Ar Testosteronas stiprintuvas / papildai tikrai veikia?

Last Updated on

kaip-testosterono įtakos riebalų-burn-ir-svorio metimoRinka yra užtvindytas su testosterono papildų, teigia, kad padarys viską, nuo jums prarasti svorio, padidinti savo varpos dydžio. Tai gali būti sunku nustatyti, kuris iš šių teiginių yra teisingi, o kurie ne, bet tikiuosi, mes galime išvalyti orą jums truputį.

Ar Testosteronas deginti riebalus?

Tiesa, kad ir liguistai nutukusių vyrų skaičius buvo sušvirkšta testosterono papildų ir tų pačių vyrų, taip pat prarastų svorį po injekcijos buvo skiriamas. Deja, įrodymų, kad injekcijos sukėlė svorio netekimas yra nesusijusios geriausiu. Dauguma vyrų buvo gydomi testosterono papildų, nes jie parodė žemą hormono. Kai koncentracija buvo padidinta iki normalaus, šitie vyrai patyrė Efektyvesnis energijos lygį, kuris atvedė į bendrą padidėjimą veikla. Taigi, ar testosterono deginti riebalus? Atsakymas į šį klausimą yra triuškinantis gal.

Spauskite čia norėdami pirkti Testosteronas – Maks iš oficialios svetainės

Ar Testosteronas Padarykite savo varpos didesnis?

Seniai mitas “priede” bendruomenė yra ta, kad testosterono papildų naudojimas padidins savo varpos dydžio. Nors kai kurie tyrimai parodė, kad aukšto lygio testosterono gali padidinti varpos dydžio taikymas, rezultatai buvo rasti tik būtų veiksminga jaunų berniukų, kurie dar nukentėjo brendimo. Tai neturės įtakos suaugęs žmogus poveikį. Deja, nesvarbu, ką šie papildai teigia, testosteronas nebus padaryti jūsų varpą didesnis. Vienintelis dalykas, kuris gali padidinti varpos dydžio yra chirurgija, ir kad ateina su rizika savo.

Ar Testosteronas skatinti raumenų augimą?

Aukštos testosterono lygis jau seniai tapatinama su dideliais raumenų ir dideliu greičiu raumenų augimui. Nors tiesa, kad ji gali paskatinti raumenų augimą ar į bendrą raumenų audiniuose padidėja, ji neveiks, nebent yra didžioji neatitikimas tarp jūsų pradinio testosterono lygį ir sukūrė papildų lygį. Tai labai plonytė linija vaikščioti, nes jei jūsų hormonų lygis yra per didelis, gali būti šalutinis poveikis, taip pat.

pirkti 2 Testosteronas-Max gaukite 1 NEMOKAMAI, teigia tavo DABAR!

Ar jūs turite per daug testosterono?

Taip. Daugelis žmonių, kurie gydyti save su testosterono papildai yra per medicating ir atsiduria kančių šalutinio poveikio šeimininką. Tai gali būti riebi oda, spuogai, krūtų padidėjimas, miego apnėja, prostatos patinimas, sumažėjo tiek sėklidžių ir spermatozoidų skaičius, ir raudonųjų kraujo kūnelių gamybą. Daugelis iš šių šalutinių poveikių, pavyzdžiui, spuogų ir krūtys, kurios sukelia paties organizmo atsakas į testosterono pertekliaus. Perteklius hormonas yra iš tikrųjų virsta estrogenu.

pirkti-testo

Taigi, trumpai tariant, testosterono nepadarys jūsų varpą didesnis, mes nežinome, į kurį atsakymą “daro testosterono deginti riebalus”, ir nors jis gali būti naudojamas skatinti raumenų augimą, per daug taip pat gali sukelti labai nemalonių skaičių šalutiniai poveikiai. Jis visada geriausia prieš pradedant naują vaistus ar papildyti režimas pasikonsultuoti su gydytoju. Jis arba ji galės jums pasakyti, jei esate pakankamai sveikas pabandyti juos, ar duoti pasiūlymus dėl alternatyvių galimybių.

Testosteronas pardavimui

crazybulk_testosterone-max_front_1200x1200
Yra keletas formų testosterono stiprintuvas parduoti. Odos pleistras yra taikomos vieną kartą kiekvieną dieną, ir yra dėvėti ant viršutinės kūno. Išleidžiamas per odą hormonas. Yra geliai, tokių kaip Testim ir AndroGel, kad gali būti naudojami taip pat. Gelis yra klijuojamas vieną kartą kiekvieną dieną ir testosteronas yra absorbuojamas per odą. Burnos pleistras gali būti taikomi du kartus per dieną. Šie pleistrų, yra taikomos viršutinių dantenų. Jis išskiria hormoną į kraują, naudojant žodinius audinius. Kitas testosterono pardavimui tipo implantai ar injekcijos. Hormonas gali būti švirkščiamas į raumenis ar implantuoti kaip granules. Ir paskutinis į tabletes formos, kaip Testo-Max iki CrazyBulk. Nėra Injekcinis poreikis. Jūs paprasčiausiai išgerkite ją žodžiu be recepto reikia.

Testosterono Max DISCOUNT Pasiūlymai Geriausia Kaina Pirkti internetu
1 buteliukas (90 tablečių) $ 59,99
Užsisakyti dabar
2 buteliukai (180 tablečių) $ 119,98
Užsisakyti dabar
4 buteliai (360 tablečių) $ 179,97
Užsisakyti dabar
66/100 : by 198 users
Testosterone Review