Anavar Half Life aj Split Dávkovanie Kalkulačka

Last Updated on

Anavar je značka pre syntetické ústnej steroidné Oxandrolone, ktorý bol pôvodne vyrobený farmaceutickou spoločnosťou Searle v roku 1964. anavar bol pôvodne vyvinutý ako bezpečný spôsob, ako stimulovať rast u detí, ale čoskoro stal sa populárny ako silná podpora chudnutie. Pretože jeho krátkemu polčasu sa odporúča, aby denná dávka je rozdelená na dve časti a dvakrát denne. Odporúčaná dávka pre ženy medzi 10 -20mg za deň. Aj keď, je denná dávka pre mužov je medzi 50 -80mg za deň. Tieto dávky je treba po dobu asi 6-8 týždňov. Aký je polčas rozpadu a detekcia obdobie Anavar je?

Anavar Chemické vlastnosti

oxandroloneAnavar prejde okolo chemickým názvom 17B-hydroxy-17a-metyl-2-oxa-5a-androstán-3-onu. Molekulárna štruktúra je C19H30O3. Anavar obsahuje účinnú látku oxandrolone, a neaktívne zložky zahŕňajú kukuričný škrob, laktóza, stearát horečnatý a Hydroxypropylmetylcelulóza. To sa používa na liečbu pacientov so zápalom pečene v dôsledku nadmernej konzumácie alkoholu, rovnako ako HIV / AIDS súvisiace strata hmotnosti, Turnerovým syndrómom, pomôcť ťažké popáleniny regrow svalovú hmotu a pre zmiernenie bolesti kostí u žien s osteoporózou.

Hlavné dôvody pre Skúste Anavar

Oxandrolone je tiež predával pod značkou Oxandrin a je obľúbený steroidov medzi kulturistov a ostatných športovcov, pre zvýšenie pevnosti, stimuluje rast svalov, spaľovanie tukov a chránia svalovú hmotu v priebehu kalórií výživu spotrebovanej pri rezaní cyklov. Anavar je veľmi mierne anabolický steroid s veľmi nízkou androgénnej aktivity.

Anavar je odvodený od dihydrotestosterón, bežne známy ako DHT, a je vytvorený tak, aby mal menšie tendencie sa mohol premeniť na estrogén, ako hormóny alebo stimulovať estrogénové receptory tak, že ostatné steroidy je známe, že. To nespôsobuje zadržiavanie vody, čo je bežný problém pri rezaní cyklov. Tiež inhibuje katabolizmus, čo je proces sa pokazí svalového tkaniva pre energiu a je častým problémom u diétu a je bežným vedľajším účinkom rozšíreného používania kortikosteroidov.

Účinky Anavar nie sú obmedzené na športovcov, ktorí hľadajú zlepšenie výkonu, však. To tiež má množstvo lekárskych použitie rovnako. To bol použitý na pomoc pacientom, ktorí majú nevysvetliteľný úbytok hmotnosti u pacientov, ktorí stratili na váhe v dôsledku dlhodobej infekcie alebo veľké chirurgii, pomôcť pacientom s ťažkými popáleninami Vypestujte svalové tkanivo, pre zmiernenie bolesti kostí u žien s osteoporózou, plytvanie v dôsledku HIV / AIDS, a pomôže urýchliť hojenie popálenín a rán.

kúpiť 2 fľašu Anavar a získať 1 zadarmo

Anavar Half Life

Anavar má polčas rozpadu asi osem až desať hodín, a je zistiteľná drogových testov pre tri až štyri týždne po použití. Koncentrácia Anavar náleží typicky 73% alebo viac ako 18 hodín po podaní. To znamená, že je rýchlo metabolizuje. Z tohto dôvodu sa odporúča, aby denné dávky od rozdelená a liek užívať dvakrát denne, aby sa udržať hladinu stabilný.

Anavar Dávkovanie a Stacks

Navrhnutá denná dávka pre športovcov, je 15-25 mg. Anavar pôjde dobre s Winstrol alebo Primobolan pridať definíciu do svalov, bez toho aby dochádzalo zadržiavanie vody. Anavar môže byť tiež stohovať s Halotestin, trenbolone alebo Proviron stvrdnúť svaly a ďalšie zvýšenie metabolizmu a spaľovanie tukov.

