Anavar (Anvarol): Hodnotenie, výsledky a Možné vedľajšie účinky

Last Updated on

Anavar (Anvarol): Hodnotenie, výsledky a Možné vedľajšie účinkyVäčšina vzpierači používať rôzne typy doplnkov, v závislosti na ich potrebách. Jedna populárny typ športovej výživy pilulky sa nazýva Anvarol a je určená na rezanie a svalovej zisk.

Tento dodatok je vyrobený spoločnosťou s názvom CrazyBulk, ktorá je formulovaná ako alternatívny doplnok pre syntetického steroidu Anavar. So svojimi propagovaných silných ingrediencií, Anvarol stojí za druhý pohľad, najmä ak hľadáte spoľahlivého kulturistiky doplnok.

Prečítajte si túto recenziu výrobku a zistiť, ako Anvarol pracuje pre vášho fitness programu. Môže to pomôcť získať svaly rýchlo? Čítajte ďalej!

Anavar (oxandrolone) Prehľad

oxandroloneAnavar je značka používa Searle Spoločnosti, ktorí predstavil Oxandrolone steroidu na americkom trhu už v roku 1964. Dnes, len generický názov Oxandrolone SPA steroidov je na trhu k dispozícii a je v súčasnej dobe distribuovaná z Talianska.

Oxandrolone je považovaná za slabú steroid s miernou androgénny zložkou. Je vyvinutá predovšetkým pre deti stimulovať rast a žien pre prevenciu osteoporózy.

Ako sa Oxandrolone presmerované na kulturistiky? No, kulturisti a elektrické zdviháky používať oxandrolone, pretože stimuluje fosfokreatín syntézu vo svalových bunkách, bez toho, aby uloženie kvapaliny v kĺboch ​​a svaloch. To znamená, že nárast sily, vytrvalosti, oživenie a energiu bez toho, aby získal telesnej hmotnosti.

Hoci Anavar samo o sebe nespôsobí znateľné rast svalov, môže to jednoznačne zlepšiť sval vyvíjajúci účinky iných steroidov, ako je testosterón, Deca alebo klenbuterol. Akákoľvek kombinácia steroidov s Anavar sa ukázala byť veľmi účinná pri rozvoji svaly vyzerať ťažšie a rez.

Oxandrolone nie je aromatizovaná v žiadnom dávke, a nemôže previesť na estrogén. To znamená, že veľké výhody pre vás, ak ste zdvíhanie závaží.

A konečne, Oxandrolone nepotláča vlastnú produkciu hormónov vášho tela. To znamená, že používanie tohto steroidu neprestanú výrobu gonadotropín uvoľňujúci hormón a luteinizačného hormónu uvoľňujúce hormón. Táto funkcia nebude znížiť kľúčovú hodnotu alebo počítať.

Hoci Oxandrolone je považovaný za najslabší steroid, neznamená to, že nemá žiadne vedľajšie účinky. Medline Plus navrhnúť nasledujúce nežiaduce účinky Anavar: poruchy spánku, depresia, zmeny sexuálnej túžby, zápcha, spomalil tep, zväčšený prsníka, bolesť alebo opuch semenníkov, abnormálne menštruácie u žien, bolesti kostí, slabosť, extrémne smäd a mnoho ďalších ,

objednať Anvarol teraz online!

Anvarol Recenzia: Čo je Anvarol – An Oxandrolone alternatíva?

Ak ste si vedomí slávnejší anabolický steroid s názvom Anavar, potom viete, že existujú aj stovky produktov, ktoré napodobňuje svoje kvality a označený ako “alternatívne doplnky”. Anvarol je jedným z nich.

Niektoré z nárokovaných výhod Anvarol patrí:

 • Zlepšuje svoju silu, vytrvalosť, energiu a zotavenie
 • Shred tuk rýchlo pri zachovaní svalového tkaniva
 • Ideálny pre rezanie cykly
 • Obrovské svalovej zisky a syntéza bielkovín
 • Zvyšuje retenciu dusíka a krvný obeh
 • Pomáha zvýšiť pohon, zatiaľ čo znižuje stres
 • Podporuje zvýšenie mužskej libido, sexuálnej túžby a fyzickej výkonnosti

Ale ako je Anvarol odlišný od zvyšku súťaže, a to najmä s pôvodným Anavar? Tak, Anavar je skutočne silný anabolické činidlo, ale to je neslávne pre svoje vedľajšie účinky. To je miesto, kde Anvarol príde, rovnako silné anabolické doplnok, ale je oveľa bezpečnejšie ako syntetické steroidy.

