Anavar Half Life un Split Devas kalkulators

Last Updated on

Anavar ir zīmols sintētiskā iekšķīgi steroīdu Oxandrolone kas sākotnēji tika ražota ar farmācijas uzņēmuma Searle 1964. Anavar sākotnēji tika izstrādāta kā drošā veidā stimulētu izaugsmi bērniem, bet drīz kļuva populārs kā spēcīgs svara zudums atbalstu. Jo tā īso pusperioda ieteicams dienas devu ir sadalīta divās daļās, un divas reizes dienā. Ieteicamā deva sievietēm ir no 10 -20mg dienā. Kamēr, dienas deva vīriešiem ir starp 50 -80mg dienā. Šīs devas būtu jāņem apmēram 6 – 8 nedēļas. Kas ir Anavar ir pussabrukšanas un atklāšanas posms?

Anavar ķīmiskās īpašības

oxandroloneAnavar iet ar ķīmisko nosaukumu 17ß-hidroksi-17a-metil-2-oksa-5a-androstan-3-ons. Molekulāro struktūra ir C19H30O3. Anavar satur aktīvo vielu oxandrolone, un neaktīvo sastāvdaļu ietver kukurūzas ciete, laktoze, magnija stearāts un hidroksipropilmetilcelulozi. Tas ir ticis izmantots, lai ārstētu pacientus ar aknu iekaisums, ko izraisa pārmērīga alkohola lietošana, kā arī HIV / AIDS saistīto svara zudums, Tērnera sindromu, lai palīdzētu smagi apdegumu upuriem regrow muskuļu un lai mazinātu sāpes kaulos sievietēm ar osteoporozi.

Top iemesli, lai mēģinātu Anavar

Oxandrolone tiek pārdots arī ar zīmolu Oxandrin un ir iecienīts steroīdus starp bodybuilders un citiem sportistiem, lai palielinātu izturību, veicinot muskuļu augšanu, sadedzinot taukus, un aizsargājot muskuļu audus kaloriju diētām patērēto griešanas ciklu laikā laikā. Anavar ir ļoti viegla anabolisko steroīdu ar ļoti zemu androgēnu aktivitāti.

Anavar ir atvasināts no dihidrotestosteronu, vairāk pazīstams kā DHT, un ir formulēts tā, ka tas ir mazāk par tendenci to pārveidotu estrogēnu līdzīgu hormonus vai stimulētu estrogēnu receptoriem tādā veidā, ka citi steroīdi ir zināms. Tas neizraisa ūdens aizture, kas ir kopīga problēma griešanas ciklu laikā. Tā arī nomāc katabolismu, kas ir process, sadalot muskuļu audus pēc enerģijas un ir izplatīta problēma starp diētu un ir bieža blakusparādība pagarināts izmantošanas kortikosteroīdus.

Par Anavar ietekme neaprobežojas sportisti meklē rezultātu uzlabošanai, tomēr. Tā arī ir vairākas medicīnas vajadzībām, kā arī. Tas ir ticis izmantots, lai palīdzētu pacientiem, kuriem ir neizskaidrojams svara zudums, pacientiem, kuri ir zaudējuši svaru dēļ ilgstošas ​​infekcijas vai lielas operācijas, lai palīdzētu pacientiem ar smagiem apdegumiem regrow muskuļu audus, lai mazinātu sāpes kaulos sievietēm ar osteoporozi, izšķērdēt, kā rezultātā HIV / AIDS, un lai palīdzētu paātrināt sadzīšanu apdegumu un brūces.

nopirkt 2 pudeļu Anavar un iegūt 1 par brīvu

Anavar Half Life

Anavar ir pusperiods apmēram astoņas līdz desmit stundas, un ir nosakāms ar narkotiku testu trīs līdz četras nedēļas pēc lietošanas. Koncentrācija Anavar parasti ietilpst 73% vai vairāk par 18 stundām pēc ievadīšanas. Tas norāda, ka tas tiek ātri metabolizēts. Sakarā ar šo, ir ieteicams, ka dienas devas, ko sadala un zāles lieto divreiz dienā, lai saglabātu līmeni asinīs stabila.

Anavar Devas un Stacks

Ierosināja dienas deva vīriešu sportistiem ir 15-25 mg. Anavar iet arī ar Winstrol vai Primobolan pievienot definīciju uz muskuļiem neradot ūdens aizture. Anavar var sakraut ar Halotestin, trenbolona vai Proviron nocietināt muskuļus un vēl vairāk veicinās vielmaiņu un tauku dedzināšana.

