D-Bal – סקירה מלאה Dianabol האלטרנטיבי

Last Updated on

Dianabol סטרואידים (Methandrostenolone) הוא ללא ספק הסטרואיד הנפוץ ביותר של היום. בכל פעם שאתה שומע מישהו מדבר על מחזורי סטרואידיהם, רוב הזמן Dianabol כלול. הוא הומצא בשנת 1960 על ידי ג’ון זיגלר של, ומשתמש דיווח עד £ 4 של שבוע במשקל של עד 6 שבועות. סטרואידים זה ידוע ביכולתה להוסיף משקל, כמו גם כוח בקצב מהיר מאוד, אחיזה זולה וקלה מאוד להגיעה של. הרבה משתמשים לקנות Dianabol מקוון או מסוחר בחדר הכושר, כמעט כל מכוני הכושר סוחרים, אולם קונים באינטרנט יש יתרונות כגון פרטיות אם אתה לא רוצה שאנשים אחרים ידעו. Dianabol הוא זמין בלוח, כמוסה וצורת זריקות.

הטופס הפופולרי ביותר הלוח מיוצר על ידי תרופות בריטיות, טבליותיהם 5mg ולבוא באמבטיות של 1000 אשר בדרך כלל נרכשו על ידי סוחרים ולאחר מכן התפצלו לחבילות של 100 כל אחד ונמכרו כ 30 $ ל 50 $. הכמוסות בדרך כלל מיוצרות על ידי מעבדות מחתרת, ומינונים יכולים להיות גבוהים ככל 50 מ”ג לכל כמוסה, היתרון של dianabol מעבדה תת קרקעי הוא המחיר, הרבה יותר זול, אבל החסרון הוא שאין לך מושג אם המוצר הוא לגיטימי או באיכות גבוהה.

D-Bal – Dianabol אלטרנטיבי סקירה – Dianabol מחזור:

Methandrostenolone משמש בדרך כלל במחזור bulking, לבד או עם זריקות כגון טסטוסטרון, הסיבה למה זה משמש לעתים לבדו בשל היותו משתמשים מפחדים ממחטים. בגלל Dianabol הוא סטרואידים דרך הפה שהוא משתנה כימי על מנת שזה לא להיות בחלוקה לפי הכבד, שינוי זה גורם Dianabol מאוד קשה על הכבד ומשום כך לא צריך להילקח במינונים גבוהים או לתקופות ארוכות. מסגרת הזמן המומלצת היא סביב 4 למקסימום שבועות 6.

דוגמא למחזור רק Dianabol:
שבועות 1 עד 6 – 40 מג Dianabol יומי
שבועות 1 עד 6 – 20mg Nolvadex יומי
3 ימים לאחר שעבר Dianabol נלקח, לקחת Clomid ב50mg למשך 3 שבועות.

בזמן שהוא תמיד מומלץ להשתמש Dianabol עם טסטוסטרון, מחזור מעל הוכח כיעיל מאוד בהוספת שריר וכוח. הרבה המשקל שנצבר Dianabol הוא rentention מים ולכן ברגע שהמחזור הוא עצר אותך תאבד כמות טובה של המשקל בגלל זה, עם זאת לוקח אסטרוגן אנטי יעזרו לשמור על החזקת מים למטה, כך שהמשקל צבר יהיה בעיקר להיות מסת שריר רזה איכות.

לחץ כאן כדי לקנות Dianabol מאתר הרשמי

D-Bal – Dianabol אלטרנטיבי סקירה – תופעות לוואי Dianabol:

Dianabol הוא גבוהים סטרואידים אנאבוליים סטרואידים וAndrogenic גבוהים, מסיבה זו יכולה להיות לו לא מעט תופעות לוואי קשות, הרבה הזמן אבל תופעות לוואי הן מינון קשור.

 •     אקנה
 •     לחץ דם גבוה
 •     גינקומסטיה (ציצים אדם)
 •     נשירת שיער
 •     נזק כבד
 •     תוקפנות
 •     החזקת מים
 •     נדודי שינה
 •     ועוד

ניתן להפחית תופעות לוואי כגון גינקומסטיה והחזקת מים על ידי שימוש באסטרוגן אנטי כגון Nolvadex. נשירת שיער יכולה להיות הפסיקה עם מוצרים כגון Procepia DHT בלוקים ש.

