Kā Gain Muskuļi Ātrās

Last Updated on

testostorone
Tas var būt grūts, lai pack muskuļiem, bet ceļš uz priekšu ir konsekvence. Ja vēlaties iegūt muskuļu ātri, tomēr ir dažas kompromisi, piemēram, iegūt kādu taukus kopā ar šo muskuļu masu, un atsakoties no dažu citu darbību, piemēram, darbojas tā, ka jūsu ķermenis var koncentrēties uz muskuļu pieaugumu. Jums ir nepieciešams ēst vairāk, izmantojot tiesības treniņu stratēģiju, un nodarbina vingrinājumus vērstas pret padarot jūsu muskuļi lielāki. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā iet no izdilis uz uzcelta dažu mēnešu laikā.

1. Uzstādīt stiprības mērķus

Nevis koncentrēties stingri uz iegūstot “x” mārciņas muskuļu, kas var vai nevar būt veicams noteiktā periodā laika darbu kļūst stiprākas. Palielinot izturību uzlabo organisma spēju pieņemt darbā muskuļu šķiedras, jo īpaši tos, kas padara lielāko atšķirību, kā jūsu physique izskatās. Apmācības izturību padara jūsu mērķi reālāku un betona. Ja jūs atvašu hit konkrētus skaitļus par jūsu liftu un tad tās izpildīt, jūs redzēsiet jūsu muskuļi atbildēt pa ceļu. Izvēlieties trīs vingrinājumi jūs vēlaties redzēt uzlabojums: viena augšējā ķermeņa push (piemēram, sols preses), viens augšējā ķermeņa pull (piemēram chinup) un viens mazais ķermeņa vingrinājumu (mēģināt deadlift). Tad nokļūt uz darbu.

2. Uzglabāt pārtikas žurnāls

Tāpat kā jūs vēlaties būt īpašs ar savu mācību mērķiem un uzraudzītu savu progresu, jūs arī vēlaties, lai izsekotu jūsu uzturu. Hard mācības nebūs tulkot jaunu muskuļu ja jūs ēšanas pietiekami daudz kaloriju, un pārtikas žurnāls sniedz jums objektīvu pasākums, cik daudz jūs faktiski ēšanas. Tas arī ļauj jums veikt korekcijas, viegli, ja jūs neesat guvusi panākumus jūs cerēts. Pierakstiet visu, kas jums ēst un dzert, kopā ar dienas laikā. Ja jūs neesat iegūt svaru, izmēģināt, lai redzētu, kur jūs varat līst vairāk kaloriju aktivizēšanas savu progresu.

iegūt muskuļu ātrāk ar testosterona pastiprinātājs

3. Koncentrējieties uz barības vingrinājumi

Lifti, kas strādā muskuļu vairāk nekā vienas locītavas ir zināmi kā barības vingrinājumi. Tie ietver deadlift, tupēt, nospiediet rindu, un chinup. Saliktie pacēlāji darbā daudz muskuļu masu, padarot efektīvu apmācību un lielu atbrīvošanu hormonu, piemēram, testosteronu, kas veicina izaugsmi, padarīt tās stūrakmeņiem Jūsu treniņiem. Nav nekas nepareizs ar throwing kaut izolācijas darbā (cirtas, kāju pagarinājumi), bet pret viņiem kā desertu pēc tam, kad esat bijusi jūsu pamatēdiens-saliktā lifti.

4. Apņemties gulētiešanas 30 minūtes agrāk

Atgūšana ir svarīgi, lai muskuļu augšanu, un nav labāks veids, kā atgūt nevis vienkārši guļ vairāk. In perfect pasaule, jūs vēlaties saņemt astoņi deviņām stundām ‘miegu par nakti, bet tas nav reāli. Jūs tomēr var kontrolēt, kad iet gulēt, tādējādi sniedzot jums vislabāko iespēju iegūt tik daudz gulēt, kā jūs varat. DVR TV šovi, kas pretējā gadījumā saglabās jums up un hit sienu.

Pērc tagad

5. Dzert krata apmācību laikā

Pirms un pēc treniņa uzturs saņem lielu uzmanību, un likumīgi darīt, jo abi ir svarīgi. Bet, ja jūs meklējat, lai iegūtu muskuļu, dzerot krata ar olbaltumvielām un ogļhidrātiem treniņa laikā, ir lielisks veids, kā līst dažās papildu kalorijas neveicot maltīti. Mid-treniņa uzturs dos jums ātri shot ogļhidrātiem un kalorijām, kas varētu saglabāt savu enerģiju uz augšu, un jums palīdzēt apmācīt grūtāk. Jums vienkārši nepieciešams, lai būtu konservatīva ar summām, tu patērē, lai jums nav sajukums kuņģi. Sākt ar pieticīgu krata apmēram 20g olbaltumvielu un 40g ogļhidrātu.

