Winstrol pre ženy Recenzia: Chudnutie, cykly a dávky

Last Updated on

Ženy môžu používať Winstrol stanozolol alebo steroidy ? Anabolické steroidy, ako je Winstrol sú rovnako populárne medzi ženami športovcami príliš. Ženy kulturisti ho milujú, pretože poskytuje androgénny účinok na nízkej úrovni v porovnaní mnohými inými steroidy na súčasnom trhu. Andogenic účinky od steroidov sú spojené s hlbokým hlasom a strata vlasov. Winstrol je slávny pre dva hlavné vlastnosti, medzi ženami športovcov a kulturistov – zníženie tuku a dáva štíhlejší telesnej hmotnosti.

Anabolické steroidy sú identifikované ako vývojári mužských efektov u žien. Tieto druhy drog zmeniť ženské vlastnosti u žien a spôsobiť mužskej efekty, ako je prehĺbenie hlasu. Avšak, niektoré správy povedal, že je používaný ženami, jeden nižšiu dávku každý deň, ktoré môžu dať im dobré účinky. Winstrol pre ženy môžu spôsobiť niektoré nežiaduce účinky; v takom prípade musí používatelia prerušiť príjem tohto lieku.

tu kúpiť legálne winstrol steroidy pre ženy

Winstrol Steroidy pre ženy dávky

Anavar je zďaleka najlepšie steroid pre ženy, ale Winstrol je tiež vhodnou voľbou. Winstrol vedľajšie účinky sú vyššie u žien ako u Anavar. Tie ženy, ktoré dopĺňajú zodpovedne s stanozolol by nemala mať žiadne obavy. Tie ženy, ktoré sú dopĺňa s Winstrol pre rezanie účely uvidia rovnaké výsledky, ktoré muži robia. V skutočnosti je hlavným dôvodom, prečo ženy budú používať Winstrol cyklus je pre chudnutie results.Their postave bude štíhlejší, tvrdšie a definované a oni budú uchovať veľa chudého tkaniva a sily, ktoré sú mnohokrát stratené pri diéte. Aby bolo možné vidieť tieto výsledky, ženy potrebujú len malú dávku asi 10 mg každý druhý deň po dobu 5-6 týždňov užívania v cykle.

Winstrol Steroidy pre ženy nežiaduce účinky

Je Winstrol pilulky bezpečné pre ženy, ktoré majú byť pomocou aj pre krátkodobé obdobie? Doplnenie anabolický steroid vždy za následok v našich z prírodného testosterónu, ktoré majú byť potlačené. To platí aj pre stanozolol rovnako ako všetky ostatné steroidy. To je dôvod, prečo sa väčšina ľudí má potrebu doplniť s testosterónom pri používaní winstrol. Forma, v ktorej ho môžete konzumovať nezáleží na tom, ako dlho, ako telo dostane to, čo potrebuje. Ak je vaša produkcia testosterónu potlačená zistíte, že dôjde k testikulárne atrofia. Akonáhle budete prestať používať Winstrol a to vymazaný z vášho produkcie testosterónu telo začne znova, a vaše semenníky budú normálnej veľkosti znova.

Pre ženy, ktoré dopĺňajú s Winstrol, môžu zaznamenať virillization účinky. Tieto účinky môžu byť nebezpečné a môže dokonca dôjsť k poškodeniu ženský ženskosť. Negatívne účinky pre ženy patria:

  • Telové rast vlasov
  • Prehĺbenie hlasiviek
  • Narušený Menštruačný cyklus
  • Klitorálny Rozšírenie

Veľa anabolické steroidy bude mať za následok, že tieto otázky pre ženy, ale tam sú niektoré, ako stanozolol, ktoré môžu byť použité bez týchto výsledkov. Je dôležité pochopiť, že Winstrol môže spôsobiť to efekty, riziko je len nižšia, ak používate winstrol zodpovedne. Kedykoľvek žena, ktorá dopĺňa s Winstrol skúsenosti virillization vedľajších účinkov, mala by sa prestať používať okamžite tento steroid. Ak prestanete používať Winstrol od okamihu, keď vidíte tieto príznaky vám bude v poriadku, ale ak budete pokračovať v používaní tohto anabolický steroid to bude zanechať trvalé poškodenie.

Winstrol pre ženy výsledky

Stanozolol nemusí byť najlepším steroid pre mužské stimulátory úžitkovosti, ale to rozhodne nie je u žien. Ženy sú oveľa citlivejšie na steroidy, a zatiaľ čo oni budú mať prospech z jeho používania v cykle môže byť veľmi prospešné pre ženy, pre zmesový než u mužov. Ak žena môže tolerovať 10 mg za deň pre winstrol Dávkovanie, bude to samozrejme kladený na nejakú veľkú chudé tkaniva, ale niektoré ženy môže byť príliš citlivá a bude držať na 10 mg každý druhý deň. Ak sa v každom prípade začnete vidieť niektoré virilization príznaky, prestaňte používať Winstrol okamžite. Ak máte ignorovať príznaky, môže to spôsobiť trvalé poškodenie. Používanie Winstrol pre ženy môže byť schopný produkovať pozitívne výsledky, ale musíte byť šikovný, aby sa zabránilo negatívne vedľajšie účinky.

tu kúpiť Winidrol (Právne Winstrol) z oficiálnych stránok
92/100 : by 276 users
Winidrol Review