Winstrol Sieviešu Review: svara zudums, Cycles un devām

Last Updated on

Vai sievietes izmanto Winstrol vai stanozolol steroīdu ? Anaboliskie steroīdi, piemēram, Winstrol ir vienlīdz populāri starp sievietēm sportistiem too. Sieviešu bodybuilders patīk, jo tā nodrošina androgēnu ietekme uz zemo salīdzinājumā ar daudzām citām steroīdu tirgū šodien. Andogenic efektus steroīdi ir saistītas ar dziļu balsi un matu izkrišana. Winstrol ir slavena ar divām galvenajām īpašībām starp sievietēm sportistiem un bodybuilders – samazināt tauku un sniedzot vienkāršāku ķermeņa masu.

Anaboliskie steroīdi tiek identificētas kā attīstītāju vīriešu ietekmi sievietēm. Šie narkotiku veidu mainīt sievišķīgs īpašības sievietēm, un izraisīt dažas vīriešu efektus, piemēram padziļināšana balss. Tomēr daži ziņojumi teica, ka to izmanto sievietes vienu mazāku devu katru dienu, kas var dot viņiem labu efektu. Winstrol sievietēm var izraisīt dažas blakusparādības; šajā gadījumā lietotājiem ir jāpārtrauc devu šīs narkotikas.

klikšķiniet šeit, lai nopirkt juridiskās Winstrol steroīdus sievietēm

Winstrol steroīdi sievietēm devām

Anavar ir līdz šim labākais steroīdu sievietēm, bet Winstrol ir arī piemērota izvēle. Winstrol blakusparādības ir augstāks sievietēm, nekā ar Anavar. Šīs sievietes, kas papildina atbildīgi ar stanozolol nav nekādas problēmas. Šīs sievietes, kuras papildina ar Winstrol griešanai nolūkos redzēs tādus pašus rezultātus, kas vīriešiem. Patiesībā galvenais iemesls tam, ka sievietes izmantos Winstrol cikls ir svara zudums results.Their ķermeņa uzbūvei būs mazākas, grūtāk un definētas un arī viņi saglabās daudz liesās audu un spēku, kas ir daudzas reizes zaudēja, bet diētas. Lai redzētu šos rezultātus, sievietēm ir nepieciešama tikai neliela deva apmēram 10 mg katru otro dienu pēc 5-6 nedēļu lietošanas ciklā.

Winstrol steroīdi sievietēm blakusparādības

Vai Winstrol tabletes droši, lai sievietes varētu būt, izmantojot pat īstermiņa laika periodā? Papildinot ar anabolisko steroīdu vienmēr rada mūsu dabas testosterona līmenis tiks atceltas. Tas attiecas arī uz stanozolol tāpat kā ar jebkuru citu steroīdu. Tas ir iemesls, kāpēc lielākā daļa vīriešu ir nepieciešamība papildināt ar testosterona, kad viņi izmanto Winstrol. Forma, kādā jūs patērēt to nav svarīgi, kamēr ķermenis izpaužas, kas tai nepieciešams. Kad jūsu testosterona produkcija tiek apspiesta jūs atradīsiet, ka notiks sēklinieku atrofija. Kad jūs pārtraukt izmantot Winstrol, un tā ir noskaidroti no jūsu ķermeņa testosterona ražošanu sāks jauna, un jūsu sēklinieku būs normāla izmēra vēlreiz.

Sievietēm, kas papildina ar Winstrol, viņi var izjust virillization efektus. Šie efekti var būt bīstami un var pat sabojāt sieviešu sievišķību. Negatīva ietekme uz sievietēm ir:

  • Body Hair Growth
  • Padziļināšana balss saites
  • Traucēta menstruālā cikla
  • Klitora Paplašināšanās

Daudzi anaboliskie steroīdi būs rezultāts ir šādi jautājumi sievietēm, bet ir daži, piemēram stanozolol, ko var izmantot bez šādiem rezultātiem. Ir svarīgi saprast, ka Winstrol var izraisīt šo efektu, risks ir tikai mazāks, ja jūs izmantojat Winstrol atbildīgi. Ikreiz, kad kāds vīrietis, kurš papildina ar Winstrol pieredze virillization blakusparādības, viņai vajadzētu pārtraukt nekavējoties, izmantojot šo steroīdus. Ja Jūs pārtraucat lietot Winstrol no brīža, kad jūs redzēt šos simptomus jums būs labi, bet, ja jūs turpināt izmantot šo anabolisko steroīdu tas atstās neatgriezenisku bojājumu.

Winstrol par sievietēm Rezultāti

Stanozolol var nebūt labākais steroīdu vīriešu kāpināšanai, bet tas noteikti nav tas gadījums sievietēm. Sievietes ir daudz jutīgāki pret steroīdiem, un, kamēr viņi gūs labumu no tās izmantošanas ciklā tas var būt ļoti izdevīga sievietēm šķirošanas nekā vīriešiem. Ja sieviete var panest 10 mg dienā par Winstrol Devas, tas būs patiešām likts uz kādu lielu liesās audu, bet dažas dāmas var būt pārāk jutīga un nāksies pieturēties pie 10 mg katru otro dienu. Ja jebkurā gadījumā jūs sākat redzēt dažus Virilization simptomiem, pārtrauciet lietot Winstrol nekavējoties. Ja jūs ignorēt simptomus, tas var radīt neatgriezeniskus bojājumus. Izmantojot Winstrol sievietēm varētu uzrādīt pozitīvus rezultātus, bet jums ir jābūt smart, lai izvairītos no negatīvas blakusparādības.

klikšķiniet šeit, lai nopirkt Winidrol (Juridiskā Winstrol) no oficiālā mājas lapa
91/100 : by 293 users
Winidrol Review