Kadınlar Gözden Geçirme için Anavar: Bu Steroid Etkili ve Güvenli mi?

Last Updated on

Anavar (Anvarol): Değerlendirmeler, Sonuçlar & Olası Yan EtkilerErkek Anavar bazı sonuçlar alabilirsiniz rağmen, kadınlar için çok daha etkili steroid olduğunu. Yani çok daha etkili birçok sık düşünün Anavar kadın sporcular için resmi steroid olmak. O anabolik steroidler söz konusu olduğunda, kadınlar için Anavar testosteron erkekler için ne, neredeyse her şeyin istenmeyen yan etkiler minimum, ihtiyacı yok. Bu kadın vücut geliştiriciler ve atletler için çok en popüler steroid ile Anavar yapan şeydir.

Kadınlar için Anavar

Çoğu anabolik steroidler, bir kadının vücudunda çok sert ve olumsuz etkileri bir dizi neden olur. Kadınlarda steroid en sık görülen yan etkileri eril özelliklerin gelişimi vardır. Yan etkileri Bu tür bir kadının kadınlık mahvedebilir. Diğer steroidler aksine, Anavar az yan etkileri olan çok hafif bir hormondur. Virilizasyon tavsiye edilen ilaç kullanmak kadınlarda nadirdir.

Kadınlar için Anavar Sonuçları

Eğer Anavar almak ne olur? Anavar en kadın sporcu istediğiniz şeylerin pek yapacağız. Sen kaslarınızı büyümek ve sizin için planlamak ve uygun doz almak eğer daha güçlü hale getirmek için bekleyebilirsiniz. Ama en önemlisi, bir yalın bir vücuda sahip bekleyebilirsiniz. Anavar kullanarak kilo kaybı ve yağ kesme kadınlar arasında en popüler.

Bir steroid gibi, Anavar bir diyet gittiğinizde yağsız doku korumak için bir çok yapar. Bu güçlü yapmak için çok yapıyor. Çoğu zaman, ortalama bir kişi dokusunu kaybeder ve bir diyet giderken zayıf olur. Oxandrolone kullanıldığında Ancak, bunun daha fazla tutmak için bekleyebilirsiniz. Ayrıca, daha fazla kas korumak zaman, bu senin metabolizma daha hızlı yaktırır. Vücudunuzda daha fazla kas ve yağsız doku, yüksek metabolizma hızı olacaktır. Alt satırda daha fazla yağ kurtulmak olmasıdır.

Açıkçası, bu ortalama sporcu elde etmek istiyor budur. Hepsinde yalın ve şık fiziği sahip olmak istiyorsanız ve Oxandrolone büyük ölçüde yardımcı olabilir. Nasıl katı senin vücut olacak vücudunuzun nasıl olur yalın bağlıdır. Amacınız sadece uygun olması ise, o zaman bir kaya gibi sağlam fiziği için çaba gerekmez. Ne demek ve bir kaya gibi sağlam fiziği ile süs bir sporcu gibi görünmek istiyorsun Ama eğer, o zaman Anavar sizin için ne yapabilir bilmek iyidir. Ancak, aynı zamanda diyet kalitesine bağlıdır.

Anavar iyi anlaşma olsun tıklayınız

Kadın Yorumlar için Anavar

kadın-kas-Anavar

Off-season büyüme hedefleri yağsız kas kütlesini artırmak için, basittir. Anavar hafif yapısı, özellikle off-season sırasında, erkekler için neredeyse işe yaramaz hale getirir. Çoğu erkek, alternatif anabolik steroidler çok daha etkili olması bulabilirsiniz. Erkekler bazı kazanımlar görmek mümkündür, ama böyle bir yüksek doz gerektirir ve diğer steroidler ile karşılaştırıldığında Anavar yüksek maliyet, maliyet genellikle yasak olduğunu. Kadınlar anlamlı derecede düşük doz gerektiren, hormona çok daha hassastır ve erkeklere göre miligram başına çok daha önemli sonuçlar elde.

