Do Testosterón Booster / doplnky naozaj funguje?

Last Updated on

Ako-testosterón ovplyvňuje-tuku-horieť-and-weight-lossTrh je zaplavený testosterónu doplnkov, ktoré tvrdia, že robiť všetko od make vám schudnúť zväčšiť veľkosť svojho penisu. To môže byť ťažké určiť, ktoré z týchto tvrdení sú pravdivé a ktoré nie sú, ale dúfajme, že môžeme vyčistiť vzduch pre vás trochu.

Má Testosterón spaľovať tuk?

Je pravda, že mnoho morbídne obéznych ľudí boli injikované testosterónu doplnky a rovnakých mužov aj strate hmotnosti po injekcie boli podávané. Bohužiaľ, dôkaz, že injekcia spôsobil úbytok hmotnosti je nepriamy prinajlepšom. Väčšina mužov bola liečená testosterónu doplnky, pretože sa ukázalo, nízke hladiny hormónu. Potom, čo hladiny boli zvýšené na normálnu, títo muži zažil zvýšenie energetickej hladiny, ktoré viedli k celkovému zvýšeniu aktivity. Tak, to testosterón spaľovanie tukov? Odpoveď na túto otázku je hlasné možná.

kliknite tu kúpiť Testosterón – Max z oficiálnych stránok

Má Testosterón Urob si svoj penis väčší?

Dlhotrvajúci mýtus v dodatku komunity je, že použitie testosterónu doplnkov zvýši veľkosť vášho penisu. Zatiaľ čo niektoré štúdie ukázali, že použitie vysokých hladín testosterónu môže zvýšiť veľkosť penisu, boli výsledky iba zistené, že je účinný u mladých chlapcov, ktorí ešte puberty. To bude mať žiadny vplyv na dospelého muža. Bohužiaľ, bez ohľadu na to, čo tieto doplnky tvrdia, testosterón nebude váš penis väčší. Jediná vec, ktorá môže zväčšiť veľkosť penisu je chirurgický zákrok, a ktorý je dodávaný s rizikami jeho vlastné.

Má Testosterón podporovať rast svalov?

Vysoké hladiny testosterónu už dlho porovnávať s veľkými svalmi a vysokým tempom rastu svalov. Aj keď je pravda, že to môže povzbudiť rast svalov alebo zvýšenie celkových svalového tkaniva, nebude to fungovať, ak je tu obrovský rozpor medzi základné hladiny testosterónu a úrovňou vytvorených doplnkov. To je veľmi tenká hranica pešo, pretože ak vaše hormonálne hladiny sú príliš vysoké, tam môže byť vedľajšie účinky rovnako.

kúpiť 2 Testosterón-Max Get 1 ZADARMO, tvrdí tvoje TERAZ!

Môžete mať príliš veľa Testosterón?

Áno. Mnoho ľudí, ktorí sa liečia s testosterónu doplnky sú u konca-medicating a sa ocitnú trpia rad vedľajších účinkov. Tie môžu zahŕňať mastnú pleť, akné, zväčšenie prsníkov, spánková apnoe, prostaty opuchy, zníženie ako veľkosti semenníkov aj spermií a zvýšenie produkcie červených krviniek. Mnohé z týchto nežiaducich účinkov, ako je akné a zväčšenie prsníkov, sú spôsobené telu vlastné reakcie na preťaženie testosterónu. Prebytok hormón je v skutočnosti transformovaná na estrogén.

buy-testo

Takže v skratke, testosterón nebude váš penis väčší, nevieme, odpoveď “áno testosterón spaľovanie tukov,” a zároveň to môže byť použitý na podporu rastu svalovej hmoty, príliš veľa môže tiež spôsobiť rad veľmi nepríjemné vedľajšie účinky. Je vždy lepšie poradiť so svojím lekárom pred začatím nového liekov alebo doplnok režimu. On alebo ona bude môcť povedať, ak ste dostatočne zdravý vyskúšať, alebo dať návrhy týkajúce sa alternatívnych možností.

Testosterón na predaj

crazybulk_testosterone-max_front_1200x1200
Existuje niekoľko foriem testosterónu posilňovacie na predaj. Náplasť kože sa aplikuje raz každý deň a sa nosí na hornej časti tela. Uvoľňuje hormónu cez kožu. Tam sú gély, ako Testim a Androgel, ktoré môžu byť použité tiež. Gél sa aplikuje raz za deň, a testosterón sa vstrebáva kožou. Ústa náplasť môže byť aplikovaná dvakrát denne. Tieto opravy sú aplikované na hornú ďasná. To uvoľňuje hormón do krvi pomocou ústnej tkaniva. Ďalším typom testosterónu na predaj je implantáty alebo injekcie. Hormón sa môže vstrekovať do svalu alebo implantovať ako peliet. A posledný, kto vo forme tabletiek, rovnako ako Testo-Max od CrazyBulk. Nie je potrebné na injekciu. Proste si to ústne bez lekárskeho predpisu potrebnej.

Testosterón Max ZĽAVA Ponuky Najlepší Cena Kúpiť Online
1 fľaštička (90 tabliet) 59,99 dolárov
objednať teraz
2 fľaše (180 tabliet) 119,98 dolárov
objednať teraz
4 fľaše (360 tabliet) 179,97 dolárov
objednať teraz
74/100 : by 222 users
Testosterone Review