Kilo kaybı, Cycles ve Dozlama: Kadınlar Gözden Geçirme için Winstrol

Last Updated on

Kadınların Winstrol veya stanozolol Steroidler kullanabilir miyim ? Winstrol gibi anabolik steroidler de kadın sporcular arasında eşit olarak popülerdir. Piyasadaki diğer birçok steroid bugün karşılaştırıldığında düşük seviyede androjenik etki sağlar, çünkü kadınlar vücut geliştiriciler onu seviyorum. Steroidler tarafından Andogenic etkiler derin ses ve saç kaybı ile ilişkilidir. Yağ azaltılması ve yalın vücut kitle vererek – Winstrol kadın sporcular ve vücut geliştiriciler arasında iki önemli nitelikleri ile ünlüdür.

Anabolik steroidler kadınlarda erkeksi etkileri geliştiriciler olarak tanımlanır. Bu tür ilaçları kadınlarda feminen özelliklerini değiştirebilir ve ses derinleştirilmesi gibi bazı erkek etkilere neden. Ancak, bazı haberlerde kadınlar tarafından tek düşük doz onlara iyi etkileri verebilir, her gün kullanılan olduğunu söyledi. Bazı yan etkilere neden olabilir kadınlar için Winstrol; Bu durumda kullanıcıların bu ilacın alımını durdurma gerekir.

kadınlar için yasal Winstrol steroidler satın almak için buraya tıklayın

Kadınlar dozajlar için Winstrol Steroidler

Anavar bugüne kadar kadınlar için en iyi steroid, fakat Winstrol da uygun bir seçimdir. Winstrol yan etkileri Anavar olan kadınlarda daha yüksektir. Stanozolol ile sorumlu ek O kadınlar herhangi bir endişeniz olmamalıdır. Erkekler aynı sonuçları göreceksiniz amaçlı kesme Winstrol ile tamamlamaktadır olanlar kadın. Aslında kadınlar Winstrol döngüsü kullanacağı ana nedeni, yalın sert ve tanımlanmış olacak kilo kaybı results.Their fiziksel içindir ve onlar da diyet yaparken kaybedilen birçok kez yağsız doku ve gücü bir sürü koruyacaktır. Bu sonuçlar elde etmek için, dişiler sadece bir devirde kullanılmak 5-6 hafta boyunca yaklaşık 10 mg, her gün küçük bir doz gerekir.

Kadınlar Yan Etkileri için Winstrol Steroidler

Winstrol hapları kadınların bir zaman kısa vadeli bir süre için bile kullanıyor için güvenli mi? Anabolik steroid ile tamamlayan her zaman bastırılmış olması doğal testosteron düzeyleri neden olur. Bu da tıpkı diğer steroid olduğu gibi stanozolol için de geçerlidir. Erkeklerin çoğunluğu Winstrol kullandığınızda testosteron takviyesi ihtiyacı var nedeni budur. Bunu tüketmek hangi formu sürece vücudun ihtiyacı ne alır gibi önemli değil. Testosteron üretimi baskılanır zaman testiküler atrofi meydana göreceksiniz. Bir kez Winstrol kullanmaktan vazgeçme ve yeniden başlayacak vücudunuzun testosteron üretiminin dışında temizlenir, ve testisler tekrar boyutunda normal olacaktır.

Winstrol ile ek kadınlarda, onlar virillization etkiler görülebilir. Bu etkiler tehlikeli olabilir ve hatta bir kadın kadınlık zarar verebilir. Kadınlar için olumsuz etkileri şunlardır:

  • Vücut Saç Büyüme
  • Vokal Akorlar derinleşmesi
  • Kesintiye Adet Döngüsü
  • Klitoral Genişleme

Neden olacaktır Birçok anabolik steroidler kadınlar için bu tür konular olmakla birlikte, bu tür sonuçlar olmadan kullanılabileceğini stanozolol gibi birkaç vardır. Eğer sorumlu Winstrol kullandığınızda eğer Winstrol bu etkilere neden olabilir anlamak önemlidir, risk sadece düşüktür. Winstrol deneyimi virillization yan etkileri ile tamamlar herhangi bir kadın, o hemen bu steroid kullanmaya devam etmelidir zaman. Eğer bu belirtileri gördüğünüz andan itibaren Winstrol kullanarak durdurmak Eğer iyi olacak, ama bu anabolik steroid kullanmaya devam eğer kalıcı bir hasar bırakacaktır.

Kadın Sonuçlar için Winstrol

Stanozolol erkek performans artırıcı en iyi steroid olmayabilir, ama bu kesinlikle kadınlar için durum böyle değil. Kadınlar steroid çok daha hassastır ve bunlar bir döngü içinde kullanarak yararlanacaktır iken erkekler için daha şişirme için kadınlara çok yararlı olabilir. Bir kadının Winstrol Doz günde 10 mg tahammül varsa, bu gerçekten bazı büyük yağsız doku üzerinde koyacağız, ancak bazı bayanlar çok hassas olabilir ve her gün 10 mg sopa zorunda kalacaktır. Her durumda bazı virilizasyon belirtiler görmeye başlar, hemen Winstrol kullanmayı bırakın. Eğer belirtiler göz ardı ederseniz, kalıcı hasara neden olabilir. Kadınlar için Winstrol kullanma olumlu sonuçlar elde edebilmek, ancak olumsuz yan etkilerinden kaçınmak için akıllı olmak zorunda kalabilirsiniz.

resmi web sitesinden Winidrol (Hukuk Winstrol) satın almak için tıklayınız
96/100 : by 288 users
Winidrol Review