Anavar Half Life i Splitu Dawkowanie Kalkulator

Last Updated on

Anavar jest nazwą handlową doustnego syntetycznego sterydu Oxandrolone, który pierwotnie został wyprodukowany przez firmę farmaceutyczną Searle w 1964 Anavar został pierwotnie opracowany jako bezpieczny sposób stymulowania wzrostu u dzieci, ale szybko stał się popularny jako potężnej pomocy odchudzania. Ze względu na krótki czas półtrwania, że ​​zaleca się dawkę dzienną dzieli się na dwie części i dwa razy dziennie. Zalecana dawka dla kobiet między 10 -20mg dziennie. Podczas gdy dzienna dawka dla ludzi wynosi od 50 -80mg dziennie. Takie dawki powinny być podejmowane przez około 6 – 8 tygodni. Co to jest okres półtrwania i wykrywanie Okres Anavar jest?

Anavar chemiczne

OxandroloneAnavar nosi nazwę chemiczną 17ß-hydroksy-17a-metylo-2-oksa-5a-androstan-3-onu. Struktura molekularna ma C19H30O3. Anavar zawiera aktywny składnik Oxandrolone i nieaktywne składniki obejmują skrobię kukurydzianą, laktozę, stearynian magnezu i hydroksypropylometylocelulozę. Jest ono stosowane do leczenia pacjentów z zapaleniem wątroby spowodowanej nadmiernym spożywaniem alkoholu, oraz HIV / AIDS, utratę wagi, związanych z zespołem Turnera celu ciężkie ofiary oparzeniach odrasta mięśnie i do łagodzenia bólu kości u kobiet z osteoporozą.

Główne powody, dla Spróbuj Anavar

Oxandrolone jest również sprzedawany pod marką Oxandrin i jest ulubionym sterydów wśród kulturystów i innych sportowców dla zwiększenia siły, stymulując wzrost mięśni, spalanie tłuszczu i ochronę tkanki mięśniowej podczas diety kalorii spożywanych w ciągu ograniczone cykle cięcia. Anavar jest bardzo łagodny steryd anaboliczny o bardzo niskiej androgenne.

Anavar pochodzi od dihydrotestosteronu, powszechnie znanego jako DHT, i formułuje się tak, że ma mniejszą tendencję do przekształcania się w hormonów estrogenowych, jak i stymulowanie receptorów estrogenowych w taki sposób, że inne steroidy są znane. Nie powoduje retencji wody, która jest wspólną troską podczas cykli cięcia. Hamuje także katabolizmu, które jest procesem tkanki mięśniowej uszkodzi na energię i jest częstym problemem wśród dietetyków i jest częstym skutkiem ubocznym przedłużonego stosowania kortykosteroidów.

Skutki Anavar nie są ograniczone do sportowców poszukują poprawy wydajności, jednak. Posiada również wiele zastosowań medycznych, jak również. Stosuje się go, aby pomóc pacjentom, którzy mają niewyjaśniona utrata masy ciała, u pacjentów, którzy utracili wagę ze względu na długotrwałe zakażenia lub poważnej operacji, w celu pacjentów z ciężkimi oparzeniami odrastają tkanki mięśniowej, do łagodzenia bólu kości u kobiet z osteoporozą, wyniszczenie w wyniku HIV / AIDS, oraz aby przyspieszyć gojenie się oparzeń i ran.

kupić 2 butelki Anavar i dostać 1 za darmo

Anavar Half Life

Anavar ma okres półtrwania około ośmiu do dziesięciu godzin, i jest wykrywany przez testy narkotykowe przez trzy do czterech tygodni po użyciu. Stężenia Anavar zazwyczaj spadają o 73% lub więcej przez 18 godzin po podaniu. Oznacza to, że jest szybko metabolizowany. Z tego powodu zaleca się, aby dawki dzienne przez podzielonych leku dwa razy dziennie, tak aby utrzymać stały poziom we krwi.

Anavar Dawki i Stosy

Sugerowana dawka dobowa dla mężczyzn wynosi 15-25 mg sportowców. Anavar pójdzie dobrze z Winstrol lub Primobolan dodać definicję do mięśni, nie powodując zatrzymanie wody. Anavar może być również łączony z Halotestin, Trenbolon lub Proviron do stwardnienia mięśni i dalszego pobudzenia metabolizmu i spalanie tłuszczu.

