Kaip Gain Raumenys Greitas

Last Updated on

testostorone
Jis gali būti sunku pack raumenis, bet žingsnis į priekį yra nuoseklumas. Jei norite įgyti raumenų greitai, tačiau yra keletas kompromisų, pavyzdžiui, gauti šiek tiek riebalų kartu su šia raumenų masę ir mesti kai kuriuos kitus veiksmus, kaip veikia taip, kad jūsų kūnas gali sutelkti dėmesį į raumenų padidėjimas. Jūs turite būti valgyti daugiau, naudojant tinkamą treniruotės strategiją ir dirba pratimus nukreiptos į priėmimo jūsų raumenys didesni. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip pereiti nuo liesas, kad pastatytas mėnesių.

1. Nustatykite stiprumo tikslai

Užuot dėmesio griežtai įgyti “X” svarų raumenų, kurie gali arba negali būti vykdytinas ir dėl stiprėja tam tikrą laiką darbas. Didinti jėgą gerina organizmo gebėjimą įdarbinti raumenų skaidulų, ypač tie, kurie daro didžiausią skirtumą, kaip jūsų kūnas atrodo. Mokymai stiprumo taip pat daro jūsų tikslai labiau apčiuopiamas ir betono. Jei jums šaudyti, kad pasiektų tam tikrus numerius ant keltuvų ir tada su jais susitikti, pamatysite jūsų raumenys reaguoja pakeliui. Pasirinkite tris pratimus norite matyti patobulinimas: vienos viršutinės kūno paspaudimu (pvz štangos), vienas viršutinis kūno traukos (kaip chinup) ir vienas mažesnis kūno pratimą (pabandykite trauka). Tada gauti darbą.

2. Laikyti maisto žurnalas

Lygiai taip, kaip jūs norite būti konkretus su savo mokymo tikslus ir stebėti savo pažangą, jūs taip pat norite sekti savo mitybą. Sunku mokymai nebus išversti į naują raumenų, nebent jūs valgote pakankamai kalorijų ir maisto žurnalas suteikia jums objektyvų priemonė, kiek jūs iš tikrųjų valgyti. Ji taip pat leidžia jums padaryti pakeitimus lengvai, jei jūs ne padaryti pažangą jūs tikėjosi. Užsirašykite viską, kad jūs valgote ir geriate, kartu su kuriuo paros metu. Jei nesate priauga svorio, pabandykite pamatyti, kur galite nukniaukti daugiau kalorijų Kickstart savo pažangą.

įgyti raumenų greičiau su testosterono stiprintuvas

3. Dėmesys junginio pratybas

Keltuvai, kad darbas raumenis daugiau nei vieną bendrą žinomas kaip junginio pratybas. Tai apima trauka, pritūpimai, paspauskite, kad eilutėje ir chinup. Sudėtiniai keltuvai įdarbinti daug raumenų masę, todėl veiksmingai mokymo ir didelis išleidimo hormonų, tokių kaip testosteronas, kurios skatina augimą, kad jose savo treniruotes kertiniai akmenys. Nėra nieko blogo su mesti kai izoliacijos darbus (garbanos, kojų priauginimui), bet gydyti juos kaip desertas, kai jūs turėjo savo pagrindinius Žinoma, šis junginys keltuvai.

4. Įsipareigoti miegą 30 minučių anksčiau

Išieškojimas yra būtinas raumenų augimą, ir nėra geresnis būdas susigrąžinti ne tiesiog miega daugiau. Be puikus pasaulis, norite gauti aštuonių iki devynių valandų miego “per naktį, bet tai nerealu. Galite, tačiau kontroliuoti, kai jūs einate miegoti, taip suteikiant jums geriausią galimybę gauti kuo daugiau miegoti, kaip jūs galite. DVR TV Shows, kad priešingu atveju jus iki ir paspauskite šieno.

pirkti dabar

5. Gerkite mokymo metu kokteilį

Prieš ir po treniruotės mityba gauna daug dėmesio ir pelnytai taip, nes abu yra svarbus. Tačiau, jei jūs ieškote įgyti raumenų, gerti su baltymų ir angliavandenių kokteilį per treniruotę yra puikus būdas nukniaukti kai kurių papildomų kalorijų nedarant valgio. Vidutinės treniruotės mityba duos jums greitą fotografiją angliavandenių ir kalorijų, kad būtų galima išlaikyti jūsų energijos aukštyn ir padėti jums mokyti sunkiau. Jums tereikia būti nuosaikios, su sumomis vartoji, taigi jums nereikės nusiminusi savo skrandį. Pradėti su persidalijimo maždaug 20g baltymų ir 40g angliavandenių.

