Winstrol moterims apžvalga: Weight Loss, ciklai ir dozės

Last Updated on

Ar moterys naudoja Winstrol arba stanozolol steroidai ? Anaboliniai steroidai kaip Winstrol yra vienodai populiarus tarp moterų sportininkų taip pat. Moterys kultūristai myliu ją, nes ji suteikia androgeninį poveikį žemo lygio, palyginti su daugeliu kitų steroidų rinkoje šiandien. Andogenic poveikis pagal steroidų yra susiję su bosu ir plaukų slinkimas. Winstrol yra žinomas dėl dviejų pagrindinių savybių tarp moterų sportininkų ir kultūristų – sumažinti riebalų ir suteikiant taupesnei kūno masę.

Anaboliniai steroidai yra identifikuojami kaip kūrėjams vyriškus poveikį moterims. Šie narkotikų rūšių pakeisti moteriškas savybes moterims ir sukelti vyrų poveikį kaip gilinti balsu. Tačiau kai kurie pranešimai teigė, kad jį naudoja moterų vieną mažesnę dozę kasdien, kad galite suteikti jiems gerą poveikį. Winstrol moterims gali sukelti kai šalutinį poveikį; tuo atveju vartotojai turi nutraukti šio vaisto vartojimą.

Spauskite čia norėdami pirkti teisines Winstrol steroidai moterims

Winstrol Steroidai Moterims dozės

Anavar yra bene geriausias steroidas moterims, bet Winstrol yra taip pat tinkamas pasirinkimas. Winstrol šalutinis poveikis yra didesnis moterų nei su Anavar. Tos moterys, kad papildyti atsakingai su stanozolol neturėtų turėti jokių rūpesčių. Tos moterys, kurios papildant Winstrol pjovimo tikslais pamatysite tuos pačius rezultatus, kad vyrai. Iš tiesų pagrindinė priežastis, kad moterys bus panaudoti Winstrol ciklas yra skirtas svorio results.Their kūno bus taupesnė, sunkiau ir apibrėžta, ir jie taip pat bus išsaugoti liesos audinių ir stiprumo, kad yra daug kartų prarado, o dietos daug. Norint pamatyti šie rezultatai, patelės reikia tik nedidelę dozę apie 10 mg kas antrą dieną 5-6 savaičių naudojimo cikle.

Winstrol Steroidai moterims side effects

Winstrol tabletes saugus moterys turi būti naudojant net ir trumpalaikių laiką? Papildymo anabolinių steroidų visada sukelia mūsų gamtos testosterono lygį turi būti slopinamas. Tai taip pat taikoma stanozolol kaip su bet kuria kita steroidų. Tai kodėl dauguma vyrų turi poreikį papildyti su testosterono, kai jie naudoja Winstrol. Forma, kuria jums suvartoja Nesvarbu, kiek organizmas gauna tai, ką ji turi. Kai jūsų testosterono gamyba slopinama jūs surasite, kad įvyks sėklidžių atrofija. Kai jums nustoti naudoti Winstrol ir ji pašalinta iš jūsų kūno testosterono gamybą pradės vėl, ir jūsų sėklides bus normalus dydis dar kartą.

Dėl moterų, kad papildas su Winstrol, jie gali patirti virillization poveikį. Šis poveikis gali būti pavojingas ir gali net sugadinti moterų moteriškumą. Neigiami poveikiai patelėms apima:

  • Kūno plaukų augimą
  • Gilinti balso stygų
  • Sutrinka mėnesinių ciklas
  • Klitorio plėtra

Daugelis anaboliniai steroidai bus rezultatas yra tokie klausimai moterims, bet yra kaip stanozolol mažai, kad būtų galima naudoti be tokių rezultatų. Svarbu suprasti, kad Winstrol gali sukelti šį poveikį, rizika yra tiesiog mažesnė, jei jūs naudojate Winstrol atsakingai. Kai bet moteris, kurie papildo su Winstrol patirtis virillization šalutinis poveikis, ji turi nutraukti iš karto naudojant šį steroidų. Nustojus vartoti Winstrol nuo to momento jūs matote šiuos simptomus jums bus gerai, bet jei ir toliau šio anabolinių steroidų naudoti ji paliks ilgalaikę žalą.

Winstrol už Women

Stanozolol gali būti ne pati geriausia steroidų vyrų rezultatams gerinti, bet tai tikrai ne moterims atveju. Moterys yra labiau jautrūs steroidų, ir nors jie turės naudos iš naudojant jį ciklo ji gali būti labai naudinga moterims sumaišyti nei vyrų. Jei moteris gali toleruoti 10 mg per dieną už Winstrol dozavimas, tai bus tikrai įdėti puikių liesos audinių, bet kai ponios gali būti pernelyg jautrūs ir turės laikytis 10 mg kas antrą dieną. Jei bet kuriuo atveju jūs pradėsite matyti kai virilization simptomų, nutraukti Winstrol naudoti nedelsiant. Jei ignoruoti simptomus, jis gali sukelti nuolatinę žalą. Naudojant Winstrol moterims galėtų duoti teigiamų rezultatų, bet jūs turite būti protingas, kad būtų išvengta neigiamo šalutinio poveikio.

Spauskite čia norėdami pirkti Winidrol (juridinio Winstrol) iš oficialios svetainės
84/100 : by 252 users
Winidrol Review