Podczas Anavar nie jest zazwyczaj skuteczne dla ludzi próbujących zdobyć większość, może być łączony z testosteronem i Dianabol do zwiększenia wytrzymałości i bardziej muskularny wygląd określony, do objętości uzyskanych z silniej androgennych.

Anavar jest szczególnie popularny wśród kobiet uprawiających sport, ponieważ nie ma tendencję do powodowania kobiet wykazują cechy męskie w takim stopniu, że inne sterydy. Niektóre kobiety lubią układać Anavar z Winstrol, Primobolan lub DECA przyspieszyć redukcję tkanki tłuszczowej i zwiększyć siłę mięśni.

Lista możliwych Anavar Side Effects

Anavar jest powszechnie uważane za bezpieczne, z małym lub bez skutków ubocznych u większości osób. Jednakże, przy Anavar w zbyt wysokich dawek albo na okres dłuższy niż typowe 8-10 tygodni skutkuje różnymi nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi mogą. Niektóre z działań niepożądanych należą zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych, możliwe uszkodzenie wątroby, zaburzenia czynności jąder, zanik jąder, impotencja, priapizm, pęcherza drażliwość, ginekomastię u mężczyzn, wirylizacji u kobiet i pęcherza drażliwość.

W 1989 roku zaprzestano produkcji Searle leku w odpowiedzi na nielegalną stosowania przez sportowców i innych kulturystów. W roku 1995, Bio-Technology General Corp ułożone kontrakt z Searle którym Searle utrzyma produkcję narkotyków i dostarczyć go do BTG. W tym czasie wydano prasowa dotycząca skutków Anavar na zmniejszenie masy ciała, w szczególności HIV / AIDS związanych marnowania warunkach. Zastosowania te zostały zatwierdzone przez FDA, gdzie zostały one w stanie określić kosztów ze względu na jego po otrzymaniu statusu Orphan Drug przez Food and Drug Administration.

kliknij tutaj aby zamówić Anvarol (Anavar)

Recenzje Anvarol: Co to jest Anvarol – W Oxandrolone alternatywna?

Anavar (Anvarol): Wyniki i recenzje Możliwe działania niepożądaneJeśli jesteś świadomy bardziej znanych steryd anaboliczny o nazwie Anavar, to wiesz, że istnieją również setki produktów, które naśladuje jego cechy i oznaczone jako “alternatywnych dodatków”. Anvarol jest jednym z nich.

Niektóre twierdzili korzyści Anvarol obejmują:

  • Poprawia siłę, wytrzymałość, energię i odzysku
  • Shred tłuszczu szybko przy zachowaniu chudego tkanki mięśniowej
  • Idealny do cykli cięcia
  • Ogromne zyski mięśni i syntezę białek
  • Zwiększa retencję azotu i przepływ krwi
  • Pomaga podczas jazdy wzrost zmniejsza stres
  • Wspiera wzrost męskiego libido, popęd płciowy i sprawności fizycznej

Jednak, jak to Anvarol różni się od reszty konkurencji, zwłaszcza z pierwotnego Anavar? Cóż, Anavar jest naprawdę silny środek anaboliczny, ale jest niesławny jego skutków ubocznych. To, gdzie Anvarol przychodzi, równie silny suplement anaboliczny, ale jest o wiele bardziej bezpieczniejsze niż sterydów syntetycznych.

Recenzje Anvarol: Anvarol Side Effects

Anvarol (wcześniej znany jako P-Var) jest własnością i jest dystrybuowany przez CrazyBulk, ekspres do jakości i bestsellerowej suplementy anaboliczne takie jak HGH-X2 Somatroppine, D-Bal Dianabol, Winsitrol i wielu innych.

Anvarol jest jednym z najbezpieczniejszych Oxandrolone alternatywnego uzupełnienie obecnie na rynku. CrazyBulk jest przezroczysty dla Ciebie, publikując ich dokładną profil składników, co daje dokładną wartość, co może naprawdę oferują dla programu ćwiczeń.

Nie są znane żadne skutki uboczne dla tej marki w Internecie. Wszystkie składniki formuły Anvarol zostały wszystkie sformułowane do perfekcji, co oznacza bezpieczeństwo dla Ciebie. Anvarol nie jest toksyczny dla wątroby lub nerek.

buy-anvarol

68/100 : by 93 users
Anvarol Review