Anavar Half Life ve Bölünmüş Doz Hesaplama

Last Updated on

Anavar başlangıçta Anavar başlangıçta çocuklarda büyümeyi teşvik etmek için güvenli bir şekilde geliştirilmiştir, ama yakında güçlü bir kilo kaybına yardımcı olarak popüler oldu 1964 yılında ilaç şirketi Searle tarafından imal edilmiştir sentetik oral steroid oksandrolon için marka adıdır. Kısa yarılanma ömrü nedeniyle bu günlük doz ikiye bölünmüş ve günde iki kez alınan önerilir. Kadınlar için tavsiye edilen dozaj, günde 10 -20mg arasındadır. Birlikte, erkekler için günlük dozaj, günde 50 -80mg arasındadır. – 8 hafta Bu dozlar yaklaşık 6 dikkat edilmelidir. Anavar yarı ömür ve algılama süresi nedir?

Anavar Kimyasal Özellikler

oksandrolonAnavar bir kimyasal isim olarak 17p-hidroksi-17a-metil-2-oksa-5a-androstan-3-on gider. C19H30O3 moleküler yapı olup. Anavar aktif bileşen oksandrolon içerir ve aktif olmayan maddeleri mısır nişastası, laktoz, magnezyum stearat ve hidroksipropil metilselüloz yer alır. Ciddi yanık kurbanları kas yeniden çıkmasını ve osteoporoz kadınlarda kemik ağrı hafifletmek için yardımcı olmak için aşırı alkol tüketiminden kaynaklanan karaciğer iltihabı yanı sıra HIV / AIDS ile ilgili kilo kaybı, Turner sendromlu hastaların tedavisinde kullanılır olmuştur.

Top Nedenleri Anavar Try

Oxandrolone ayrıca markası Oxandrin altında satılan ve gücü artan kas büyümesi uyarıcı, yağ yakma ve döngüleri kesim sırasında tüketilen kalori kısıtlı diyetler sırasında kas dokusunu korumak için vücut geliştiriciler ve diğer sporcular arasında bir favori steroidler mesafesindedir. Anavar çok düşük androjenik aktiviteye sahip bir çok hafif anabolik steroiddir.

Anavar daha yaygın olarak bilinen DHT dihidrotestosteron, elde edilir, ve diğer steroidler olduğu bilinen bir şekilde, östrojen alıcılarını östrojen gibi hormonların dönüştürmek veya teşvik etmek için daha düşük bir eğilime sahip olacak şekilde formüle edilir. Bu döngüleri kesim esnasında ortak bir sorundur su tutma, neden olmaz. Aynı zamanda enerji kas dokusu aşağı kırma işlemidir ve diyet arasında yaygın bir sorundur ve kortikosteroid genişletilmiş bir kullanım yaygın yan etkisi olan katabolizmayı engeller.

Anavar etkileri ancak performans geliştirme arıyor sporcular ile sınırlı değildir. Bu aynı zamanda da tıbbi kullanımları bir dizi vardır. Bu açıklanamayan kilo kaybı hastalara yardım etmek için kullanılır olmuştur, nedeniyle uzun süreli enfeksiyon ya da majör cerrahi kilo kaybetmiş hastalar sonucunda israf, osteoporoz kadınlarda kemik ağrı hafifletmek için, kas dokusu regrow ağır yanıklı hastalara yardım etmek HIV / AIDS ve yanık ve yaraların iyileşmesini hız yardımcı olur.

2 şişe Anavar satın almak ve ücretsiz 1 olsun

Anavar Half Life

Anavar sekiz ilâ on saatlik bir yarılanma ömrü vardır ve kullanımdan sonra üç ila dört hafta için bir ilaç testleri ile tespit edilebilir. Anavar konsantrasyonları tipik olarak uygulamadan sonra 18 saat% 73 ya da daha fazla düşer. Bu hızlı bir şekilde metabolize olduğunu gösterir. Bu nedenle onun tarafından bu günlük dozlar tavsiye edilir bölünmüş ve ilaç sürekli kan seviyesini düşük tutmak için günde iki kez alınan.

Anavar Dozajlar ve Yığınlar

Erkek sporcular için önerilen günlük doz 15-25 mg’dır. Anavar su tutma neden olmadan kaslara tanımını eklemek için winstrol veya Primobolan ile iyi gider. Anavar da kasları ve daha fazla artırmak metabolizmayı ve yağ yakımını sertleşmeye Halotestin, trenbolone veya Proviron ile yığılmış olabilir.