Kaut Anavar nav parasti efektīvs vīriešiem cenšas iegūt lielāko daļu, tas var sakraut ar testosterona un Dianabol, lai palielinātu izturību un nodrošinātu daudz noteiktāka, muskuļu izskatu lielāko gūta no augstāk androgēna steroīdi.

Anavar ir īpaši iecienījuši sieviešu sportisti, jo tas nav mēdz izraisīt sievietes izstādīt vīrišķīgajām īpašības tādā mērā, ka citi steroīdi darīt. Dažām sievietēm patīk kaudze Anavar ar Winstrol, Primobolan, vai deka Durabolin paātrināt tauku samazināšanu un palielina muskuļu spēku.

Saraksts Iespējamās Anavar blakusparādības

Anavar parasti uzskatīts par drošu, ar maz vai bez blakusparādībām vairumā indivīdiem. Tomēr, izmantojot Anavar pie pārmērīgi lielas devas, vai uz laiku, ilgāku par tipisko 8-10 nedēļām var rezultātā dažādiem nepatīkamas blakusparādības. Dažas blakusparādības ir paaugstināts aknu enzīmu, iespējama aknu bojājumus, traucējumi sēklinieku darbības, sēklinieku atrofiju, impotence, priapisms, urīnpūšļa aizkaitināmība, ginekomastija vīriešiem, virilizāciju sievietēm un urīnpūšļa aizkaitināmība.

In 1989, Searle pārtrauca ražošanu narkotiku atbildot uz nelikumīgu izmantošanu ar sportistiem un citiem bodybuilders. In 1995, Bio-Technology General Corp sakārtoti nodarbojas ar Searle kuru Searle varētu uzturēt ražo narkotikas, un nodrošina to, lai BTG. Šajā laikā presei tika izdots par ietekmi Anavar uz svara zudums, jo īpaši HIV / AIDS saistītu izšķērdēt apstākļiem. Šie lietojumi ir apstiprinājusi FDA, ja tie ir jāspēj noteikt izmaksas, jo tās dota zāles reto slimību ārstēšanai statusu ar Pārtikas un zāļu pārvalde.

noklikšķiniet pasūtīt Anvarol šeit (Anavar)

Anvarol apskats: Kas ir Anvarol – oxandrolone alternatīva?

Anavar (Anvarol): Atsauksmes, rezultāti un Iespējamās blakusparādībasJa jums ir zināms par vairāk slavens anabolisko steroīdu sauc Anavar, tad jūs zināt, ka ir arī simtiem produktu, kas atdarina tās īpašības un zīmolu kā “alternatīvu bagātinātāji”. Anvarol ir viens no tiem.

Daži apgalvoja ieguvumiem Anvarol ietver:

  • Uzlabo savu spēku, izturību, enerģiju un reģenerāciju
  • Sadriskāt taukus ātri, vienlaikus saglabājot liesās muskuļu audus
  • Ideāli piemērots griešanas ciklu
  • Milzīgs muskuļu guvumi un olbaltumvielu sintēze
  • Palielina slāpekļa aizturi un asins plūsmu
  • Palīdz palielināšana drive bet mazina stresu
  • Atbalsta pieaugumu vīrieša libido, dzimumtieksme un fizisko sniegumu

Bet cik ir Anvarol atšķiras no pārējās konkursa, jo īpaši ar oriģinālo Anavar? Nu, Anavar ir patiesi spēcīgs anaboliska līdzeklis, bet tas ir draņķīgs, lai tās blakusparādības. Tas ir, ja Anvarol nāk, tikpat spēcīgu anabolisko bagātinātāju, bet ir daudz drošāks nekā sintētiskās steroīdus.

Anvarol Atsauksmes: Anvarol blakusparādības

Anvarol (agrāk pazīstams kā P-Var) pieder un izplata CrazyBulk, kvalitātes automātu un visvairāk pārdoto anabolisko papildinājumi, piemēram, HGH-X2 Somatroppine, D-Bal Dianabol, Winsitrol un daudzi citi.

Anvarol ir viens no drošākajiem oxandrolone alternatīvo bagātinātājs tirgū šodien. CrazyBulk ir pārredzama jums publicējot to precīzu ingredientu profilu, sniedzot jums precīzu vērtību, ko tā var patiesi piedāvāt savu fitnesa programmu.

Nav zināmas blakusparādības par šo zīmolu tiešsaistē. Visi Anvarol receptei sastāvdaļas visi bija formulēti līdz pilnībai, kas nozīmē drošību jums. Anvarol nav toksisks aknām vai nierēm.

pirkt-anvarol

51/100 : by 153 users
Anvarol Review