Vai Testosterons Booster / bagātinātāji Really Work?

Last Updated on

kā-testosterona-ietekmē tauku-apdegums-un-svara zudumsTirgus ir pārpludināts ar testosterona bagātinātāji, kas apgalvo, darīt visu, sākot no jums zaudēt svaru, lai palielinātu izmēru jūsu dzimumlocekļa. Tas var būt grūti noteikt, kurš no šiem apgalvojumiem ir patiess un kas nav, bet, cerams, mēs varam notīrīt gaisu jums mazliet.

Vai Testosterons Burn Fat?

Tā ir taisnība, ka vairāki morbidly aptaukojušos vīriešu tika injicēts ar testosterona bagātinātāji un tiem pašiem cilvēkiem arī zaudēto svaru pēc injekcijas tika ievadīts. Diemžēl, pierādījumu tam, ka injekcijas izraisīja svara zudums ir netiešs labākajā. Lielākā daļa vīriešu tika ārstēti ar testosterona bagātinātāji, jo viņi parādīja zems hormonu. Kad līmenis tika paaugstināts līdz normāli, šie vīri piedzīvoja palielinātu enerģijas līmeni, kas noveda pie kopējo aktivitātes pieaugumu. Tātad, tas testosterons sadedzināt taukus? Atbilde uz šo ir pārsteidzošām varbūt.

klikšķiniet šeit, lai nopirkt Testosterons – Max no oficiālā mājas lapa

Vai Testosterons Padariet savu Penis Bigger?

Ilgi stāv mīts papildinājumā sabiedrībā ir tāda, ka izmantošana testosterona bagātinātāji palielinās izmēru jūsu dzimumlocekļa. Lai gan daži pētījumi ir parādījuši, ka pieteikums par augstu testosterona var palielināt dzimumlocekļa izmēru, rezultāti bija tikai konstatēts, ka efektīvs jauniem zēniem, kuri vēl nebija skārusi pubertātes. Tas neietekmēs pieaudzis cilvēks. Diemžēl, nav svarīgi, ko šie papildinājumi apgalvo, testosterons neliks jūsu penis lielāks. Vienīgais, kas var palielināt dzimumlocekļa izmēru ir operācija, un tas nāk ar risku pati.

Vai Testosterons veicināt muskuļu augšanu?

Augsts testosterona līmenis jau sen pielīdzināt lieliem muskuļiem un augstu ātrumu muskuļu augšanu. Lai gan tā ir taisnība, ka tas var veicināt muskuļu augšanu vai in kopējo muskuļu audos pieaugumu, tas nav darbs, ja vien nav lielākā atšķirība starp jūsu bāzes testosterona līmeni un līmeni, ko rada bagātinātājiem. Tas ir ļoti smalka līnija iet, jo, ja jūsu hormonu līmenis ir pārāk augsts, var būt blakusparādības, kā arī.

pirkt 2 Testosterons-Max iegūt 1 par brīvu, apgalvo savējo NOW!

Vai jums ir pārāk daudz testosterona?

Jā. Daudzi cilvēki, kas ārstētu sevi ar testosterona bagātinātāji ir pārāk medicating un atradīs sev cieš uzņēmēja blakusparādību. Tie var būt taukainai ādai, pinnes, krūšu palielināšanās, miega apnoja, prostatas pietūkums, samazinājās gan sēklinieku lieluma un spermatozoīdu skaitu, un in ražošanā sarkano asins šūnu pieaugumu. Daudzas no šīm blakusparādībām, piemēram, pinnes un krūšu palielināšanos, ko izraisa paša organisma reakcija uz pārslodzi testosterona. Pārpalikums hormons faktiski pārvēršas estrogēnu.

buy-Testo

Tātad, īsumā, testosterons neliks jūsu penis lielāks, mēs nezinām uz atbildi “nav testosterons sadedzināt taukus”, un, lai gan to var izmantot, lai veicinātu muskuļu augšanu, pārāk daudz var izraisīt arī vairāki ļoti nepatīkama blakus efekti. Tas vienmēr ir labāk konsultēties ar savu ārstu pirms uzsākt jaunu medikamentu vai papildināt režīms. Viņš vai viņa varēs jums pastāstīt, ja jums ir pietiekami veseli, lai mēģinātu tos, vai dot ieteikumus par alternatīvas iespējas.

Testosterons Pārdošanai

crazybulk_testosterone-max_front_1200x1200
Ir vairāki veidi testosterona pastiprinātājs pārdošanā. Āda plāksteri vienreiz dienā, un nēsā uz ķermeņa augšdaļas. Tā izdala hormonu caur ādu. Ir želejas, piemēram, Testim un Androgel, ko var izmantot kā labi. Gēls tiek piemērots vienu reizi katru dienu, un testosterona uzsūcas caur ādu. Mute plāksteris var piemērot, divas reizes dienā. Šie ielāpi tiek piemēroti augšējiem smaganas. Tas izdala hormonu nonākšanu asinīs, izmantojot mutvārdu audus. Vēl testosterona pārdošanai veids ir implanti vai injekcijas. Hormons var injicēt muskuļos vai implantācijai granulām. Un pēdējais formā tabletes, tāpat kā Testo-Max pa CrazyBulk. Nav nepieciešams injekcijām. Jūs vienkārši ņemt to mutiski bez receptes nepieciešams.

Testosterona Max atlaižu piedāvājumi Best Cena Buy Online
1 pudele (90 tabletes) $ 59,99
Pasūtiet tagad
2 pudeles (180 tabletes) $ 119,98
Pasūtiet tagad
4 pudeles (360 tabletes) $ 179,97
Pasūtiet tagad
90/100 : by 270 users
Testosterone Review