Anavar hacim elde etmek için çalışan erkekler için, tipik olarak etkin değildir, bu mukavemetini arttırmak ve daha çok androjenik steroidler elde edilen yığın daha tanımlı, kas bir görünüm sağlamak için testosteron ve Dianabol ile istiflenebilir.

Diğer steroidler yapmak ölçüsünde erkeksi özelliklerini sergilemek için kadınları neden eğilimindedir çünkü Anavar kadın sporcular arasında özellikle popüler. Bazı kadınlar yağ azaltma hızlandırmak ve kas gücünü artırmak için winstrol, Primobolan veya Deca Durabolin ile Anavar yığını gibi.

Olası Anavar Yan Etkileri listesi

Anavar genellikle en bireylerde çok az veya hiç yan etkisi ile, güvenli olarak kabul edilir. Ancak, aşırı derecede yüksek dozlarda Anavar kullanılarak ya da tipik 8-10 haftadan daha uzun bir süre için can hoş olmayan yan etkileri, çeşitli ile sonuçlanır. Bazı yan etkileri yüksek karaciğer enzimleri, olası karaciğer hasarı, testiküler fonksiyon bozukluğu, testiküler atrofi, iktidarsızlık, priapizm, mesane sinirlilik, erkeklerde jinekomasti, kadınlarda virilizasyon ve mesane sinirlilik sayılabilir.

1989 yılında, Searle sporcular ve diğer vücut geliştiriciler tarafından yasadışı kullanımına yanıt olarak ilacın üretimi durdurulan. 1995 yılında, Bio-Teknoloji Genel Corp Searle ilacı üreten tutmak ve BTG bunu sağlayacak sayede Searle ile bir anlaşma düzenlenmiş. Şu anda bir basın açıklaması kilo kaybı, özellikle HIV / AIDS ile ilgili israf koşullarına Anavar etkileri ile ilgili yayımlanmıştır. Bu kullanımlar vadesi Gıda ve İlaç İdaresi tarafından sahip olmuştur verilen Yetim İlaç statüsüne maliyetini belirlemek mümkün olmuştur FDA tarafından onaylanmıştır.

Anvarol sipariş için tıklayınız (Anavar)

Anvarol Yorumları: Anvarol nedir – Bir Oxandrolone Alternatif?

Anavar (Anvarol): Değerlendirmeler, Sonuçlar & Olası Yan EtkilerEğer Anavar denilen daha ünlü anabolik steroid farkında iseniz, o zaman onun nitelikleri taklit ve “alternatif takviyeleri” olarak markalı bu da ürünlerin yüzlerce olduğunu biliyorum. Anvarol bunlardan biridir.

Anvarol talep edilen faydalarından bazıları şunlardır:

  • Gücünü, dayanıklılık, enerji ve kurtarma geliştirir
  • Yağsız kas dokuları koruyarak oruç iken Shred şişman
  • Döngüleri kesim için ideal
  • Büyük kas kazanç ve protein sentezi
  • Azot tutma ve kan akışını artırır
  • Artış sürücü ise stresi azaltır yardımcı olur
  • Erkek libido, cinsel dürtü ve fiziksel performans artışı destekler

Ama nasıl Anvarol özellikle orijinal Anavar ile rekabet kalanından farklı? Peki, Anavar gerçekten güçlü bir anabolik ajandır, ancak yan etkileri için rezil. Bu Anvarol eşit güçlü anabolik takviyesi, devreye giriyor, ama çok daha güvenli sentetik steroidler daha.

Anvarol Yorumları: Anvarol Yan Etkileri

Anvarol (daha önce P-Var olarak da bilinir) aittir ve CrazyBulk, kalite yapımcısı ve HGH-X2 Somatroppine, D-Bal Dianabol, Winsitrol ve diğerleri gibi anabolik takviyeleri satan tarafından dağıtılır.

Anvarol piyasada güvenli Oxandrolone alternatif ek bugün biridir. CrazyBulk size gerçekten fitness programı için ne sunabilir tam değerini vererek onların tam madde profiline yayınlayarak size şeffaftır.

Bu marka için bilinen hiçbir yan etkisi çevrimiçi vardır. Anvarol formülü tüm malzemeyi sizin için tüm güvenlik anlamına mükemmellik için formüle edilmiştir. Anvarol karaciğer ya da böbrekler için toksik değildir.

buy-anvarol

60/100 : by 117 users
Anvarol Review