Anavar off-season sırasında kadınlar için mükemmel olmasına rağmen, onun değeri gerçekten diyet sürecinde yoluyla gelir. Orada performans geliştirme için kullanılabilir ilaçlar bir yeri vardır, ama Anavar fit kadın bakış şu anda budur başlıca nedenlerinden biridir. Kadınların daha fazla sorun erkeklere oranla yağ kaybetme olması iyi bilinmektedir ve daha az görünür visseral yağ aksine kadınlar, cilt altı yağ birikmesine daha muhtemel olduğunu.

Erkek gibi, ancak, yağlı kaybetme süreci yağsız kas kaybetme ile el ele gitmek eğilimindedir. Vücut yağ kaybetme arzu olmasına rağmen, genellikle kas dokusu kaybetme değil. Kaslar dinlenme bile, yağ çok daha hızlı ve daha verimli yağ daha yanık, böylece kas dokusu kaybediyor metabolizmasını yavaşlatır eğilimindedir. Kalori kısıtlaması zamanlarında yağsız kas korumak için mümkün olduğu ve metabolik verimliliği artırır gibi bu Anavar başka olumlu bir özelliktir. Diğer bir deyişle, Anavar kullanarak kullanıcı çok daha hızlı yağ yakmanızı sağlar. Anavar özellikle kadınlarda, daha tonlu ve estetik görünüm kas sonuçlanır. Anavar kesinlikle bayan sporcular için gerekli olmamasına rağmen, onları kendi başlarına elde etmek mümkün olabilir çok daha fazla elde etmek için izin verebilirsiniz.

Kadınlar için Anavar Döngüsü ve Dozajlar

Seçmek için çeşitli Anavar döngüleri bulabilirsiniz. Eğer daha önce bir ek kullanmadıysanız bunu olumsuz tepki vermez, böylece yeni başlayanlar için bir yığın ile başlamalıdır. Çoğu yeni başlayanlar gerçekten bir fark yaratmak için yeterli Anavar olacaktır. Bu sizin fiziksel görünüm ve his olarak iş daha iyi olur yok. Bu Anavar döngüleri kadınlar için iyi çalışır. Kadınlar (Başlangıç) için Anavar Hafta Anavar Clenbuterol Nolvadex

1 10mg / ed 20mcg / ed
2 10mg / ed 40mcg / ed
3 10mg / ed 40mcg / ed
4 10mg / ed 60 mcg / ed
5 10mg / ed 60 mcg / ed 10 mg / ed
6 10 mg / ed 80mcg / ed 10 mg / ed
7 10 mg / ed 80mcg / ed 10 mg / ed
8 10 mg / ed 100 mcg / ed 10 mg / ed

Eğer kapalı sezonunda bir ek kullanırsanız, klenbuterol veya Nolvadex yapmayız unutmayın. Büyüme hedefiniz ise, yeterince kalori tüketiyor. Çoğu insan için, yukarıda belirtilen planın yalın almak ya da daha iyi görünümlü vücudu almak için iyidir. Ayrıca HGH diğer planlarının bir parçası olduğunu unutmayın, ancak siz de bu plana ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak tercih ederseniz, günlük 1iu-2iu alır.

Anavar sipariş için tıklayınız

Önerilen Döngüsü Uzunlukları

Çoğu kadın için, 10-20 mg bir günlük doz çoğu amaç için mükemmel yeterli olduğunu ve günde 20 mg muhtemelen çoğu kadın almak isteyeceksiniz en yüksek dozdur. Anavar az yan etkileri olan bir hafif bir steroiddir, ancak, bu yan etkiler riski artar belirgin dozu seviyesinin üzerinde gider. Genel olarak konuşursak, kadınlar günde 10 mg başlatmak için tavsiye ve en azından bu doza geçilmeden önce, nasıl gidiyor, bkz. Birçok kadın bu kendi ihtiyaçları için yeterli olması bulacaksınız. Değilse, bu kullanıcı onlar kadar gitmeden önce düşük dozlarda, onları nasıl etkilediğini öğrenmek için iyi bir fikirdir. Eğer dozu artırmak, özellikle Anavar denemek isterseniz, vücudunuza dikkat ediniz ve herhangi bir değişiklik fark etmeye başlarsanız, hemen kullanmayı bırakın.

