Hızlı kas Kazanç Nasıl

Last Updated on

testostorone
Bu kas paketi zor olabilir ama ileriye yol tutarlılık olduğunu. Eğer isterseniz hızla kas kazanmak, ancak, öyle ki kas kütlesi ile birlikte bazı yağ kazanıyor ve vücudunuzun kas kazanç odaklanmak böylece çalışan gibi bazı diğer faaliyetleri vazgeçerek gibi birkaç ödünleşmeler vardır. Sen, daha fazla yeme doğru egzersiz stratejisi kullanarak ve kaslarınız daha büyük hale yönelik egzersizleri istihdam gerekiyor. Birkaç ay içinde inşa etmek sıska gitmek öğrenmek için okuyun.

1. Set mukavemet hedefleri

Aksine kas-ya güçlendiğini zamanı çalışması belirli bir süre içinde yapılabilir olmayabilir ve “X” işareti lira kazanıyor üzerinde kesinlikle odaklanarak daha. Gücü arttırmak kas lifleri, sizin vücut görünüyor şekilde büyük fark, özellikle olanları işe vücudun yeteneğini geliştirir. Gücü için eğitim de hedefleri daha somut ve somut hale getirir. Onları sizin asansörleri belirli sayıda vurmak ve daha sonra karşılamak için çekim yaparsanız, kaslarınızı yol boyunca yanıt görürsünüz. Eğer iyileşme görmek istiyorum üç egzersizleri yapın: (örneğin bench press gibi) bir üst vücut itme, (chinup gibi) bir üst-vücut çekme, ve bir alt vücut egzersizi (deadlift deneyin). Sonra işe almak.

2. Gıda günlük tutun

Eğer eğitim hedefleri ile spesifik olması ve ilerlemeyi izlemek istediğiniz gibi, aynı zamanda beslenme takip etmek istiyorum. Eğer yeterince kalori sürece sert bir eğitim yeni kas çevirmek olmaz, ve bir gıda dergi size aslında yiyorsanız ne kadar objektif bir ölçüsünü verir. Ayrıca sizin için umuyordu ilerleme değilseniz kolayca ayarlamalar yapmanıza olanak sağlar. Eğer günün saatine birlikte, yemek ve içmek her şeyi yazın. Eğer kilo değilseniz, size ilerleme kickstart daha fazla kalori gizlice nerede görmeye çalışalım.

testosteron booster ile daha hızlı kas kazanmak

Bileşik egzersizleri 3. Odak

Birden fazla eklem kas çalışması Asansörler bileşik egzersizleri olarak bilinir. Bunlar deadlift, bodur, basın, satır ve chinup sayılabilir. Bileşik asansörleri, verimli eğitim ve onlara egzersiz taşlarını büyüme yapmak teşvik testosteron gibi hormonlar büyük bir serbest bırakılması için yapım, kas kütlesi çok işe. Orada bazı izolasyon çalışması (bukleler, bacak uzantıları) atma yanlış bir şey, ama ana ders-bileşik asansörler yaşadım sonra tatlı gibi davranarak.

4. 30 dakika önce yatmadan Commit

Kurtarma kas büyümesi için zorunludur ve sadece daha fazla uyku tarafından daha kurtarmak için daha iyi bir yolu var. Mükemmel bir dünyada, gecelik sekiz dokuz saat uyku almak istiyorum, ama bu gerçekçi değil. Eğer böylece size mümkün olduğunca çok uyku almanın en iyi şans vererek, yatağa giderken Ancak, kontrol edebilirsiniz. DVR aksi size yetişmek ve saman giderdik TV şovları.

Şimdi satın al

5. eğitim sırasında bir sallamak İçecek

Ikisi de önemli, çünkü öncesi ve antrenman sonrası beslenme, haklı olarak çok dikkat alır ve. Ama egzersiz sırasında protein ve karbonhidrat içeren bir karışımı içerek, kas kazanmak için arıyorsanız bir yemek yapmadan bazı ekstra kalori gizlice harika bir yoldur. Orta egzersiz beslenme size enerji yetişmek ve sert tren yardımcı olabilir karbonhidrat ve kalori hızlı bir atış verecektir. Sadece bunu size mide üzme tüketen miktarda muhafazakar olması gerekir. Protein ve karbonhidrat 40g yaklaşık 20g mütevazı titremesi ile başlayın.

