Testosteron Booster / Takviyeler Gerçekten çalışır mı?

Last Updated on

-testosteron-nasıl etkilediği yağ-burn-ve-kilo kaybıPazar Eğer penis boyutunu artırmak için kilo make gelen her şeyi yapmak için iddia testosteron takviyesi ile dolu. Gerçek ve hangi olmayan bu iddiaların belirlemek zor olabilir, ama umarım biz sizin için biraz havayı temizleyebilirsiniz.

Testosteron Fat Burn mu?

Bu morbid obez erkeklerin sayısı testosteron takviyesi ve enjeksiyonlar uygulanmıştır sonra da kilo bu aynı erkeklerle enjekte edildi doğrudur. Ne yazık ki, enjeksiyonlar kilo kaybına neden olduğunu kanıtlar en iyi ikinci dereceden olduğunu. Bunlar hormonun düşük seviyelerde gösterdiği için erkeklerin çoğu testosteron takviyesi ile tedavi edildi. Seviyeleri normale yetiştirildik sonra, bu adamlar aktivitede genel bir artışa yol açtı artan enerji düzeylerini yaşadı. Yani, testosteron yağ yakmak mı? Bunun cevabı belki kocaman bir.

resmi web sitesinden Max – Testosteron satın almak için tıklayın

Testosteron sizin Penis Bigger Yaratır mı?

Ek toplumda uzun süredir efsane testosteron takviyesi kullanımının penis boyutunu artırmak olacaktır. Bazı çalışmalarda penis boyutunu artırabilir testosteron yüksek düzeyde uygulama, sonuçlar sadece henüz ergenlik isabet etmemişti genç çocuklar etkili olduğu bulunmuştur olduğunu göstermiştir ederken. Bu yetişkin bir adam üzerinde hiçbir etkisi olmayacaktır. Ne yazık ki, ne olursa olsun bu takviyeleri iddia ettikleri, testosteron büyük penis yapmayacağız. penis boyutunu artırabilir tek şey ameliyat olduğunu ve kendi riskleri ile birlikte gelir.

Testosteron kas Büyüme tanıtın mu?

Yüksek testosteron düzeyleri uzun büyük kas ve kas yüksek bir büyüme oranı ile eşdeğer oylandı. O kas büyümesi veya genel kas dokusunda artış teşvik edebilir doğrudur iken taban testosteron düzeyi ve takviyeleri tarafından oluşturulan düzeyi arasında büyük bir farklılık olmadığı sürece, bu işe yaramaz. Bu hormon düzeyleri çok yüksek ise, hem de yan etkileri olabilir, çünkü yürümeyi çok ince bir çizgi vardır.

ŞİMDİ senin iddia 2 Testosteron-Max ÜCRETSİZ 1 alın satın almak!

Eğer çok fazla testosteron alabilir miyim?

Evet. Testosteron takviyesi ile kendilerini tedavi Birçok kişi aşırı ilaçlama ve yan etkileri bir dizi acı kendilerini bulacaksınız. Bunlar yağlı cilt, akne, göğüs büyütme, uyku apnesi, prostat şişmesi, hem testis büyüklüğü ve sperm sayısında azalma ve kırmızı kan hücrelerinin üretiminde bir artış içerebilir. Bu yan etkilerin çoğu, akne ve meme büyütme gibi, testosteron bir aşırı vücudun kendi cevap kaynaklanır. Aşırı hormon aslında östrojen dönüşür.

buy-testo

Yani, kısaca, testosteron biz cevabını bilmiyorum, büyük penis yapmaz ve kas gelişimini desteklemek için kullanılabilir iken, çok fazla da çok tatsız bir dizi neden olabilir “testosteron, yağ yakmak yok” yan etkiler. Yeni bir ilaç veya ek rejimi başlamadan önce doktorunuza danışmanız her zaman en iyisidir. O ya da o bunları deneyin veya alternatif seçenekler konusunda öneriler vermek için yeterince sağlıklı olup olmadığını söylemek mümkün olacaktır.

Satılık Testosteron

crazybulk_testosterone-max_front_1200x1200
Satılık testosteron güçlendirici çeşitli formları vardır. deri yama her gün bir kez uygulanır ve vücudun üst giyilir. Bu deri yoluyla hormon salgılar. Da kullanılabilir örneğin Testim ve AndroGel da jeller vardır. Jel her gün bir kez uygulanır ve testosteron deri yoluyla emilir. Bir ağız yama günde iki kez uygulanabilir. Bu yamalar üst diş etleri uygulanır. Oral dokuların kullanılarak kana hormon bültenleri. Satılık testosteron başka tür implantlar veya enjeksiyonlar olduğunu. Hormon kas içine enjekte edilebilir ya da taneler halinde implante edilebilir. Ve tıpkı hap şeklinde sonuncusu, Testo-Max CrazyBulk tarafından. Enjeksiyonlar için bir ihtiyaç vardır. Sadece gerekli hiçbir reçete ile sözlü götürün.

Testosteron Max İNDİRİM Teklifler En İyi Fiyat Çevrim İçi Satın Al
1 Şişe (90 tablet) 59,99 $
şimdi sipariş ver
2 Şişe (180 tablet) 119,98 $
şimdi sipariş ver
4 Şişeler (360 tablet) 179,97 $
şimdi sipariş ver
78/100 : by 234 users
Testosterone Review