יתרונות של D-Bal

אתה יכול להועיל היתרונות באמצעות תוספת זו הבאה:

 •     תוצאות מדהימות לכוח או מחזורי bulking
 •     אין זריקות הנדרשות כפי שהוא יכול להיות נצרך דרך הפה
 •     אתה לא צריך מרשם לזה, ובנוסף נשלח בכל רחבי העולם
 •     חלופה בטוחה לחלוטין לסטרואידים אנבוליים של טבע טהור
 •     לגמרי חוקי ונשלח דיסקרטי
 •     נוסחת D-Bal שהיא פרמיה ומיוצר כדי לספק תוצאות שאתה בתוך 2 השבועות הראשונים של הצריכה
 •     כל פריט 3 ללא תשלום
 •     חיוב דיסקרטי ומשלוח בארה”ב ובבריטניה חופשי
 •     ה- FDA בחן מתקן שבו תוספים אלה מיוצרים
 •     לא להעלות את לחץ דם או לגרום לרעילות לכבד או בכליות

לחץ כאן כדי לקנות Dianabol מאתר הרשמי

כיווני שימוש:

כל בקבוק של D-Bal מכיל 90 טבליות, ואילו כל טבליה של התוסף מכילה גודל 25mg הגשה. אתה יכול לצרוך עד שלוש טבליות על בסיס יומי עם כל אחד מהארוחות שלך לאורך כל היום. בנוסף, התוסף יכול גם לקחת בימים שבם אתה לא תסתדר. עם זאת, בימים שאתה עובד החוצה, ייתכן שתרצה לזכור כי D-Bal מספק את התפוקות הטובות ביותר אם הוא נלקח 30 עד 45 דקות לפני שאתה מתחיל את העבודה שלך החוצה. אם אתם מחפשים את התוצאות הטובות ביותר, כלומר יותר טון ושרירים עם רוק השקפה מוצקה לחלוטין, אז זה מומלץ מאוד כי אתה שומר נטילת התוסף לפחות 2 חודשים.

רכישת Dianabol מקוון: איפה לקנות Dianabol?

עם סטרואידים כבר בעין יפה רוב האנשים פונים לאינטרנט כדי להישאר לחברים ובני המשפחה שלהם בעילום שם על מה שהם עושים. קונים באינטרנט Dianabol הפך תהליך קל מאוד וניתן לעשות זאת עם או בלי כרטיס אשראי, הרבה מוכרים בימים אלה קיבלו שירותי העברת כספים כגון MoneyGram ואיחוד המערבי. עם זאת, הוא חיוני לפני קניית סטרואידים באינטרנט כדי לוודא תחילה המקור שלך הוא לגיטימי, יש נוכלים רבים שם בחוץ ואתה לא רוצה לאבד את הכסף שלך. אתה אף פעם לא כתף לקנות Dianabol רק בכוחות עצמו, לזכור לקנות אסטרוגן אנטי כמו גם Clomid לPCT, ואם אתה רוצה מחזור הארדקור נכון ולאחר מכן להוסיף טסטוסטרון ואפילו Deca אולי להזמנה שלך.

מציע הנחת D-BAL Dianabol המחיר הטוב ביותר קנייה באינטרנט
בקבוק 1 $ 59.99 כדי עכשיו
2 בקבוקים (+1 בקבוק חינם) $ 119.98 כדי עכשיו

D-Bal Dianabol אלטרנטיבי סקירה: פסק דין סופי

אם אי פעם היית בחדר הכושר על בסיס קבוע, אתה יודע שצובר שרירים לא בא בקלות לכל אחד. אתה צריך לעבוד קשה בשביל זה ולשים כמות מטורפת של מאמצים בזמן הלחימה בדם, היזע, והכאב. עם D-Bal עם זאת, אתה בהחלט יכול לקבל קצת עזרה רבה בזמן העבודה בדרך שלך דרך תקופות הקשות שבו אתה לא סביר כדי להשיג כל דבר אחר. ככזה, אין צורך לומר, תוספת זו היא ללא ספק אחד שאתה לא יכול הזנחה.

לחץ כאן כדי לקנות Dianabol מאתר הרשמי

85/100 : by 473 users
Dianabol Review