6. Darba katrai muskuļu 2-3 reizes nedēļā

Bodybuilding programmas parasti sadalīti, lai sasniegtu katru atsevišķu ķermeņa daļu reizi nedēļā. Tas nozīmē, ka jums iet ilgu laiku starp treniņiem par konkrētu muskuļu grupu. Ja jūs varat tikai lifts svaru trīs reizes nedēļā, mēģiniet pārslēgties uz visa ķermeņa treniņu, kur tu strādā visu ķermeni katrā sesijā. Tādā veidā, jūs hit katrai muskuļu trīs reizes nedēļā. Veikt divas līdz trīs komplekti vienu muskuļu grupu.

Ja jūs apmācīt četras dienas nedēļā, mēģiniet augšējo / ​​apakšējo sadalījumu, kur jūs hitting katru muskuli divreiz nedēļā ar aptuveni piecas kopas katrā. Biežumu, ar kuru jūs strādājat katrs muskulis ļaus jums sasniegt izturības un muskuļu pieaugumu straujāk pieaug. Galvenais ir saglabāt skaļuma zemas līdz mēreni, lai izvairītos no pārtrenēšanās.

Nopirkt 2 Testosterons-Max iegūt 1 par brīvu, apgalvo savējo NOW!

7. Nelietojiet nolaidība kājām

Pat tad, ja jūsu mērķis ir tikai, lai būtu liels krūtis un rokas, jūs varat aizmirst par mācību kājām. Pirmkārt, muskuļu nelīdzsvarotība izskatās slikti, un, otrkārt, smago savienojums zemāku ķermeņa vingrinājumi, piemēram, deadlift ir milzīga ietekme uz jūsu vispārējo muskuļu attīstību, pat jūsu ķermeņa augšdaļas. Tas ir tāpēc, ka viņi darbā muskuļus visur-pat jūsu pleciem un muguras, un viņi veicina atbrīvošanu hormonu, kas veidot izmēru un izturību.

8. Ēd vairāk par “off” dienu

Tikai tāpēc, ka jūs neesat apmācību šodien nenozīmē, ka jums nevajadzētu ēst liels. Jūsu off dienas ir, kad lielākā daļa no jūsu muskuļu augšanu notiek, atveseļošanās posms, tāpēc tas ir jēga, lai saglabātu daudz uzturvielu uz rokas organismam veikt lielāko daļu. Tas ir jauki, un, iespējams, apdomīgi, lai samazinātu savu carb uzņemšanu nedaudz uz non-mācību dienu, jo jums nav nepieciešams papildu enerģiju apmācību, bet saglabāt savu proteīna augsts, un pārliecinieties, vai jūsu vispārējo uzņemto kaloriju daudzuma nenoslīdētu vairāk nekā 500 kalorijas.

250-A

9. Nebaidieties ogļhidrātiem

Low-carb uzturs ir Putnu populārs zaudēt ķermeņa tauku, bet viņi pretējo tam, ko jums ir nepieciešams, lai augt muskuļu. Lai iegūtu liels, jūs nevarat būt bail iegūt maz tauku, un tik ilgi, cik jūs ēšanas tīru pārtiku un pietiekami daudz kaloriju, lai augt, bet ne pārāk daudz-maz tauku ir viss, kas jums būs iegūt.

Kā sākuma punktu, ietver ogļhidrātiem jūsu pirms treniņa miltu un pēc treniņa ēdienreizē, kā arī ar to krata, ka jūs patērēt treniņiem laikā. No turienes, jūs varat pievienot vai atņemt carb maltītes, pamatojoties uz to, kā jūs progresē uz savu mērķi.

10. Nosver-in Weekly

Lielākā daļa cilvēku nosvērt sevi, kad viņi vēlas zaudēt svaru, bet izmantojot skalu ir lielisks līdzeklis, lai izsekotu muskuļu pieaugumu too. Nosver sevi reizi nedēļā tajā pašā dienā un laikā, vēlams pirmā lieta, no rīta, pēc tam, kad esat izmantojis vannas istabā un pirms esat ēdis. Ja mērogs nav pārvietojas uz augšu, jūs neesat iegūt muskuļu. Plain un vienkārši. Šauj, lai pievienotu par pusi mārciņu nedēļā, lai samazinātu tauku iegūt un izmantot spoguli, lai pārliecinātos, ka svars jūs iegūt, ir ciets muskulis.

iegūt muskuļu ātrāk ar testosterona pastiprinātājs
57/100 : by 171 users
Steroids Review