Jak zdobyć mięśni Szybka

Last Updated on

testostorone
To może być trudne do pakowania na mięśnie, ale rozwiązaniem jest spójność. Jeśli chcesz uzyskać mięśni szybko, jednak istnieje kilka kompromisów, takie jak zdobycie trochę tłuszczu wraz z tym masy mięśniowej, dając jakieś inne czynności jak działa tak, że organizm może skupić się na wzmocnieniu mięśni. Musisz jeść więcej, za pomocą odpowiedniej strategii treningu, z wykorzystaniem ćwiczeń nastawiona co mięśnie większe. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak przejść od chuda zbudować w ciągu kilku miesięcy.

1. Ustaw cele wytrzymałości

Zamiast koncentrować wyłącznie na pozyskanie “X” funtów-mięśnie, które może być lub może nie być wykonalne w danym okresie czasu pracy na coraz silniejsza. Zwiększenie siły, poprawia zdolność organizmu do rekrutacji włókien mięśniowych, w szczególności te, które sprawiają, że największa różnica w sposób twoje ciało wygląda. Szkolenia dla wytrzymałości sprawia, że ​​swoje cele również konkretyzacji. Jeśli strzelać trafić pewne numery na swoich wyciągów, a następnie spotkać się z nimi, zobaczysz mięśnie odpowiedzieć po drodze. Wybierz trzy ćwiczenia, które chcesz zobaczyć poprawę na: jednym naciśnięciem górnej części ciała (takich jak wyciskaniu), jednym naciśnięciu górnej części ciała (jak chinup) oraz jedno ćwiczenie niższe ciała (spróbuj martwego). Następnie dostać się do pracy.

2. Zachowaj dziennika żywności

Tak jak chcesz być specyficzne ze swoich celów szkoleniowych i monitorować swoje postępy, chcemy także, aby śledzić swoje odżywianie. Ciężki trening nie przełoży się na nowe mięśni, chyba że jesz tyle kalorii, a dziennik żywności daje obiektywną miarę, jak bardzo jesteś rzeczywiście jedzenia. To także pozwala na dokonanie zmian łatwo, jeśli nie robisz postępów chcesz nadzieję. Napisać wszystko, co jesz i pijesz, wraz z porze dnia. Jeśli nie przybiera na wadze, spróbuj zobaczyć, gdzie można przemycić więcej kalorii kickstart swoje postępy.

masę mięśniową szybciej booster testosteronu

3. Skup się na złożonych ćwiczeń

Windy, że mięśnie pracują na więcej niż jednego stawu są znane jako złożonych ćwiczeń. Należą do martwego ciągu, squat, prasę, rząd i chinup. Wyciągi złożone zatrudnić dużo masy mięśniowej, co do efektywnego treningu i dużego uwolnienia hormonów takich jak testosteron, które promują wzrost, uczynić z nich podwaliny treningi. Nie ma nic złego w rzucanie w niektórych prac izolacji (loki, rozszerzenia na nogi), ale traktują je jak deser po miałeś swoich głównych wyciągów Oczywiście-związku.

4. Zobowiązanie się do snem 30 minut wcześniej

Recovery jest niezbędna dla wzrostu mięśni, a nie ma lepszego sposobu na odzyskanie niż po prostu śpi dalej. W idealnym świecie, chcesz uzyskać sen ośmiu do dziewięciu godzin w ciągu nocy, ale to nie jest realistyczne. Można jednak kontrolować, gdy idziesz do łóżka, co daje najlepsze szanse na tyle snu, ile możesz. DVR z programów telewizyjnych, że w przeciwnym razie utrzymać się i uderzył w siano.

Kup Teraz

5. Pij drgania podczas treningu

Przed i po treningu odżywianie otrzymuje wiele uwagi, i słusznie, bo oba są ważne. Ale jeśli szukasz zdobyć mięśni, picie shake z białka i węglowodanów podczas treningu jest to świetny sposób, aby wkraść się w niektórych dodatkowych kalorii bez posiłku. Żywienie w połowie treningu daje szybki strzał z węglowodanów i kalorii, które mogą podtrzymywać energię i pomagają trenować. Trzeba tylko być konserwatywne z kwotami można konsumować, aby nie zakłócić żołądka. Rozpocznij od skromnej poruszenia około 20 g białka i 40 g węglowodanów.