Anvarol (predtým známy ako P-Var) je vlastnená a distribuovaný CrazyBulk, výrobca kvalitných a najpredávanejších anabolické doplnky, ako HGH-X2 Somatroppine, D-Bal Dianabol, Winsitrol a mnoho ďalších.

Anvarol Recenzia: Anvarol Zloženie

anvarol-prísady
Ako alternatívny doplnok Anavar, Anvarol je oveľa bezpečnejšie než konvenčné pilulka Oxandrolone syntetický steroid.

To znamená, že Anvarol sa skladá z viacerých prírodných zložiek. Proprietárne zmes Anvarol ponúka 450 mg (v jednej porcii) prírodných extraktov a známych svalovej získavanie látok.

Tento vzorec obsahuje sójový proteín izolát, srvátkový koncentrát, BCAA, divoký yam koreň a ATP.

Jeho neúčinných zložiek zahŕňa želatínové kapsule a stearát horečnatý.

Môže Anvarol dosahovať výsledky?

Anvarol je dobre formulovaná CrazyBulk a je už dnes jednou z bestselleru Oxandrolone alternatívnych doplnky v kulturistike priemysle.

Ako môžete vidieť, každý množstvo ingrediencií, ktoré sú obsiahnuté v Anvarol sú dávkované perfektne pomôcť poskytnúť silnú dávku, pri súčasnom znížení možnosti vedľajších účinkov.

S srvátkové bielkoviny a sójovej bielkoviny, máte dokonalú kombináciu pre podporu rastu svalov. BCAA poskytne vášmu telu dostatok aminokyselín, zatiaľ čo divoký yam a ATP poskytuje viac energie pre rýchle tempo cvičenia.

objednať Anvarol teraz online!

Anvarol Recenzia: Je Anvarol bezpečné? Má nejaké vedľajšie účinky?

Anvarol je jedným z najbezpečnejších Oxandrolone alternatívny doplnok pri súčasnom trhu. CrazyBulk je transparentné pre vás tým, že zverejní ich presné profil prísada, ktorá vám presnú hodnotu toho, čo to môže skutočne ponúknuť pre vaše fitness program.

Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky tejto značky online. Všetky zložky v Anvarol formuly boli všetci formulované k dokonalosti, čo znamená, že bezpečnosť pre vás. Anvarol nie je toxický pre pečene alebo obličiek.

Anvarol Odporúčané použitie

Užívajte 1 tabletu Anvarol, trikrát denne s jedlom, a to aj na non-cvičenie dní. V tréningu dňoch, trvať 30 až 45 minút pred začatím práce von. Používajte po dobu najmenej 2 mesiacov pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Odporúčaná doba cvičenia je 2 mesiace “na” a 1,5 týždňov “off”. Neprekračujte túto dávku, ak schválený lekárom alebo vaše fitness poradcu.

Najlepšie stack s Decaduro alebo Dianabol doplnkov. Pozrite sa na našu športovú výživu stránka slúži k výberu najlepších kulturistika doplnky pre váš program Anvarol.

Zhrnutie Anvarol Review

Anvarol je bez pochýb, jeden z najlepších anavar / Oxandrolone alternatívny doplnok pre všetky typy kulturistiky režimu. Dávkovanie prísad sú dokonalé, nie sú známe žiadne vedľajšie účinky a jednoduchosť jej vzorce môže určite preložiť k výsledkom.

Hodnotím tento dodatok za “ODPORÚČANÝ” z nasledujúcich dôvodov:

 • Explozívne sila a zvýšenie pevnosti
 • Zachovať a zvýšiť štíhle svaly
 • Spáliť viscerálneho a podkožného tuku
 • Zlepšuje svalovú tvrdosť a hustotu
 • Známe žiadne vedľajšie účinky
 • Záruka vrátenia peňazí

buy-anvarol

Kde kúpiť Anvarol?

Anvarol nie je ani k dispozícii u ktoréhokoľvek obecného fitnes dodatok predajne vo vašom okolí, ani v žiadnom pre on-line zdravotné doplnenie predajcov. Tento produkt je možné zakúpiť iba prostredníctvom oficiálnych internetových stránkach CrazyBulk je.

Kliknite tu na objednávku Anvarol teraz online!
85/100 : by 473 users
Anvarol Review