6. dirbti kiekvieną raumenį 2-3 kartus per savaitę

Kultūrizmas programos paprastai yra suskaidyta, kad pasiektų kiekvieną atskirą kūno dalį kartą per savaitę. Tai reiškia, kad pereiti ilgą laiką tarp treniruočių tam tikros raumenų grupės. Jei galite tik kilnoja svorius tris kartus per savaitę, pabandykite perjungti į viso kūno treniruotes, kur dirba visą kūną kiekvienos sesijos. Tokiu būdu, jūs pasieksite kiekvieną raumenų tris kartus per savaitę. Atlikti du ar tris rinkinius per raumenų grupės.

Jei jūs treniruojatės keturias dienas per savaitę, pabandykite viršutinę / apatinę split, kur jūs pataikyti kiekvieną raumenų du kartus per savaitę su maždaug penkių rinkinių kiekvienas. Didinti dažnį, su kuria jūs dirbate kiekvieną raumenų leis jums greičiau pasiekti raumenų jėgą ir pelną. Svarbiausia yra išlaikyti garso mažiausio iki vidutinio išvengti persitreniravimo.

Pirkti 2 Testosteronas-Max gaukite 1 NEMOKAMAI, teigia tavo DABAR!

7. Nepamirškite savo kojas

Net jei jūsų tikslas yra tiesiog turėti didelį krūtinė ir rankos, jūs negalite pamiršti apie mokymo kojų. Pirma, raumenų disbalansas atrodo blogai, ir, antra, sunkiųjų junginys mažesnis kūno pratimai, pavyzdžiui, trauka turi didžiulį poveikį jūsų bendrą raumenų vystymuisi, net savo viršutinę kūno dalį. Tai todėl, kad jie įdarbinti raumenys visur net savo pečių ir atgal ir jie skatina hormonų, kad sukurti dydį ir stiprumą spaudai.

8. Valgykite daugiau “Off” dienų

Tiesiog todėl, kad jūs ne mokymas šiandien nereiškia, kad jums nereikėtų valgyti didelis. Jūsų off dienos, kai dauguma jūsų raumenų augimą vyksta-atsigavimas fazės todėl prasminga, kad daug maistinių medžiagų vertus organizmui gaukite. Tai gerai, ir tikriausiai protinga-šiek tiek sumažinti savo angliavandenių suvartojimą Ne treniruočių dienomis, kaip jums nereikia papildomos energijos mokymui, tačiau išlaikyti savo baltymų didelis ir įsitikinkite, kad jūsų bendras suvartojamų kalorijų neturi sumažėti daugiau negu 500 kalorijų.

250-A-

9. Nebijokite angliavandenių

Mažai angliavandenių dietos yra Wściekle populiarus prarasti kūno riebalų, bet jie tai, ką jums reikia augti raumenų priešingai. Norėdami gauti dideli, galite nebijoti įgyti šiek tiek riebalų, ir kaip ilgai, kaip jūs valgote švarų maistą ir pakankamai kalorijų augti-bet ne per daug, šiek tiek riebalų yra viskas, ko jums įgyti.

Kaip atskaitos tašką, yra angliavandenių savo pasirengimo treniruotės valgio ir po treniruotės valgio, taip pat į kokteilį, kad jums suvartoja per treniruotes. Iš ten, galite pridėti arba atimti angliavandenių maistą remiantis tuo, kaip jūs pažangą link savo tikslų.

10. pasveriama-in Weekly

Dauguma žmonių sverti save, kai jie nori numesti svorio, tačiau naudojant skalę yra puikus įrankis stebėti raumenų augimą per daug. Sveriame kartą per savaitę tą pačią dieną ir laiką, geriausiai pirmas dalykas ryte, kai jūs naudoti vonios ir prieš jūs valgyti. Jei skalė yra ne juda, jūs neprisijungęs įgyti raumenų. Paprastas ir paprasta. Shoot pridėti apie pusę svaro per savaitę, siekiant sumažinti riebalų prieaugis ir naudoti veidrodį įsitikinkite, kad svoris jums įgyti yra kietas raumuo.

įgyti raumenų greičiau su testosterono stiprintuvas
66/100 : by 99 users
Steroids Review