Hoci Anavar nie je zvyčajne efektívne pre mužov, ktorí sa snažia získať väčšinu, možno stohovať s testosterónom a Dianabol pre zvýšenie pevnosti a poskytnúť viac definované, svalnatý vzhľad k objemu získaných od viac vysoko androgénne steroidy.

Anavar je obzvlášť populárne medzi ženy, športovcov, pretože to nemá sklon spôsobovať ženy vykazujú mužské vlastnosti, do tej miery, že ostatné steroidy robia. Niektoré ženy rady stack Anavar s Winstrol, Primobolan, alebo Deca Durabolin k urýchleniu odbúravanie tuku a zvýšenie svalovej sily.

Zoznam možných Anavar nežiaduce účinky

Anavar je všeobecne považovaný za bezpečný, s malými alebo žiadnymi vedľajšími účinkami vo väčšine jednotlivcov. Avšak, s použitím Anavar pri vysokých dávkach, alebo po dobu dlhšiu, než je typické 8-10 týždňov, tá môže v rôznych nepríjemným vedľajším účinkom. Niektoré z nežiaducich účinkov sú zvýšená hladina pečeňových enzýmov, k poškodeniu pečene, poškodenie funkcie semenníkov, testikulárne atrofia, impotencia, priapizmus, podráždenosť močového mechúra, gynekomastia u mužov, u žien virilizáciu a podráždenosť močového mechúra.

V roku 1989, Searle prerušená výrobu lieku v reakcii na nezákonné použitie športovcov a ostatných kulturistov. V roku 1995, Bio-Technology General Corp zariadil zmluvu s Searle čím Searle udrží výrobu drogy, a poskytne jej k BTG. V tejto dobe bola vydaná tlačová správa týkajúca sa účinkov Anavar na chudnutie, konkrétne HIV / AIDS súvisiace plytvanie podmienok. Tieto použitia boli schválené FDA, kde boli schopní určiť náklady vzhľadom k jeho mať been daná Orphan Drug stave od Food and Drug Administration.

kliknite tu na objednávku Anvarol (Anavar)

Anvarol Recenzia: Čo je Anvarol – An Oxandrolone alternatíva?

Anavar (Anvarol): Hodnotenie, výsledky a Možné vedľajšie účinkyAk ste si vedomí slávnejší anabolický steroid s názvom Anavar, potom viete, že existujú aj stovky produktov, ktoré napodobňuje svoje kvality a označený ako “alternatívne doplnky”. Anvarol je jedným z nich.

Niektoré z nárokovaných výhod Anvarol patrí:

  • Zlepšuje svoju silu, vytrvalosť, energiu a zotavenie
  • Shred tuk rýchlo pri zachovaní svalového tkaniva
  • Ideálny pre rezanie cykly
  • Obrovské svalovej zisky a syntéza bielkovín
  • Zvyšuje retenciu dusíka a krvný obeh
  • Pomáha zvýšiť pohon, zatiaľ čo znižuje stres
  • Podporuje zvýšenie mužskej libido, sexuálnej túžby a fyzickej výkonnosti

Ale ako je Anvarol odlišný od zvyšku súťaže, a to najmä s pôvodným Anavar? Tak, Anavar je skutočne silný anabolické činidlo, ale to je neslávne pre svoje vedľajšie účinky. To je miesto, kde Anvarol príde, rovnako silné anabolické doplnok, ale je oveľa bezpečnejšie ako syntetické steroidy.

Anvarol Recenzia: Anvarol Nežiaduce účinky

Anvarol (predtým známy ako P-Var) je vlastnená a distribuovaný CrazyBulk, výrobca kvalitných a najpredávanejších anabolické doplnky, ako HGH-X2 Somatroppine, D-Bal Dianabol, Winsitrol a mnoho ďalších.

Anvarol je jedným z najbezpečnejších Oxandrolone alternatívny doplnok pri súčasnom trhu. CrazyBulk je transparentné pre vás tým, že zverejní ich presné profil prísada, ktorá vám presnú hodnotu toho, čo to môže skutočne ponúknuť pre vaše fitness program.

Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky tejto značky online. Všetky zložky v Anvarol formuly boli všetci formulované k dokonalosti, čo znamená, že bezpečnosť pre vás. Anvarol nie je toxický pre pečene alebo obličiek.

buy-anvarol

64/100 : by 105 users
Anvarol Review