Anavar Half Life ir Splitas Dozavimas skaičiuoklė

Last Updated on

Anavar yra prekinis ženklas sintetinio burnos steroidų Oxandrolone, kad iš pradžių buvo pagamintas farmacijos bendrovės Searle 1964 Anavar iš pradžių buvo kuriamas kaip saugiai skatinti vaikų augimą, tačiau netrukus tapo populiarus kaip galingas svorio pagalba. Dėl trumpo pusinės yra rekomenduojama, kad dienos dozė yra padalinta į dvi dalis, ir du kartus per parą. Rekomenduojama dozė yra tarp 10 moterų -20mg per dieną. Nors, dienos dozė, vyrams yra tarp 50 -80mg per dieną. Šios dozės turėtų būti paimami maždaug 6-8 savaičių. Kas yra Anavar anketa pusinės eliminacijos laikas ir aptikimo laikotarpis?

Anavar cheminės savybės

OxandroloneAnavar eina cheminį pavadinimą 17ß-hidroksi-17a-metil-2-oksa-5a-androstan-3-ono. Molekulinė struktūra yra C19H30O3. Anavar sudėtyje yra veikliosios medžiagos Oxandrolone ir neaktyvių ingredientų yra kukurūzų krakmolas, laktozė, magnio stearatas ir hidroksipropilmetilceliuliozės. Jis buvo naudojamas gydyti pacientus, sergančius kepenų uždegimas, kurį sukelia per didelis alkoholio vartojimas, taip pat ŽIV / AIDS susijusius svorio netekimas, kurį sukelia Turner sindromas, padėti sunkios dega aukos regrow raumenis ir sumažinti kaulų skausmą osteoporoze sergančių moterų.

Į viršų Priežastys Pabandykite Anavar

Oxandrolone yra taip pat parduodami su prekės ženklu Oxandrin ir yra mėgstamiausia steroidų tarp kultūristų ir kitų sportininkų padidinti jėgą, skatinti raumenų augimą, riebalų deginimas, ir apsaugoti raumenų per kaloringumo dietoms pjovimo ciklų metu suvartotas. Anavar yra labai lengvas anabolinių steroidų su labai mažu androgeninį veikla.

Anavar yra kilęs iš dihidrotestosterono, labiau žinomas kaip DHT, ir formuluojamas taip, kad ji turi mažiau polinkiu konvertuoja į estrogenų-kaip hormonų arba stimuliuoti estrogeno receptorius tokiu būdu, kad kiti steroidai yra žinoma, kad. Jis neturi sukelti vandens sulaikymo, kuris yra bendras pjovimo ciklų metu. Taip pat slopina katabolizmą, kuri yra išskaido- raumenų audinio energijos procesas, ir yra bendra problema tarp dietos ir yra bendra šalutinis poveikis plačiau naudojant kortikosteroidų.

Iš Anavar poveikis neapsiriboja sportininkų ieško geresnių rezultatų, tačiau. Ji taip pat turi naudojimo medicinoje skaičių, taip pat. Jis buvo naudojamas padėti pacientams, kurie nepaaiškinamas svorio kritimas, pacientams, kurie neteko svorio dėl užsitęsusio infekcijos ar didelės apimties operaciją, siekiant padėti pacientams, sergantiems sunkiu nudegimų regrow raumenų audinio, siekiant sumažinti kaulų skausmą moterims, sergančioms osteoporoze, eikvoti kaip rezultatas ŽIV / AIDS, ir padėti greičio gijimą nudegimų ir žaizdų.

Pirkti 2 butelio Anavar ir gauti 1 nemokamai

Anavar Half Life

Anavar yra pusperiodis yra apie aštuonių iki dešimties valandų ir yra aptinkamas narkotikų testų trijų iki keturių savaičių po panaudojimo. Koncentracijos Anavar paprastai patenka 73% arba daugiau kaip 18 valandas po vartojimo. Tai rodo, kad ji yra greitai metabolizuojamas. Dėl šios rekomenduojama, kad paros dozės pagal padalinta, ir vaistas vartojamas du kartus per dieną, siekiant išlaikyti koncentraciją kraujyje pastovus.

Anavar Dozavimas ir kaminai

Siūloma paros dozė vyrams sportininkų yra 15-25 mg. Anavar gerai dera su Winstrol arba Primobolan pridėti apibrėžimą į raumenis nesukeliant vandens susilaikymas. Anavar taip pat gali būti sukrauti su Halotestin, Tren, arba Proviron sukietėja raumenis ir toliau skatinti medžiagų apykaitą ir riebalų deginimą.