Kadın Anavar Yan Etkileri

oksandrolonIlaçların başka türlü olduğu gibi, anabolik steroidler, bazı yan androjenik etkilere neden olma potansiyeli vardır. Her bir steroid, belirli bir yan etkiye neden belirli bir olasılığa sahiptir. Belirli bir steroid olan yan etkiler her kullanıcı oluşacak anlamına gelmez bazı yan etkileri bilinen olabilir rağmen, daha fazla Tylenol fazla tavsiye edilen kullanıldığı sağlanan her kullanıcıya karaciğer hasarına yol açar.

Söz konusu steroid Anavar olduğunda tavsiye edilen şekilde kullanıldığında, tüm yan etkilerinin oranı nispeten düşüktür. Tabii ki, doz arttıkça, yan etkileri için potansiyeli arttırmaktadır. Anavar bayan sporcular arasında bu kadar popüler olmasının nedeni budur. Anabolik steroidler en sık görülen yan etkiler, demek erkeksi özelliklerin ortaya çıkmasıdır virilizasyon vardır. Bu özellikler ses, vücut kıllarında derinleştirilmesi ve hatta dış cinsel organların şişmesi sayılabilir.

Bu etkiler, bir kadının kadınlık çok zararlı olabilir. Bu etkiler Anavar da oluşabilir, ancak genellikle önerilir veya daha tavsiye edilenden daha önemli ölçüde daha uzun döngüleri için steroid kullanarak yüksek dozlar kullanılarak bir sonucudur çıkarabilirler. Sağlanan tavsiye dozlar ve çevrim uzunluğu takip edilmekte, çoğu kadın sadece olumlu sonuçlar yaşayacaksınız. Eğer düşük dozda bu etkileri yaşamaya değil az sayıda kadından biri olmak olur, sadece kullanmayı bırakın ve belirtiler kaybolur. Semptomlar göz ardı edilir ve ilaç devam edilirse, belirtiler uzun süreli ve hatta kalıcı bir sorun haline gelebilir. Anavar tüm kadınlar için mükemmel olmayabilir, ama birçok kadın için oldukça yakın geliyor.

Anavar 2 şişe sipariş ücretsiz 1 şişe

Kadınlar için Anavar Yığınları

Anabolik steroid kullanıcıları arasında ortak bir soru istifleme olmasıdır. Ne ne iyi gider? Ne steroidler çifti de sonuçların ne tür üretmek için? Anavar sık ​​sık bu bir parçasıdır. Anavar diğer steroidler birleştiren kullanıcının cinsiyete bağlı dramatik farklı olacaktır, ama ne olursa olsun gol, yığınlar önemli bir değişiklik olmayacak. Erkekler şişirme için istediğiniz ne olursa olsun Anavar yığını olabilir, ancak genellikle iyi bir seçim değildir ve genelde başka ne onunla dizilir çok eklemez. Erkek sporcu için bir yığının parçası olarak Anavar incelendiğinde, bu bir kesme döngüsünün bir parçası olarak dikkate iyidir, ve kadınların hedefi bağlı olarak biraz farklı şekillerde kullanabilirsiniz olsa, genel olarak kadın sporcular için iyi bir seçenek ama büyük olasılıkla o ayırdığınız için ne olursa olsun sebebi çok benzer olacaktır.

Kadın sporcular genellikle şişirme veya kesme olsun, herhangi bir amaç için oldukça yararlı olduğu Anavar bulabilirsiniz. Anavar ile yığılmış olabilir diğer performans artırıcı ilaçlar vardır ama pek çok kadın için, hatta belki de çoğunluk, Anavar, kullandıkları tek anabolik steroid olacaktır. İlk kez steroid kullanan bir kadın için, genellikle Anavar o buna tepki vereceğini ve o iyi tolere edebilir olmasını sağlamak için nasıl ölçmek amacıyla tek başına ve gün başına yaklaşık 10 mg düşük dozda kullanılması önerilmektedir. Bir süre Anavar kullanılan ve diğer performans arttırıcı ile istifleme ilgilenen var bayan sporcular için, aşağıdaki ile denemek için bazı fikirler:

  • Primobolan
  • Clenbuterol
  • Winstrol
  • HGH
  • Cytomel
  • Nolvadex

buy-anvarol

61/100 : by 183 users
Anvarol Review