Jak získat svaly Fast

Last Updated on

testostorone
To může být těžké, aby sbalit na svalu ale cesta vpřed je konzistence. Pokud chcete získat svaly rychle, nicméně existuje několik kompromisy, jako například získání nějaký tuk spolu s tímto svalové hmoty, a vzdát se některé další činnosti, jako je běh, takže vaše tělo může soustředit na svalové zisk. Musíte jíst víc, používat správnou strategii cvičení, cvičení a zaměstnávat směřující k aby vaše svaly větší. Čtěte dál a dozvíte se, jak jít z hubená do postaven v několika měsíců.

1. Nastavte pevnost cíle

Spíše než se zaměřit výhradně na získání “X” liber svalů-které mohou nebo nemusí být proveditelné v daném časovém období-práce na stále silnější. Zvýšení síly zlepšuje schopnost vašeho těla rekrutovat svalových vláken, zejména ty, které dělají největší rozdíl v tom, jak vaše postava vypadá. Školení pro sílu také dělá vaše cíle hmatatelnější a konkrétnější. Pokud budete střílet zasáhnout určitá čísla na své výtahů a pak s nimi setkat, uvidíte vaše svaly reagovat na cestě. Vyberte tři cvičení, které chcete vidět zlepšení na: jeden horní poloviny těla Push (například bench press), jeden horní poloviny těla pull (podobně jako chinup), a jeden nižší-tělo cvičení (zkuste mrtvý tah). Pak se do práce.

2. Udržujte potravin deník

Stejně tak, jak chcete být konkrétní s vašimi tréninkových cílů, a sledovat své pokroky, chcete také sledovat své výživy. Hard školení nebude překládat na nový sval, pokud budete jíst dostatek kalorií a jídlo deník vám dává objektivní měřítko, kolik jste vlastně jíst. To také umožňuje snadno provádět úpravy, pokud nejste dělat pokroky byste doufal. Zapište si vše, co jíte a pijete, spolu s časem dne. Pokud si nejste přibírat na váze, snažte se zjistit, kde si můžete propašovat více kalorií nastartovat svůj pokrok.

získat svaly rychleji s testosteron booster

3. Zaměřte se na složených cvičení

Výtahy, které pracují svaly na více než jednom kloubu jsou známé jako složené cvičení. Mezi ně patří mrtvý tah, dřep, stiskněte tlačítko, řádek a chinup. Složené výtahy zaměstnat hodně svalové hmoty, což pro efektivní výuku a velký uvolňování hormonů, jako je testosteron, které podporují růst, aby jim základní kameny tréninku. Na tom není nic házet v nějaké izolaci práci (kudrlinky, předkopávání) špatné, ale zacházet s nimi jako dezert poté, co jste měli hlavní chod-the složené vleky.

4. Zavázat se k jít do postele 30 minut dříve

Recovery je nezbytně nutné pro růst svalů, a není lepší způsob, jak obnovit, než tím, že prostě spí více. V dokonalém světě, měli byste dostat spát osm až devět hodin ‘za noc, ale to není reálné. Můžete však, řídit, když jdete do postele, čímž vám poskytne nejlepší šanci na získání co nejvíce spát, jak můžete. DVR se televizní pořady, které by jinak vás průběžně a do hajan.

Kup nyní

5. Pijte koktejl během tréninku

Před a po tréninku výživa dostává hodně pozornosti, a právem, protože obě jsou důležité. Ale pokud hledáte získat svaly, popíjel koktejl s bílkovin a sacharidů během tréninku je skvělý způsob, jak propašovat v některých kalorií, aniž by jídlo. Mid-cvičení výživa vám rychlý záběr sacharidů a kalorií, které mohou udržet vaše energetické up a pomůže trénovat tvrději. Je pouze potřeba být konzervativní s částkami budete konzumovat, takže nemusíte narušit váš žaludek. Začněte s mírným pohybem kolem 20 g bílkovin a 40 g sacharidů.

6. Práce každý sval 2-3 krát týdně

Kulturistika programy jsou typicky rozděleny do udeřit každou jednotlivou část těla jednou týdně. To znamená, že jdete dlouhou dobu mezi tréninky pro určitou svalovou skupinu. Pokud můžete zvedat závaží pouze třikrát týdně, zkuste přejít na celotělových cvičení, kde pracujete celé tělo v každé relaci. Tímto způsobem, budete hit každý sval třikrát týdně. Proveďte dvě až tři sady na svalovou skupinu.

Pokud jste školení čtyři dny v týdnu, zkuste horní / dolní rozdělení kam bít každý sval dvakrát týdně asi pět sad každý. Zvýšením frekvence, s níž budete pracovat každý sval vám umožní dosáhnout sílu a svalové zisky rychleji. Klíčem k úspěchu je, aby hlasitost nízké až střední, aby se zabránilo přetrénování.

Prodám 2 Testosteron-Max Get 1 ZDARMA, tvrdí tvoje TEĎ!

7. Nezanedbávejte své nohy

I když je vaším cílem jen mít velkou hruď a paže, nemůžete zapomenout na školení nohou. Za prvé, svalové nerovnováhy vypadat špatně, a za druhé, těžký sloučenina dolní části těla cvičení, jako je mrtvý tah mít obrovský vliv na vaše celkové svalového rozvoje, a to i v horní části těla. To proto, že nábor svaly všude, dokonce i ve vašich ramenou a back-a podporují uvolňování hormonů, které staví velikost a sílu.

8. Jezte více na “off” dny

Jen proto, že jste netrénujete dnes neznamená, že byste neměli jíst velké. Vaše Off dny jsou-li většinu svého růstu svalů probíhá-oživení fáze tak to dává smysl, aby dostatek živin na ruce pro tělo, aby co nejvíce z. To je v pořádku, a pravděpodobně rozumné, snížit příjem sacharidů mírně na non-tréninkové dny, protože nepotřebujete extra energii pro trénink, ale aby se vaše bílkovin vysoké a ujistěte se, že váš celkový kalorický příjem neklesne o více než 500 kalorií.

250-A

9. Nebojte se sacharidy

Low-carb diety jsou velmi populární za ztrátu tělesného tuku, ale jsou to opak toho, co je potřeba, aby růst svalové hmoty. Chcete-li získat velké, nemůžete mít strach získat trochu tuku, a tak dlouho, jak budete jíst čisté jídlo a dostatek kalorií k růstu, ale ne příliš mnoho, málo tuku, je vše, co budete získávat.

Jako výchozí bod, patří sacharidů ve vaší pre-tréninku jídla a post-tréninku jídla, stejně jako v chvění, které jste konzumovat při cvičení. Odtud můžete přidat nebo ubrat sacharidů jídlo podle toho, jak budete postupovat směrem k vašim cílům.

10. Vážení v týdenních

Většina lidí vážit sami sebe, když chtějí zhubnout, ale s použitím stupnice je skvělý nástroj pro sledování svalové zisky taky. Važte se jednou týdně ve stejný den a čas, nejlépe hned ráno, poté, co jste použili koupelny a před jste jedli. V případě, že váha není v pohybu nahoru, nejste získání svalové. Prostě a jednoduše. Střílet přidat asi půl kila za týden, aby se minimalizovalo ukládání tuku zisk a použít zrcadlo, aby se ujistil, hmotnost jste získat je pevný sval.

získat svaly rychleji s testosteron booster
74/100 : by 75 users
Steroids Review