Nors Anavar paprastai nėra veiksmingas vyrams bando įgyti urmu, ji gali būti sukrauti su testosterono ir Dianabol padidinti jėgą ir suteikti daugiau apibrėžtą, raumenų išvaizdą į urmu įgyta Daug labiau androgeninį steroidų.

Anavar yra ypač populiarus tarp moterų sportininkų, nes ji neturi linkę sukelti moterims eksponuoti vyriškas savybes tiek, kad kiti steroidai padaryti. Kai kurios moterys mėgsta sukrauti Anavar su Winstrol, Primobolan arba Deca Durabolin pagreitinti riebalų mažinimo ir padidinti raumenų jėgą.

Galimų Anavar side effects

Anavar paprastai laikomi saugiais, su mažai arba jokio šalutinio poveikio daugumos žmonių. Tačiau, naudojant Anavar ne pernelyg didelėmis dozėmis arba ilgiau negu tipiškų 8-10 savaičių laikotarpius gali rezultatai nuo nemalonių šalutinių poveikių įvairovė. Kai kurie iš šalutinių poveikių, yra padidėjusi kepenų fermentų koncentracija, galimas kepenų pažeidimas, pakenkimas sėklidžių funkciją, sėklidžių atrofija, impotencija, priapizmas, šlapimo pūslės dirglumas, ginekomastija vyrams, virilizaciją Moterims ir šlapimo pūslės dirglumas.

1989 Searle nutrauktas gaminti narkotikų reaguojant į neteisėto naudojimo sportininkų ir kitų kultūristų. 1995, “Bio-Technology Corp” generalinis surengė susidoroti su Searle, kuriuo Searle būtų nuolat gaminti narkotikus, ir pateikti jį BTG. Šiuo metu spaudai buvo išduotas dėl iš Anavar poveikį svorio, ypač ŽIV / AIDS išsekimo sąlygomis. Šie naudojimo atvejai buvo patvirtintas FDA, kur jie galėjo nustatyti išlaidas, nes jos buvo tikros Retųjų vaistų statuso Maisto ir vaistų administracija.

Spauskite čia norėdami užsisakyti Anvarol (Anavar)

Anvarol Atsiliepimai: Kas Anvarol – Oxandrolone alternatyva?

Anavar (Anvarol): Apžvalgos, rezultatai ir Galimas šalutinis poveikisJei esate susipažinę su daugiau žinomų anabolinių steroidų vadinamas Anavar, ir tuomet jūs žinote, kad taip pat yra šimtai produktų, imituoja savo savybes ir reklamuojasi kaip “alternatyvių papildai”. Anvarol yra vienas iš jų.

Kai kurios iš tariamų privalumų Anvarol apima:

  • Pagerina jūsų stiprybė, ištvermė, energija ir atsigauti
  • Supjaustykite riebalus greitai išlaikant raumenų audinius
  • Idealiai tinka pjovimo ciklų
  • Milžiniškas raumenų pelnas ir baltymų sintezę
  • Padidina azoto išsaugojimą ir kraujotaką
  • Padeda padidinti vairuoti, mažina stresą
  • Palaiko padidinti vyrų libido, lytinio potraukio ir fizinės veiklos

Bet kaip yra Anvarol skiriasi nuo likusios konkurencijos, ypač su pirminiu Anavar? Na, Anavar yra tikrai galingas anaboliniai agentas, bet tai liūdnai savo šalutinių poveikių. Tai kur Anvarol ateina, vienodai stipriai anaboliniu papildu, bet yra daug daugiau saugiau nei sintetinių steroidų.

Anvarol Atsiliepimai: Anvarol šalutinis poveikis

Anvarol (anksčiau žinomas kaip P-VAR) priklauso ir yra platinamas CrazyBulk, virimo kokybės ir parduodamų anaboliniai papildai, pavyzdžiui, HGH-X2 Somatroppine, D-Bal Dianabol, Winsitrol ir daugelis kitų.

Anvarol yra vienas iš saugiausių Oxandrolone alternatyvios papildas rinkoje šiandien. CrazyBulk yra skaidri jums skelbdamos savo tikslų ingredientas profilį, suteikiant Jums tikslią vertę, ką ji iš tikrųjų gali pasiūlyti savo fitneso programa.

Nėra žinoma šalutinis poveikis šio prekės ženklo internete. Visi Anvarol formulę ingredientai visi buvo suformuluota iki tobulumo, o tai reiškia saugumą jums. Anvarol nėra toksiškas kepenims ar inkstams.

pirkti-anvarol

72/100 : by 81 users
Anvarol Review