Winstrol Naiste vaadatud: Kaalulangus, Cycles ja annused

Last Updated on

Kas naised kasutavad Winstrol või stanozolol Steroidid ? Anaboolsed steroidid nagu Winstrol on võrdselt populaarsed naiste seas sportlasi ka. Naised kulturistid armastan seda, sest see annab androgeense toime madal võrreldes paljude teiste steroidid turul täna. Andogenic mõju steroidid on seotud sügava hääle ja juuste väljalangemine. Winstrol on kuulus kaks suurt omadused naiste sportlased ja kulturistidele – vähendada rasva ja annab lamedam keha mass.

Anaboolsed steroidid peetakse arendajad mehelik mõju naistele. Sellised ravimid muutuvad naiselik kvaliteetide naiste ja tekitada mees mõju nagu süvendamine hääl. Kuid mõned aruanded ütles, et ta on kasutanud naistel üks väiksemat annust iga päev, et anda neile hea mõju. Winstrol naistele võib tekitada kõrvaltoimeid; Sel juhul peab kasutaja lõpetada tarbimist seda ravimit.

kliki siia, et osta juriidiline Winstrol steroidid naistele

Winstrol Steroidid naiste annused

Anavar on vaieldamatult parim steroid naistele, kuid Winstrol on ka sobiv valik. Winstrol kõrvaltoimed on naistel suurem kui Anavar. Need naised, et täiendada vastutustundlikult stanozolol ei tohiks olla mingeid probleeme. Need naised, kes täiendamist Winstrol lõikamise eesmärgil näed samu tulemusi, et mehed teevad. Tegelikult peamine põhjus, et naised kasutavad Winstrol tsükkel on kaalulangus results.Their füüsis on lihtsam, raskem ja määratletud ja nemad säilitada palju lahja kudede ja jõudu, mis on mitu korda kadunud kui dieediga. Selleks, et need tulemused, emased on vaja ainult väike annus ligikaudu 10 mg ülepäeviti 5-6 nädalast kasutamist on tsükkel.

Winstrol steroidid Naised kõrvaltoimed

Kas Winstrol pillid ohutu naised kasutavad isegi lühiajalise perioodi jooksul? Täiendamine anaboolsete steroidide alati kaasa meie loomulik testosteroonitase alla suruda. See kehtib ka stanosolool nagu mis tahes muu steroid. See on põhjus, miks enamus meestel on vaja täiendada testosterooni kui nad kasutavad Winstrol. Vorm, kus sa tarbida ei loe nii kaua kui keha saab mida ta vajab. Kui teie testosterooni tootmist on rõhutud leiad, et munandite atroofia toimub. Kui oled kasutamisest loobuda Winstrol ja see on läbinud läbi keha testosterooni tootmine algab uuesti, ja teie munandid on normaalne suurus uuesti.

Naiste puhul, et täiendada koos Winstrol, neil võivad tekkida virillization mõju. See toime võib olla ohtlik ja see võib isegi kahjustada naiste naiselikkust. Negatiivne mõju naistel on järgmised:

  • Karvakasv kehal
  • Süvendamine häälepaelad
  • Häiritud menstruaaltsükli
  • Populaarsed laienemist

Paljud anaboolsed steroidid tulemuseks on selliseid küsimusi naistele, kuid seal on mõned nagu stanosolool, mida saab kasutada ilma selliste tulemustega. On oluline mõista, et Winstrol võib põhjustada selle mõju, risk on lihtsalt väiksem kui kasutad Winstrol vastutustundlikult. Kui mis tahes naine, kes täiendab koos Winstrol kogemus virillization kõrvaltoimeid, ta peaks lõpetama kasutades seda steroid kohe. Kui te lõpetate Winstrol hetkest näete nende sümptomite saad trahvi, kuid kui te jätkate kasutada seda anaboolsete steroidide jätan püsivaid kahjustusi.

Winstrol Naiste tulemused

Stanozolol ei pruugi olla parim steroid meeste jõudluse suurendamiseks, kuid see ei ole kindlasti nii naistele. Naised on palju tundlikum steroidid, ja kui nad saavad kasutada seda tsükkel võib see olla väga kasulik naised kokku panna, kui meestel. Kui naine ei talu 10 mg päevas Winstrol Annus, see on tõepoolest panna mõned väga lahja koe, kuid mõned daamid võib olla liiga tundlik ja peavad kinni 10 mg ülepäeviti. Kui igal juhul te hakkate näha mõningaid virilisatsiooniga sümptomid, tuleb ravimi kasutamine lõpetada Winstrol kohe. Kui teil ignoreerida sümptomid, võib see põhjustada püsivaid kahjustusi. Kasutades Winstrol naistele võib olla võimalik positiivseid tulemusi, kuid sa pead olema tark, et vältida negatiivseid kõrvalmõjusid.

kliki siia, et osta Winidrol (Legal Winstrol) ametlik veebileht
95/100 : by 173 users
Winidrol Review