6. Praca każdego mięśnia 2-3 razy w tygodniu

Programy kulturystycznych są zazwyczaj podzielone trafić każdą poszczególną część ciała raz w tygodniu. Oznacza to, że można przejść przez długi czas między treningami dla określonej grupy mięśni. Jeśli można tylko podnosić ciężary trzy razy w tygodniu, spróbuj przełączyć się na treningu całego ciała, w którym pracują całe ciało w każdej sesji. W ten sposób trafisz każdy mięsień trzy razy w tygodniu. Wykonaj dwa lub trzy zestawy na grupy mięśni.

Jeśli szkolenie cztery dni w tygodniu, spróbuj górny / dolny podział dokąd się wybierasz, uderzając każdy mięsień dwa razy w tygodniu z pięciu zestawów każdy. Zwiększenie częstotliwości, z którym pracujesz każdy mięsień pozwoli Ci szybciej osiągnąć siły i mięśni zyski. Najważniejsze jest, aby utrzymać na niskim poziomie głośności do umiarkowanego, aby uniknąć przetrenowania.

Sprzedam 2 Testosteron-Max Uzyskaj 1 za darmo, twierdzą swoje teraz!

7. Nie należy zaniedbywać swoje nogi

Nawet, jeśli twoim celem jest po prostu mieć dużą klatkę piersiową i ramiona, nie można zapomnieć o nogach szkoleniowych. Po pierwsze, brak równowagi mięśni wyglądają źle, a po drugie, związek ciężkich ćwiczeń niższe ciała, takie jak martwym mają ogromny wpływ na ogólny rozwój mięśni, nawet w górnej części ciała. To dlatego, że rekrutują mięśnie wszędzie, nawet w twoich ramionach i back-i promować uwalnianie hormonów, które budują wielkość i siłę.

8. Jedz więcej na “OFF” dni

Tylko dlatego, że nie jesteś szkolenia dzisiaj nie oznacza, że ​​nie należy jeść duże. Twoje dni są wyłączone, gdy większość wzrostu mięśni odbywa się-odzyskiwanie faza więc warto zachować mnóstwo składników odżywczych, pod ręką na ciele, aby jak najlepiej wykorzystać. Jest w porządku, i chyba rozsądne, aby zmniejszyć spożycie węglowodanów nieznacznie w dni nietreningowe, jak nie potrzebujesz dodatkowej energii do treningu, ale utrzymać białka wysokie i upewnić się, że całkowita podaż kalorii nie spadnie o więcej niż 500 kalorii.

250-A

9. Nie należy obawiać węglowodanów

Diety niskowęglowodanowej są szalenie popularne dla utraty tkanki tłuszczowej, ale są przeciwieństwem tego, co trzeba, aby rozwijać mięśnie. Aby uzyskać duże, nie można bać się zdobyć trochę tłuszczu, i tak długo, jak jesz czyste jedzenie i tyle kalorii rośnie, ale nie za dużo, trochę tłuszczu jest wszystko zyskasz.

Jako punkt wyjścia, to węglowodanów w posiłku przed treningiem i po treningu posiłek, a także w drgania, które można konsumować w czasie treningów. Stamtąd, można dodać lub odjąć posiłków węglowodanów w oparciu o jak jesteś postępuje w kierunku swoich celów.

10. Zważyć w Tygodniku

Większość ludzi ważą się kiedy chcą schudnąć, ale przy użyciu skali jest doskonałym narzędziem do śledzenia wzrostu mięśni też. Ważyć się raz w tygodniu w tym samym dniu i czasie, najlepiej z samego rana, po tym, jak używa łazienki i zanim zjesz. Jeżeli waga nie porusza się, nie jesteś zyskuje mięśni. Jasne i proste. Strzelaj, aby dodać około pół funta tygodniowo, aby zminimalizować przyrost tkanki tłuszczowej i użyj lustra aby upewnić się, że ciężar zdobywania jest ci mięśni ciało stałe.

masę mięśniową szybciej booster testosteronu
62/100 : by 111 users
Steroids Review