אומר תופעות הלוואי אלה יתרחשו בכל משתמש, יותר מאקמול גורם לנזק בכבד בכל משתמש, בתנאי שהוא משמש כמומלץ.

כאשר הסטרואידים בשאלה הוא Anavar, השכיחות של כל תופעות הלוואי היא נמוכה יחסית כאשר שמש מומלץ. כמובן, ככל שעולים במינון, הפוטנציאל לתופעות לוואי מגדיל. זו הסיבה Anavar הוא כל כך פופולרי בקרב ספורטאיות. תופעות הלוואי לרוב ראו של סטרואידים אנבוליים היא virilization, כלומר, את המראה של מאפיינים גבריים. מאפיינים אלה כוללים העמקה של הקול, שיער הגוף ואף נפיחות של איברי המין החיצוניים.

השפעות אלה יכולות להיות די הרסניות לנשיות של אישה. בעוד השפעות אלו יכולות להתרחש עם Anavar, אבל בדרך כלל הן תוצאה של שימוש במינון גבוהים מהמומלץ או של שימוש בסטרואידים למחזורים ארוכים יותר באופן משמעותי מהמומלץ. רוב הנשים הניתנים במינונים מומלצים ואורך מחזור הם אחריו, יחוו רק תוצאות חיוביות. אם יקרה לך להיות אחד מכמה נשים שאינו חווים תופעות אלה במינון נמוך, פשוט להפסיק את השימוש ואת הסימפטומים אמורים להיעלם. אם סימפטומים הם התעלמו והמשיכה התרופה, הסימפטומים עלולים להיות לטווח ארוך או אפילו בעיה קבועה. Anavar לא יכול להיות מושלם לכל הנשים, אך לנשים רבות זה מגיע די קרוב.

להזמין 2 בקבוק Anavar, תקבל בקבוק 1 בחינם

Anavar סטאקס לנשים

שאלה נפוצה בקרב משתמשים בסטרואידים אנבוליים היא זה של ערימה. מה הולך טוב עם מה? מה סטרואידים זוג גם לייצר איזה סוג של תוצאות? Anavar הוא לעתים קרובות חלק מזה. שילוב סטרואידים אחרים עם Anavar יהיה שונה באופן דרמטי בהתאם למינו של המשתמש, אך ללא קשר למטרה, הערימות לא ישתנו באופן משמעותי. גברים יכולים לערום Anavar עם מה שהם רוצים עבור bulking, אבל זה בדרך כלל לא בחירה טובה, ובדרך כלל לא מוסיפים הרבה לכל דבר אחר שהוא ערם עם זה. בחינת Anavar כחלק מערימה לספורטאי הזכר, עדיף לשקול כחלק ממחזור חיתוך, וזה הוא אפשרות טובה עבור ספורטאים נשיים באופן כללי, אם כי נשים יכולות להשתמש בו בדרכים שונות מעט, בהתאם למטרה שלהם, אבל זה צפוי להיות דומה מאוד ללא קשר לסיבה ללוקח את זה.

ספורטאי נקבה בדרך כלל למצוא Anavar להיות שימושי למדי לכל מטרה, בין אם bulking או חיתוך. עבור נשים רבות, אולי אפילו הרוב, Anavar יהיה הסטרואידים אנבוליים רק הם משתמשים, אם כי יש תרופות שיפור ביצועים אחרות שיכול להיות עמוסה Anavar. לאישה שימוש בסטרואידים בפעם הראשונה, זה בדרך כלל הציע שAnavar לשמש לבד ובמינון נמוך של כ 10 מ”ג לכל יום על מנת לאמוד איך היא תגיב לזה וכדי להבטיח שהיא מסוגלת לסבול את זה היטב. לספורטאיות שהשתמשו Anavar לזמן ומעוניינים בלערום אותו עם משפרי ביצועים אחרים, להלן כמה רעיונות לנסות את זה עם:

  • Primobolan
  • Clenbuterol
  • Winstrol
  • HGH
  • ציטומל
  • Nolvadex

לקנות-anvarol

63/100 : by 189 users
Anvarol Review