6. Her kasının haftada 2-3 kez çalışın

Vücut programları genellikle haftada bir kez her bir vücut parçası isabet kadar bölünür. Yani belirli bir kas grubu için egzersiz programı arasında uzun süre gidip gelir. Sadece ağırlıkları haftada üç kez kaldırabilir, her oturumda tüm vücut çalışması tam vücut egzersiz geçmeyi deneyin. Bu şekilde, her kasının haftada üç kez vurmak gerekir. Kas grubu başına iki veya üç set yapın.

Haftada dört gün eğitim ediyorsanız yaklaşık beş set, her ile, her kas haftada iki kez isabet nereye, üst / alt bölünmüş deneyin. Her kas daha hızlı gücü ve kas kazanımlar elde sağlayacak hangi çalışıyoruz frekansı artırılması. Anahtar overtraining önlemek için orta hacimli düşük tutmaktır.

ŞİMDİ senin iddia 2 Testosteron-Max ÜCRETSİZ 1 alın alın!

7. Bacaklarınızı ihmal etmeyin

Amacınız büyük göğüs ve kollara sahip sadece olsa bile, sen eğitim bacaklar hakkında unutamam. Öncelikle, kas dengesizlikleri kötü görünüyorsun, ikincisi deadlift gibi ağır bir bileşik alt vücut egzersizleri bile üst vücut, genel kas gelişimi üzerinde çok büyük bir etkiye sahip. Onlar her yerde-bile omuz kasları işe ve arka ve büyüklüğü ve gücü oluşturmak hormonların salınımını teşvik olmasıdır.

8. “OFF” günlerde daha fazla yiyin

Sadece size büyük yememelidir anlamına gelmez bugün eğitim değil çünkü. Sizin off gün kas büyümesi en aldığında olan yer-kurtarma faz-bu yüzden en iyi şekilde vücut için yandan besinlerin bol tutmak mantıklı. Bu eğitim için ekstra enerjiye ihtiyaç yok gibi, olmayan eğitim günlerinde hafifçe karbonhidrat alımını azaltmak, ancak yüksek senin protein tutmak ve genel kalori alımı daha düşmezse emin olmak için ihtiyatlı-ince ve muhtemelen 500 kalori.

250-A

9. karbonhidrat korkma

Düşük karbonhidrat diyeti vücut yağ kaybetme için çılgınca popüler, ama onlar kas büyümek için ihtiyaç duydukları şeyin tersini sensin. Büyük almak için küçük bir yağ elde etmek korkuyor olamaz ve sürece temiz gıda ve yeterli kalori yiyorsanız olarak büyümek ama çok-bir değil biraz yağ elde edersiniz tümüdür.

Bir başlangıç ​​noktası olarak, Antrenman öncesi yemek ve antrenman sonrası yemek karbonhidrat, yanı sıra size egzersiz sırasında tüketmek sallamak içerir. Oradan, ekleyebilir ya da hedeflere doğru ilerlemektedir konum nasıl dayalı karbonhidrat yemek çıkarabilirsiniz.

10. tartılır-in Haftalık

Çoğu insan kilo vermek istediğinizde kendilerini tartmak, ancak bir ölçek kullanılarak çok kas artışı izlemek için harika bir araçtır. Eğer banyo kullandıktan sonra, sabah, aynı gün ve saatte haftada bir kez, tercihen ilk şey kendinizi tartın ve yedim önce. Ölçek yukarı hareket değil ise, kas kazanıyor değiliz. Sade ve basit. Şişman kazanç en aza indirmek ve kazanıyor olduğunuz kilo katı kas olduğundan emin olmak için ayna kullanın haftada bir yarım kiloluk hakkında eklemek için vur.

testosteron booster ile daha hızlı kas kazanmak
54/100 : by 135 users
Steroids Review